telefony komórkowe

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
31 marca 2016 18:51
pokemon, kup szklo hartowane i jelly case firmy goosperry🙂
JARA Nie orientujesz się czy jest różnica między case z goospery kupowanym w Polsce za 30-40zł a na aliexpress za 3 dolce?
Dziwi mnie tyle pozytywnych opinii na temat LG  😀

Ja od kilku miesięcy mam model G3s, ale najchętniej wyrzuciłabym go przez okno i nie mogę się doczekać aż zginie śmiercią naturalną... Koszmarnie się zacina, ekran sam wygasa podczas używania aplikacji, na Snapchacie nie mogę dodawać podpisów, do tego wyświetlają mi się jakieś bzdurne komunikaty, których nie idzie wyłączyć, a zasłaniają wyświetlacz. Załadowanie jakiejkolwiek apki trwa wieki, a szybkie wykonanie połączenia graniczy z cudem. Przesiadłam się z Iphona 5, bo chciałam mieć większy wyświetlacz i więcej pamięci. Do tej pory pluję sobie w brodę...
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
31 marca 2016 21:22
Moze ta pozytywna opinia dlatego, ze z G4c nie mam az takich problemow jak ty z G3s :P Pewnie wolalabym xperie zamiast lg, ale albo musialabym wziac slabsza niz lg, albo duzo duzo doplacic. Jak na telefon za taka kase jest moim zdaniem udany. Kazda firma ma lepsze i gorsze produkty, dlatego szuka sie opinii o konkretnym modelu a nie tylko o firmie
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
31 marca 2016 21:23
casines, na Allegro można kupić za 20zł, ja we Wro mam stoisko gdzie sprzedają za 25zł, ale nie mam pojęcia jak to się ma do tych z Chin 😉
nopebow, robiłaś przywracanie ustawień fabrycznych?
Ja rok korzystałam z G3  😍 obecnie mam G4  😍 , a w sklepach pojawiło się już G5, który ma czystnik linii papilarnych i nie ma już przycisków "na plecach" 🙁
Misskiedis miałam dokładnie taki sam dylemat :P - między LG i słabszą Xperią. Brat właśnie dorobił się tego Soniaka i jest zadowolony.  🙂
Jara ten telefon od nowości tak chodzi... ale właśnie przywracam fabryczne, może faktycznie pomoże.  👀
właśnie umarł mi samsung galaxy s5. Muszę szybko zorganizować nowy telefon. Zależy  mi najbardziej na zdjęciach i fajnej ich segregacji, to mi się podobało w samsungu: mogłam organizować foty w foldery identycznie jak na laptopie.
Oprócz tego szybkie działanie, internet.
MAm w ofercie LG G4Sony Xperia Z5 Compact, od biedy (finansowej 😉) Sony Xperia Z5,
samsung galaxy s6. I nie mam już sił analizować tych telefonów. Co brac??
Jestem absolutnie zakochana od ponad roku w mojej Z2, więc obstawiam, że Z5 by mnie powaliło!  Wcześniej miałam samsungi i to kompletnie nie jest moja bajka - za delikatne, kolory przejechane... No nie. Sony jednak o niebo bardziej mi pasuje 🙂
Mi pasowały samsungi, bardzo lubię te mocne kolory 😉
anai, to soniakiem będziesz zawiedziona. Samsunga bierz zatem 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
01 kwietnia 2016 21:50
Ja bym brała Sony, jako wierna użytkowniczka od wieków  🤣 i Compact, nie lubię takich wielkich telefonów, moja M2 już jest dla mnie za duża...
Ja byłam wierna Samsungom, ale od półtora roku mam Xperię M2 i już nigdy więcej nie chcę żadnego innego telefonu 😀 Raz mnie tylko zawiodła (zawiesiła się), poza tym śmiga jak szalona, chociaż jest dosyć zawalona (dużo zdjęć, aplikacje: Facebook, Menedżer Stron, Messenger, Snapchat, Instagram, baaardzo dużo korzystam z internetu). Chociaż zdjęć zbyt pięknych nie robi, to fakt.

edit: masło maślane mi wyszło 😉
Ja już po kilku dniach testów G4c 🙂 Jest to bardzo fajny telefon dla niewymagających w dobrej cenie.
Zdążyłam go polubić, mimo, że jestem trochę rozpieszczona w kwestii telefonów, to za takie pieniądze nie jestem mu w stanie nic zarzucić.
Całkiem fajne zdjęcia (na forach często pisali, że słabe, jak dla mnie bardzo w porządku!) - lepsze niż moja stara G2, ładne kolory, dobra ostrość, w świetle dziennym naprawdę ładnie wychodzą. 5 mpx z przodu robi całkiem ładne selfie 🙂 a 8 mpx z tyłu dobrze fotografuje kwiatki :P
Co do systemu i procesora, ja aplikacji używam kilka, które męczą system - szczególnie zauważyłam to w przypadku Snapchata i Messengera (w innych telefonach w droższej cenie też to zauważyłam) zdarzyło mu się lekko przywiesić, ale szybko wrócił do normy i z takim "wnętrzem" nie mam mu tego za złe 😉 
Nakładka średnio urokliwa, ale już ściągnęłam inny motyw i mi nie przeszkadza 😉 Na plus także nowy system Android oraz niezawodne, niezwykle wygodne przyciski z tyłu, które uwielbiam 🙂 Średnio satysfakcjonuje mnie głośnik, muzyka trochę trzeszczy, ale jeśli ktoś poszukuje dobrego sprzętu przenośnego do słuchania muzyki, to wyposaża się w głośnik bluetooth i po sprawie.
Podsumowując, jeśli szukacie czegoś o okolicach 500-600 zł (ja wyłapałam za 550) to chyba jest to jedna z najlepszych opcji.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
03 kwietnia 2016 23:07
G4c warto często zamykać aplikacje w tle, czasem go wyłączyć i włączyć i działa raczej płynnie. Też go męczę dużą ilością appek 😉
Gillian   four letter word
04 kwietnia 2016 06:55
Kolejny fakap Xperii m4. Ktoś do mnie dzwoni, nie odbieram i nawet nie wiem, że mam jakieś połączenie nieodebrane  🤔 dopiero jak zajrzę w listę połączeń to widzę jakby odebrane/odrzucone  🤔 trochę mi to przeszkadza, nie powiem  🤔
W moje Xperii z3 po 3 miesiacach padl wyswietlacz... no nie jestem szczesliwa.
a Xperię M5 ma ktoś?
Kolejny fakap Xperii m4. Ktoś do mnie dzwoni, nie odbieram i nawet nie wiem, że mam jakieś połączenie nieodebrane  🤔 dopiero jak zajrzę w listę połączeń to widzę jakby odebrane/odrzucone  🤔 trochę mi to przeszkadza, nie powiem  🤔


Mialam podobne jaja z Xperia Sola - był w serwisie 3 razy, dopiero za trzecim stwierdzili, że faktycznie tak "działa" i że to wada fabryczna nie do naprawy 😉
Ma ktos doświadczenie z ubezpieczeniem ochrona wyświetlacza od Orange? Poszła mi pajęczyna w 6s i przeczytałam w necie, ze jak oddam do naprawy w ramach ubezpieczenia naprawy dokona jakaś firma uCare która nie jest autoryzowanym serwisem Apple i przepadnie mi gwarancja (telefon zaledwie 3 miesięczny)
Testował juz ktoś z was iPhone SE? 😉 warto, czy lepiej zapłacić mniej za 5s?
Libeerte jeśli chodzi o wygląd, to zmiany są kosmetyczne. Jednak iPhone SE różni się znacznie od 5 pod względem aparatu, RAMu, żywotności baterii. Jeśli wierzyć Apple to SE jest najszybszym iPhone'm dotychczas wyprodukowanym. Ja cały czas cieszę się i chwalę sobie 6, SE jest dla mnie za mały i za ciężki.
Ja kocham moją 6, ale mam problem z bateria. Przy używaniu normalnym i włączonym internecie bateria mi trzyma do jakiejś 16, przy mocniejszym do 13-14. Reklamować? Moja kumpela, która kupowała w tym samym czasie co ja mowi ze jej normalnie trzyma cały dzień
Wole jednak se 🙂 tylko teraz problem... Czy jest gdzies dostępny poza Allegro? 🙁
Yyy...w iSpot? 😀
Wszędzie jest oczekiwanie na dostawę 😉 przeleciałem wszystkie znane mi sklepy Apple. chyba ze sie cos od wczoraj zmieniło
Ja kocham moją 6, ale mam problem z bateria. Przy używaniu normalnym i włączonym internecie bateria mi trzyma do jakiejś 16, przy mocniejszym do 13-14. Reklamować? Moja kumpela, która kupowała w tym samym czasie co ja mowi ze jej normalnie trzyma cały dzień


Mam 6s i na początku bateria trzymała cały dzień, teraz po dłuższym czasie bateria trzyma krócej.
Możesz spróbować reklamować ale nie wiem czy Ci się uda
Kurde, czemu nowe Lumie są takie meh!
Niby chciałam Huawei p8 ale ja lubię WP!
Tylko na moją 640 coś nie mogę się aktualizacji doczekać... 😵
Branie 650 to trochę strzał w kolano - no chyba, że wziąć pod uwagę lepszy wyświetlacz.
Bardzo lubię ten system bo nigdy mnie nie zawiódł (w przeciwieństwie do zielonego) i nie chcę się z nim rozstawać.  🤔
Co ja mam biedny żuczek zrobić? Paradoksalnie 650 wygląda lepiej niż droższe koleżanki...
I jeszcze audiobooka dają gratis...
Ma ktoś 650? Ktoś się przesiadł z 640?
Help?  :kwiatek:
Z powodu ograniczonych funduszy, szukam telefonu na już do 500 zł. Myślałam nad iphone 4 lub sony xperia z. Co polecacie? Wiem, że za taką kase nie ma co wiele wymagać, ale telefon ma służyć do podstawowych czynności sms, rozmowa i czasem korzystanie z wi-fi  😉
oli330, xperie z bardzo dobrze wspominam, tylko jak spadnie to juz nie ma co zbierać :/ nie opłaca się nawet tego wymieniać, bo nowy telefon kosztuje mniej 😉
dzięki za odpowiedź  :kwiatek: muszę jeszcze dziś przemyśleć
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się