Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

Maleństwo ni ma! Nawet nie wiem jak ich szukać, po wpisaniu "alladynki" wyskakują takie inne lejące, jakieś w panterki, albo z obniżonym krokiem, zupełnie nie ma takich wzorów i kroju, a ta dziwna nazwa firmy to nie jest chyba prawdziwa nazwa bo tylko jakieś głupoty wyskakują po jej wpisaniu 😉

Oleśniczanka trzymaj się, dzielna jesteś i tak 🙂

Dziś dostałam od kolegi śmieszne zdjęcia Nelki z weekendu. Zupełnie jak nie ona, jakaś taka zochna-radochna 😀 No i ta kreacja 😀

[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t34.0-12/12966053_999277200155256_547821155_n.jpg?oh=6375dec2c2b4d288f5b0814084578280&oe=5707437A[/img]

[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/v/t34.0-12/12966464_999278890155087_1181024617_n.jpg?oh=0c3d69adcff199f6f6241a9f2b221d37&oe=570780FC[/img]
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
06 kwietnia 2016 10:53
RaDag ja mam gondole do x landera  😉 wiec wiesz. A ty tamtej osobie zaplacilas? 
Galantova, gratulacje 🙂

Czy mamy na forum osobę, która rodziła na gazie rozweselającym?
Tak. Zapłaciłam. Dziś jestem umówiona na policji do złożenia zeznań.
RaDag, tak trzymaj i nie odpuszczaj. Chamskie babsko, aż się krew gotuje normalnie...

gwash, długo zastanawiałam się, co ona ma z nogami na pierwszym zdjęciu 😀 Najpierw myślałam, że ma buty odwrotnie założone. Potem stwierdziłam, że nie, bo musiałaby mieć nogi mega iksy 😉 Aż w końcu zatrybiłam, że stoi z nogami na krzyż 🙂
RaDag ja mam gondolę do x-landera X1, jak chcesz to za koszty wysyłki mogę ci wysłać. Czerwona.
RaDag ja mam gondolę do x-landera X1, jak chcesz to za koszty wysyłki mogę ci wysłać. Czerwona.
to się nazywa "moc re-volty" Radag przyszła się wyżalić, a tu taki miły gest 🙂
RaDag, o masakra. Mam nadzieje ze sprawa zakonczy sie pozytywnie dla Ciebie
Dziewczyny dzieki za podpowiedzi odnosnie butow.
Wyczaiłam prawie nówki sztuki za szalone 21 zl.
I taki interes to ja rozumiem.
Jeszcze tylko mucha zostala i będzie lux.
Olesniczanka ja mam też niska hemoglobinę - 10,2. Biore żelazo ale znowu mecze się z zaparciami 🤔
Mi brzuch w ciągu dnia nie stawia się aż tak bardzo... Gorzej wieczorami.
Sama sobie zwiekszylam magnez (bede brać trzy razy dziennie po tabletce a nie tylko raz), no i rozkurczowo Spasmoline około godziny 18 bo wtedy juz brzuch bardziej napina się...
Czasami łapią mnie dziwne bole w dole brzucha, szczególnie przy zmianach pozycji - tak jakby parzylo mnie coś od srodka 🙄 brzuch przy tym nie zawsze twardnieje, wiec to chyba nie są skurcze  🤔
Nie chce gnac od razu do lekarza, bo w pierwszej ciąży panikowalam a koniec końcem poród miałam wywoływany w 42 tygodniu ciazy, prawdopodobnie przez to, ze fizjologiczna czynność macicy miałam wyciszana lekami  🤔wirek:
Młody ważył 4380 g i wolałabym nie chodzić w drugiej ciazy tak długo i wyciskac  takiego klocuszka  😉

Z tym, ze szyjka ma niby 2 cm tak mniej wiecej od 20 tygodnia ciazy... i trochę obawiam się aby tym razem nie urodzic za wczesnie  🤔wirek:
Chociaż ani razu nie miałam mierzonej szyjki przez usg  także w sumie nie wiem jakiej jest długości dokładnie  🤔
[quote author=agulaj79 link=topic=74.msg2524657#msg2524657 date=1459939383]
RaDag ja mam gondolę do x-landera X1, jak chcesz to za koszty wysyłki mogę ci wysłać. Czerwona.
to się nazywa "moc re-volty" Radag przyszła się wyżalić, a tu taki miły gest 🙂
[/quote]

Bo u mnie leży i się kurzy.


Czy mamy na forum osobę, która rodziła na gazie rozweselającym?


ja 🙂
Kasiulka moja ma 26 mm,wyniki ze środy i to charakterystyczne V świadczące o rozwieraniu nie postępuje. W porównaniu do mnie to mimo leków jesteście w świetnej kondycji i życzę wam tego jak najdłużej.Mi tak trochę smutno,bo ciągle byłam s biegu,teraz myślałam że nadrobić czas z dzieckiem,bd spacery,kino,weekendowe wypady a tu tatuś wszystko robi, każde atrakcję, a matka tylko każe się kapac i spać - tak z.przymruzenirm oka to pisze,ale jednak mi przykro.Nie będę przed blokiem siedziec na ławce,jak Olo jedzie na lotnisko autkiem lub rowerem,a nad stawy gdzie Olo uwielbia chodzić to już wogole bez szans abym doszła na plac zabaw.Jeszcze troszkę, nie chce też udowadniać,że dam jednak rade,bo finał może być w szpitalu.Dodatkoso te ciągle infekcje,lekarz mnie ostrzega,że mogą wywołać wcześniejszy poród,dlatego skoro już tyle dalam rade, to jeszcze troszkę aby było bezpiecznie.Wowczas odwoze się na spacery, a nie jak teraz wyjazd do kina i to.jak bd się w miarę dobrze czuć..
RaDag ja mam gondolę do x-landera X1, jak chcesz to za koszty wysyłki mogę ci wysłać. Czerwona.

:kwiatek:
pw
dziękuję wszystkim za miłe słowa :kwiatek: Teraz maluchy musza przybrac na wadze i bedzie juz z gorki. No i trzeba rozkrecic mleczarnie.
Drugi porod byl dla mnie latwiejszy i szybszy (poza tym teraz lepiej mi sie funkcjonuje po), moze cos w tym jest. Mielismy doskonale warunki(ulozenie, waga itp) dlatego szkoda bylo ciac. Poza tym byl staly monitoring wiec czulam sie bezpiecznie.
Olesniczaka - rozumiem Cie doskonale :przytul: Nadrobicie ten czas, teraz niestety trzeba sobie wiele zajec odpuscic. Lezenie i leki naprawde potrafia pomoc. 26mm to jest calkiem dobry wynik (u mnie przez ostatnie 3 tyg bylo tylko 12mm). Trzymam za Was mocno kciuki i przesylam pozytywna energie.
I po urodzeniu Ci całkiem przeszło?


przeszło, ale trzeba trzymać rękę na pulsie. Do 3 lat może wyskoczyć na stałe
robię co jakiś czas badania, bo diety z lenistwa i logistyki nie trzymam🙁

Glantova! gratulacje!
Ja mam o tyle gorzej, ze na codzien jestem poprostu z młodym sama... Nie ma opcji aby poszedł z kimś na spacer 🤔
Od rana do wieczora chodzę, z przerwami na odpoczynek który konczy się tym, ze Krzys coś sobie zażyczy i musze wstać  😉
Dlatego trochę obawiam się co by ta aktywność nie odbiła się negatywnie na ciąży i malenstwie.
Dodatkowo po ostatnim porodzie szyjka byla mocno poszyta (przez co teraz jest niby krótsza) i mam nadzieje, ze nie słabsza  🤔

Jakbym tylko miala możliwość wypoczywania - na pewno lezalabym duzo wiecej.
galantova, gratulacje!
galantova, mega gratulacje!!
maleństwo, jeśli to się sprawdza, to ja za drugim razem chyba w locie urodzę O.o Chociaż... jakby tak bóle krzyżowe się nie pojawiły, to mogę iść choćby jutro.
Nie u wszystkich się sprawdza. Kiedyś robiłam "ankietę" wśród znajomych.
Ja Filipa rodziłam 17 godzin ( liczę od regularnych skurczów co 3 minuty) wprawdzie zakończone cc ale do partych doszłam. A Adasia tylko 24 godziny  😉
maleństwo   I'll love you till the end of time...
06 kwietnia 2016 19:07
No ciekawi mnie to. Bo jakieś tam piąte/ ósme dziecko to pewnie już samo wypada 😉 Ale drugie? Tak se bajam z nudów...
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
06 kwietnia 2016 21:05
maleństwo, przy okazji spytam siostr mojego meza jak to bylo z jego narodzinami- osmy byl ;-)
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
06 kwietnia 2016 21:17
maleństwo, a no nie do końca. Sąsiadka po 3 porodach właśnie ten 3 wspomina najgorzej. Szwagierka 3 porody sn, wszystkie w normie, a 4 z powodu komplikacji zakończony cc. I jeszcze moja siostra cioteczna, która co prawda niewiele ale jednak dluzej rodziła drugie dziecko. A co tak Cię drugi poród interesuje? Czyżbyś jednak była co raz bliższa podjęcia decyzji o drugim stworku? 😉
Dworcika, leżała ze mną dziewczyna, która urodziła na izbie przyjęć. 3 skurcze parte i synek był na świecie, także wiesz 😉
gwash, portki są cudowne! Ja też chcę, ja też!
Kurczak, o, to mnie przebiła. Ja co prawda podpisywałam wszystkie papiery z pełnym rozwarciem i moooocno oddychając, ale samo urodzenie młodego zajęło mi 4 albo 5 partych. No i 2 musiałam przeczekać, żeby się dotlenił.

Ach! I doczłapałam na porodówkę 😁

Wczoraj czytałam swój wypis. Przyjęcie o godz. 20:26, mały urodzony o 21😲0. Po drodze badanie w jednym gabinecie, podpisanie wszystkich dokumentów, spacer na porodówkę i instruktaż :P
Ale podejście wszystkich tak luzackie, że to się nie mogło nie udać 😉
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
06 kwietnia 2016 21:37
Szczęściara 🙂
maleństwo   I'll love you till the end of time...
06 kwietnia 2016 21:52
szafirowa, łolaboga, ósmy! Ale gromada!

Kurczak, nie, tak sobie po prostu myślę.. Nie wyobrażam sobie na ten moment dwóch takich krejzoli na raz, chyba bym zeszła. Ta jedna mnie wykańcza 😉 Podziwiam dziewczyny takie jak Kami (btw, ktoś wie, co u Kami???) czy pani myk. Herod baby, siłaczki i bohaterki, no... O mamach 1+2 nawet nie wspomnę 😉
galantova Mega gratulacje! Cudownie, ze udal sie sn!! Maluszki napewno szybko sie podtucza i powedrujecie do domku.

malenstwo Odwiedzilam wlasnie kolezanke z 11-miesieczna mega zywa coreczka (a myslalam, ze P. ma motorek w tylku- haha!) i jest w 10 tyg. drugiej, baaardzo zaplanowanej ciazy. Dla mnie do czyn heoriczny  😵
Ja na samą myśl o drugim dziecku dostaję dreszczy, a pytający o to wywołują u mnie agresję.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
07 kwietnia 2016 08:34
edit. przepraszam, telefon mi coś oszalał...
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
07 kwietnia 2016 08:35
bera7  :emota200609316: piątka, mam tak samo. Jak mnie ktos pyta kiedy drugie dziecko, to mi gul rośnie  😤
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się