telefony komórkowe

Ja od 3 lat mam Iphone'a 4. Sprawdza się doskonale, tylko pamięć ma małą i niektóre aplikacje trochę dziwnie działają. Przykładowo w snapchacie nie mam tych fajowych filtrów. W tym roku przymierzam się do zmiany na jakąś nowszą wersję 🙂.
Spytam jeszcze tutaj
Szukam jakiegoś stopera w którym można zaprogramować interwały i będzie działał w"tle" przy zablokowanym wyświetlaczu. Na Windowsa
ogurek ja mam "Tabata stopwatch" i spełnia te wymagania 🙂
mils   ig: milen.ju
25 marca 2016 21:28
Pomocy potrzebuję, może bardziej rady. Moj HTC Desire 610 padł i szukam nowego telefonu. Chciałabym zmieścić się w 1500zł i to w ostateczności. Zastanawiam się nad jakimś Samsungiem albo nowszym modelem HTC. Czy ktoś z Was mógłby mi coś polecić, za czym się rozglądać? Telefonu używam do siedzenia na fb, korzystam z instagrama, snapchata, youtube i takie ogólne przeglądanie internetu. Dobrym aparatem nie pogardzę.
Znowu ja. Xperie M4 Aqua ma ktoś? jak się sprawuje? I tak z ciekawości jak już ktoś ma to jak Snapchat na niej? Są te fajne filtry? (oczywiście telefonu nie biorę ze względu na to)
Kochani mam Huawei p8 Lite, ma też zbiegiem okoliczności go kilka moich koleżanek i wszystkie jesteśmy bardzo zadowolone jak na niska półkę cenową 🙂 Polecam na razie żyje 😀 Zobaczymy jak wytrzyma ze mną dłuższy czas 🙂
ChemiK, Mama ma. Nie jest jakoś mega zadowolona, ale to ona, nie przyzwyczaiła się dobrze do trochę lepszego telefonu, więc jej ciężej. Zdarza się, że się zwiesza, ekran nie łapie, to najczęściej jak ktoś dzwoni, trzeba się namęczyć, żeby odebrać. Myślę, że wynika to z zapchanego ramu (którego niby jest 2GB), trzeba by było o to dbać, przynajmniej czasami wyłączyć i włączyć, a mama zostawia chodzącego w tle fejsa, messengera, internet, wiadomości itp.... co do Snapchata-M4 fabrycznie jest na androidzie 5.0, więc filtry powinny działać 😉
Gillian   four letter word
26 marca 2016 07:46
ChemiK,  ja mam. Nie jestem zadowolona. Robi kiepskie zdjęcia, aparat długo się włącza, trzeba mieć bardzo stabilną rękę żeby zrobić dobrą fotkę. Ogólnie mocno zamula telefon. Na początku miałam problem z mikrofonem, nie było mnie słychać podczas rozmów. Mocno średnio na jeża. W porównaniu z Samsungiem Neo - mój chłop ma - szajs trochę no. I cegła, ciężko w ręku leży, trudno obsłużyć jedną ręką. Nie wzięłabym drugi raz.
Na aparacie tak bardzo mi nie zależy. Co możecie polecić tak do 1000 -1200 o dobrych parametrach? pewnie wskoczy Samsung. Nie wiem czemu nie jestem do nich przekonana, ale jak będzie mieć dużo lepszą opinię to czemu nie 😉

edit

Zależy mi na:

5 cali
LTE
najlepiej 8 rdzeni procesora
nie najgorszy aparat z przodu

a z bajerów - działające filtry na Snapie, duża możliwość dobioru casów 3D (wiecie, Stitch etc), fajnie jakby miał diodę informującą o połączeniach wiadomościach etc tak jak mają Xperie (w nich każdy rodzaj komunikatu ma swój kolor, co dla mnie jest genialne, bo siedząc kawałek od telefonu po kolorze wiem co przyszło 😀 )

No i wpadł samsung... Jakie opinie ma Samsung Galaxy S5 Neo?
ChemiK zobacz sobie Xiaomi MI4C. Mam go od prawie 3 miesięcy i kocham go miłością wielką! Cena fantastyczna jak za takie parametry, aparat przedni robi bardzo dobre zdjęcia (nawet ładnie na nich wychodzę a przy innych aparatach niekoniecznie  :hihi🙂 Ma bardzo fajne parametry, LTE, szybkie ładowanie (w godzinę cała bateria) i dobrą baterię. Ja bardzo polecam  💘
ChemiK, samsungi teraz są bardzo na nie. Teraz dobre opinie mają sony, LG, no i  tak jak koleżanka wyżej wspomniała - xiaomi 😉
Właśnie słyszałam że Samsungi poza wyświetlaczami a AMOLEDem nie mają nic dobrego. Patrzę na Xiaomi ale nie wiem czmeu nie ufam takim markom...
Jeszcze huawei zbierają teraz dobre opinie i asusy, ja tam się za bardzo nie znam, ale tak słyszałam 😉 Sama mogę powiedzieć, że Samsungi to szajs straszny, w czerwcu kupiłam galaxy a5 i zachwycona nie jestem, może nie było jeszcze takiej sytuacji, żeby mnie zawiódł bardzo, ale znajomi z tańszych telefonów sa bardziej zadowoleni..
Jeśli huawei to tylko te droższe. Mam Y5 i bardzo, bardzo nie polecam. Używam od grudnia, facebook, maile, snapchat i nie da się już z telefonu normalnie korzystać,mam problem z odebraniem połączenia, wszystko ładuje się przeraźliwe długo ( na iphonie jestem wstanie wejść i wyjść z facebook 5 razy zanim na moim się raz otworzy) a czyszczone, wszystkie aplikacje w tle zamykane. Jak pierwszy miesiąc telefon był miód, teraz mnie doprowadza do takiego szału, że rozważam sprzedanie ukochanego maca, żeby kupić telefon  🙄
Antibarbie, dzięki
Kochani mam Huawei p8 Lite, ma też zbiegiem okoliczności go kilka moich koleżanek i wszystkie jesteśmy bardzo zadowolone jak na niska półkę cenową 🙂 Polecam na razie żyje 😀 Zobaczymy jak wytrzyma ze mną dłuższy czas 🙂


Ja również zdecydowałam się na P8 Lite (Kahlan mnie namówiła :hihi🙂 i jestem bardzo zadowolona. Jedyne, do czego mogę się przyczepić, to mmsy - albo są strasznej jakości, albo nie wysyłają/nie odbierają się wcale. Też macie z tym problem? 🤔 Przez podstawową apkę do wysyłania mmsy wychodziły i przychodziły fatalnej jakości, po zainstalowaniu i wypróbowaniu kilki darmowych apek problem na chwilę znikał, a zdjęcia były całkiem ok, ale po jakimś czasie apka się buntuje i przestaje wysyłać/odbierać mmsy. Już nie wiem, jak to rozgryźć. 😵
Ja zdecydowanie chcę P8 (nie Lite). Podoba mi się niezmiennie i ma fajne flaczki jak za takie pieniążki no i nie jest czystym Androidem.
mundialowa - nie mam problemu z mmsami a nie pobierałam, żadnych aplikacji do wysyłania mmsów. Ale może nie zauważam problemu bo mmsami przesyłam tylko obrazy, w których nie potrzeba mi dobrej jakości tylko aby sobie obejrzeć, zobaczyć ew. przekazać dalej.

Dla mnie na plus, że mam sporej pojemności kartę zewnętrzną i na niej dużo danych, często używam aparatu, internet włączam kiedy potrzebuje kilka razy dziennie, mam po instalowane aplikacje rożne plus gry typu Candy Crush Sagę i Trinstation oraz kilka innych. Dużo rozmów z klientami, smsów. I telefon daje radę, nie tnie się, nie zawiesza i póki co (odpukać!) działa bardzo sprawnie i płynnie 🙂
Polecam -> [[a]]http://forum.android.com.pl/forum/282-co-kupi%C4%87-telefony/[[a]]
Od grudnia mam Lumie 640 i nie mam nic do zarzucenia poki co 😉
Potrzebuję opinii, który wybrać:
LG Leon
LGG4c
HTL Desire 620
Microsoft lumia 550

Takie mam za 1 zł 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
30 marca 2016 19:19
pokemon, mam htc desire 620 jakoś od listopada i całkiem przyjemny telefon. Bateria trzyma przyzwoicie (o ile nie siedzi się na necie  :hihi🙂, zdjęcia robi całkiem całkiem. Nie wiem jaki masz teraz telefon, ja się przesiadałam z htc chacha i nie miałam problemów, ale ponoć czymś w obsłudze się różnią htc od innych telefonów (przesuwaniem ekranów chyba).

Lumię brałam pod uwagę (koleżanka zachwalała), ale htc lepiej mi w ręce leżał.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 marca 2016 19:30
pokemon, brałabym któregoś z LG'ów i bardziej bym się skłaniała ku G4c 😉
Jeśli chodzi o starsze Huawei'e miałam Ascend P6 i P7,aparaty robiły cudne zdjęcia, wizualnie lepsze od P8/P8 lite, które robią jakieś takie zamydlone te foty 😉 tylko się strasznie tną te starsze..
Euphorycznie Polecam P8 jak i P8 lite, oba miałam i byłam zadowolona 😀 faktycznie P8 zwykły jest lepszy, śmiga szybciej od P8 lite, który przy ciężkich aplikacjach już nie wyrabiał, robił się gorący i zdarzało mu się zaciąć  :/ niestety gabaryty tych telefonów nie są dla mnie  🙄 aktualnie mam iPhona 5s i jestem zachwycona, no i ta wielkość! Idealna do moich małych rączek  😀iabeł: natomiast wcześniejszy iPhone 4s już był małą cegłą  dla mnie 🤣
pokemon, mój facet ma od zeszłego roku G4c. On go nie używa, on go katuje. 😀 A telefon śmiga bez zająknięcia. Bateria trzyma dwa dni nawet przy jego codziennym, wielogodzinnym słuchaniu muzyki do snu, śmiganiu po internecie, itp.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
30 marca 2016 20:40
Ja mam G4c, jeśli coś cię interesuje to pytaj. Ogólnie jestem zadowolona. Mógłby mieć trochę więcej pamięci (ale tego to mi zawsze brakuje) i od czasu do czasu trzeba zamknąć appki w tle jak zaczyna mulić (tylko że ja używam pełno appek więc telefony nie mają lekko 😁 ). Tak to nie narzekam. Ach, i musiałam zainstalować inną klawiaturę bo ta co była mnie denerwowała układem, ale to już indywidualne upodobania 😉
Z twojej listy brałabym G4c raz jeszcze 😀
Super czytać takie opinie po G4c, po tragicznej śmierci z moich rąk niezawodnej G2 tymczasowo zamówiłam nowszego compacta i czekam na kuriera z niecierpliwością 🙂 mam nadzieję, że będzie w miarę godnym następcą na te kilka miesięcy, potem chyba będę celować w ajfony 🙂
Właśnie padło na G4c 🙂
Dzięki.
pokemon, tylko polecam kupić od razu jakiś futerał/kaburę/etc. bo kratka na tyle tego LG wyciera się strasznie szybko.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
31 marca 2016 16:17
Ja mam futerał z klapką za ok 30 zł z xgsm, dokładnie ten, i jestem zadowolona, telefon kilka razy mi upadł i dzięki futerałowi nic mu nie jest 😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się