czego używacie do słuchania muzyki ? mp3 , mp4

madmaddie   Życie to jednak strata jest
12 marca 2014 11:40
proszę
na ceneo wyskakują po wpisaniu "sony nwz"
znajomi używają nowszych modeli i też zadowoleni 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
25 listopada 2014 18:22
padły mi słuchawki znów. dość długo je miałam jak na mnie, bo dostałam na zajączka 😉
celuję w Skullcandy, na jakie jeszcze firmy zwrócić uwagę? Sony, Creative odpadają. no i płaski kabelek jest obowiązkowy

edit: nie, poczytałam opinie, nie celuję w Skullcandy, teraz w ogóle nie wiem co wybrać  😂
czy są jakieś słuchawki nauszne z kabelkiem innym niż taki tradycyjny, powlekany gumką? moje koty sobie umiłowały przegryzanie jej :/
madmaddie- 2 lata mam słuchawki nauszne firmy Sennheiser i bardzo polecam. Konkretnie model HD201
Wywlekam trochę zakurzony wątek, ale wymyśliłam sobie że kupię urządzonko do słuchania  muzyki. Był czas ze słuchałam tylko z telefonu, ale niepotrzebnie zżera baterie i jednak wolałabym coś oddzielnego. Tylko że przestałam być na bieżąco z takimi gadżetami gdy szałem były mp3 o pojemności 4 giga :P Co się teraz kupuje i ile wypada na to wydać? 😀
madmaddie   Życie to jednak strata jest
05 kwietnia 2016 19:48
kajpo, ja polecam odtwarzacze soniacza 🙂
A jakies konkretne modele? 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
07 kwietnia 2016 19:20
używam od 6ciu lat palucha (cały czas tego samego 🙂 ) i właśnie się szykuję do zmiany na nówkę sztukę, pewnie padnie na to:
http://www.sony.pl/electronics/walkman/nwz-b180-series
mils   ig: milen.ju
12 kwietnia 2017 13:23
Help! Potrzebuję słuchawek nausznych, dobrych i... malutkich w "obwodzie". Ta część, która leży na głowie musi być naprawdę wąska, krótka czy jakakolwiek, byle słuchawki były dobre na bardzo małą, wąską głowę.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się