Kraków i okolice-spotkania,odpowiedzi i pytania...

Gdzie warto zjeść w Krakowie (centrum i okolice)?

jak dużo i dobrze to
http://podwawelem.eu/
Polecacie jakiegoś szewca/kaletnika, który przerobi mi trochę oficerki (i nie spaprze roboty przy okazji? zbyt drogie buty 😉 )?
Okolice ronda polsadu były polecane, mysle ze w wątku o pensjonatach znajdziesz albo infrmację albo więcej osób w temacie 🙂
grzesiek.1993, dawniej byl na rogu Olszanskiej i Prażmowskiego. Czy jeszcze zyje - nie wiem, jesli tak to polecam 😀
Ja swoje wożę aktualnie do szewca w Limanowej i jestem mega zadowolona 🙂
Hej, wiecie gdzie w Krakowie można względnie tanio wywołać film z analoga?
Kastorkowa   Szałas na hałas
10 marca 2016 16:01
Nie wybiera się ktoś w przyszłym tygodniu z Krakowa w okolice Wrocławia/Wałbrzycha ? Szukam transportu dla szczeniora.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
30 marca 2016 18:53
Mam pytanie. Moja mama w przyszłym tygodniu jedzie do Krakowa na szkolenie, czym (autobus? tramwaj?) może się dostać z dworca na ulicę Rzemieślniczą? Jakoś nie umiem się dogadać ze stroną mpk  😵
dojazdy najlepiej sprawdzać na jakdojade.pl, można wyszukiwać po nazwach przystanku albo po adresie
Urząd Skarbowy?
Tramwaj numer 19 z przystanku w podziemiach Galerii Krakowskiej/Dworca  ("Dworzec Główny Tunel"😉 bezpośrednio na Rzemieślniczą
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
30 marca 2016 19:27
Hiacynta, nie wiem szczerze mówiąc bo podała mi tylko ulicę, ale możliwe. Dziękuję  :kwiatek:
Nav, dzięki za podrzucenie strony 🙂
Na jakdojade.pl znalazłam jeszcze tramwaj 70
Tramwaj osiem tez. Albo cos na Rondo Matecznego i tup tup 5min na nózkach.
Ósemka nie jedzie na dworzec przecież, tylko skręca przy Bagateli na Bronowice...
safie 70 to chyba coś zastępczego, jeśli jakdojadę pokazuje to nic tylko wierzyć!
Przegapiłam słowo "dworzec" 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
30 marca 2016 22:34
Właśnie start z dworca jest istotny, żeby mi mama nie zaginęła (mamy taką samą dezorientację w terenie  :hihi🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
09 kwietnia 2016 20:43
Słuchajcie jestem 11.04 w Krakowie. Potrzebuje jakiś namiar na białego kruka tj. uczciwa taksówkę.
Musze w nocy dostać się z punktu A do punktu B czyt. Dworzec 😉 i szukam czegoś w miarę cenowo normalnego a nie dla ,, turistas"
Może być na priv co by nie robić tutaj reklamy 🙂
Mega taksi albo eco taksi. Albo ICar. Albo Uber 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
09 kwietnia 2016 20:56
dziękuję  :kwiatek:
Ja zawsze jeżdże iCarem, wychodzi taniej niż taxi 🙂 polecam zadzwonić i zamówić sobie 😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
10 kwietnia 2016 10:33
super i tak zrobię 🙂 thx :kwiatek:
Tylko do icara to się ciężko się czasami w nocy dodzwonić...a przynajmniej ja mam takie szczęście :P
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
10 kwietnia 2016 18:47
ja spróbuję się umówić na konkretną godzinę aby mi podstawili taxe 🙂
ja spróbuję się umówić na konkretną godzinę aby mi podstawili taxe 🙂


iCar nie ma takiej opcji z tego co wiem
Z reguły czas oczekiwania jest ok .7minut, więc bez tragedii 🙂
W nocy faktycznie kiepsko, ale warto poczekać chwilę bo jednak ceny konkurencyjne 😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
10 kwietnia 2016 20:51
Trzymac kciuki aby mi sie udalo 😉
Wynajmę mieszkanie od zaraz do końca roku dla 2 - 3 osób, dwupokojowe, lub inne propozycje. Osoby pracujące, niepalące. Na firmę.
Oferuję darmową sesję foto dla osoby z Zakopanego lub bliskich okolic, sesja końska.
Ktoś coś wie? Może kogoś mi polecić?
Ktoś może jedzie w sb rano z Krakowa do Warszawy?

edit: i mógłby przygarnąć jednego ludzia
Czy jest jakieś miejsce, hotel w okolicy Krakowa lub w Krakowie do którego można oddać akwarium z rybami na przechowanie?
Osoba prywatna nie wchodzi w grę, potrzebny jest rachunek i takie tam
nika77 zapytaj w Gady Gady albo w Rerekumkum 😉 sklepy terra godne polecenia z mojej strony, akwarium też ogarną.
dzięki!
czuję się jak w ukrytej kamerze.... ale cóż, muszę mieć dla tego akwarium ***** i fakturę
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się