Końska Rewia Mody cz. X (2016)

anai, gdzie znalazłaś te B vertigo vs?
edit. znalazłam. W dobrym koniu 🙂
wątek zamknięty
To ja rzucę jeszcze jednym jarpolem 🙂

Arnica w padzie Jarpol Exclusive bakłażan + owijki 🙂




Fot. https://www.facebook.com/Paulina-Rdzanek-fotografia-amatorska-465239973568219/

keirashara  Wcale nie jest tak kolorów, większość jasnych wygląda słabo, już nie wspomnę o tym jak wyglądamy jadąc na biało na zawody..
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Jakie szmatki na tego konia (zapewne brązy)? Co myślicie o mango? Strasznie mi się podoba, ale nie wiem jak na nim będzie wyglądać. 🤔


Przepraszam za niewyjściową fotkę, ale nie mam innej 🙂

Dominika95, piękny fiolet 😍
wątek zamknięty
Dominika95, edytuj posty! Czy na tym forum to już wszystko wolno? 😵
wątek zamknięty
Dominika95, - e tam, ciemna lamówka i można wszystko 😉 Zdecydowanie masz większy wybór niż kolorowe konie. Piękny ten bakłażan, ale edytuj, bo się bajzel robi 🙂
ewelin_n, - zgiń, przepadnij, ten szary jest taki piękny!  😜
Dramuta12, - imo mango się zleje strasznie. Ja bym poszła w jakąś ciemną czerwień/burgund lub jasną zieleń 🙂 Świetnie też może wyglądać czarny i ciemny granat.
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
02 kwietnia 2016 13:41
Dramuta12 zajrzyj sobie na szmatoholików/ końską rewię mody/ pferdetrends i zobacz jakie zestawienie na bułanym koniu Twoim zdaniem wygląda najlepiej.
Dla mnie to jeden z lepszych sposobów. Poza tym są kolory jak czarny/granatowy/beż, które na większości koni wyglądają nie najgorzej.
wątek zamknięty
Możecie mnie oświecić co napisałam nie tak ? Wątek o szmatkach to wrzucam konia w komplecie
Co mi umknęło?
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
02 kwietnia 2016 13:46
Dominika, przynajmniej 2 dziewczyny ci wcześniej pisały - EDYTUJ POSTY. NIE piszemy tu dwóch postów pod sobą. EDYTUJEMY. Regulamin się kłania.
wątek zamknięty
Dobrze już dobrze,  zrozumialam,  nie doczytałam regulaminu , mój błąd 🙂
Dramuta12 mi się brązy na takich koniach strasznie nie podobają,  jakieś żywsze kolory , albo granat czy bordo 😉
wątek zamknięty
aniaagre, I w koniku  🙂
wątek zamknięty
Dramuta12, proszę, na bułanku ładnie wyglądają nasycone kolory.



proszę i moja gwiazda ( miałam piękne zdjęcie samego konia, ale ucięło mi przy przenoszeniu z karty na kompa)

wątek zamknięty
Marysia, co to za piękny zielony? Masz go w galerii, ale nie jest podpisany, a wygląda cudnie.
wątek zamknięty
Dramuta12, taka butelkowa zieleń jaką pokazała marysia550 bardzo by pasowała. Z resztą mango chyba też.

U nas teraz na "tapecie" czerwień maków od Jarpol:

wątek zamknięty
Wszystkie Wasze zwierzaki piękne, i szmatki zjawiskowe.

Chciałam się skromnie dołączyć do wątku.
nie mogąc się powstrzymać, żeby nie pochwalić się moją dziewczyną w berry
wątek zamknięty
Sivrite, to hand made 🙂

harja, oj, faktycznie, na Twojego to przydałby się xxfull 🙂 ale ślicznie mu w czerwonym.

aniandr, ładnie Wam w tym berry. Też go mam - lubię takie kolorki.
wątek zamknięty
aniandr, pięknie to berry prezentuje się na twojej kopytnej 🙂
harja, u was chyba nie ma rzeczy, która nieładnie by wyglądała  😜
wątek zamknięty
harja Siwek w czerwieni - petarda  😜

[b][/aniandrb] Komplet super 🙂 ale kon jaki błyszczący 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
04 kwietnia 2016 09:36
marysia, ten zielony do mnie nie mówi, ale ten niebieski piękny i świetnie wam pasuje!

harja, nie przepadam za siwkami i czerwienią, ale ta wygląda fajnie. Te maki chyba nie są aż tak oczodajne?

aniandr, fajnie 🙂 witamy w wątku 😉

Ja mam parę zaległych szmatek do obfocenia, ale jak patrzę ile mój koń obecnie zrzuca futra, to to się mija z celem 😁
wątek zamknięty
marysia550, dlatego niektóre rzeczy mamy szyte na miarę - ten pad to też wersja nieco powiększona 😉 Dziękuję.
Milla, na pewno są - jeszcze wszystko przed nami 😉
jaskierkowa, miło!
Livia, dla mnie siwek w czerwieni to też takie... Pospolite i oklepane - ale chyba właśnie brakowało mi tej pospolitości i całkiem mi się podoba to połączenie. Koniowi wszystko jedno, bardziej spełniam swoje zachcianki kolorystyczne 😁 To jest taki soczysty, ale właśnie nie oczodajny czerwony. Tutaj sfotografowany w dość ostrym słońcu, jak będę miała okazję, to zrobię zdjęcie przy mniejszym oświetleniu 🙂
aniandr, bardzo ładnie się prezentuje 🙂
wątek zamknięty
Livia, a dziękuję, niebieski to cyan.
wątek zamknięty
Orzeszkowa, mam fotki, ale chyba na żadnej nie widać zbyt dobrze czapraka 🙁
quantanamera, zdecydowanie się cieszę, że Cię posłuchałam 😉 mam BRa, który przeżył pare treningów i jedne zawody i wstyd już z nim wyjść gdziekolwiek. A o dziwo ten B Vertigo wygląda rewelacyjnie po 3 dniach startów, i w zasadzie mogłabym go nie prać przed następnymi zawodami.
wątek zamknięty
czy kotś może się orrientuje gdzize znajdę futerko na naczólek? w jakim sklepie internetowym?
wątek zamknięty
Gniadata   my own true love
04 kwietnia 2016 17:01
wpadam z kolejnym głupim pytaniem z serii "a mooże się uda" 😉 czy jest jakaś szansa albo cień szansy, że gdzieś dorwę owijki do darkreda, czy pozostało mi tylko polowanie w ogłoszeniach? :kwiatek: a może ktoś dopasowywał owije z innej firmy?

monikaa2208 a futerko na nachrapnik się nie nada?
wątek zamknięty
czy kotś może się orrientuje gdzize znajdę futerko na naczólek? w jakim sklepie internetowym?

Edit ! chodziło mi o nagłówek 🙂
wątek zamknięty
Gniadata,

[quote author=Libella link=topic=96724.msg2435459#msg2435459 date=1445072799]
Czy ktoś ma pomysł, czy jakieś inne, "nieeskadronowe" owijki będą pasowały do cottona Darkred?

Owijki polarowe HKM w kolorze "bordowy" (nr 3200). Kupiłam je właśnie do darkreda i są kolorystycznie bardzo zbliżone  🙂
[/quote]
wątek zamknięty
Gniadata   my own true love
04 kwietnia 2016 20:25
Moona dziękuję, dziękuję, dziękuję!!  :kwiatek:
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
05 kwietnia 2016 17:03
Niestety owijki załatwiliśmy na dzień dobry 😂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
05 kwietnia 2016 17:32
harja, wiadomo, tobie się ma podobać przede wszystkim 🙂

Zairka, haha, faktycznie ładnie 😂
wątek zamknięty
Zairka, przepraszam za nieprzepisowy post, ale - OMG!  😵 😂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.