Zdjęcia Naszych Koni cz. IX (2016)

eterowa, siwy jak zawsze fajnie się prezentuje 🙂

faith, super zdjęcia.

wątek zamknięty
Dziekuje wszystkim!  :kwiatek:
Akurat trafilysmy na moment jak sie wylegiwala na sloneczku 🙂😉)))
wątek zamknięty
Faith, cudne foty 😍 😍 😍!
eterowa, piękna z Was para! Poproszę więcej Waszych aktualnych fot 😀!
Lusia, Księciunio prześliczny jak zwykle 💘!

A u nas zrobiło się ciepło i słonecznie  😜:




wątek zamknięty
Faith, te zdjęcia z leżącym koniem są przeboskie  😍
czeggra1, ładne rude 😉 Czy w UK zawsze tak samo grodzi się ujeżdżalnie? Bo ile razy nie patrzę na zdjęcia z Anglii to mam wrażenie, że większość stajni wygląda bardzo podobnie.

My też pozdrawiamy słonecznie, zrobiło się na tyle ciepło, że zimowe futro ugotowało kopytnego po 20 minutach 🤣 Co jak na jego brak kondycji i fakt, że jesteśmy w trakcie odkarmiania chudej szkapy nie jest dziwne...
I tak, wiem że wytok za krótko ale spostrzegłam to dopiero na placu (jak się potem okazało naszą cudna pensjonariuszka pożyczyła go sobie bez pytania na swojego karakana i musiała wszystko poskracać...  :icon_mad🙂


wątek zamknięty
leleria, dzięki i Twój siwek też fajny 🙂.
W UK ośrodek musi spełniać określone normy i m.in. plac powinien być ogrodzony. W poprzedniej stajni było akurat inne ogrodzenie - zwykły płot z siatki, ale rzeczywiście drewniane ogrodzenia ujeżdżalni wyglądają tu zazwyczaj bardzo podobnie🙂.
Tu raczej wszędzie jest glina - nie da się po tym jeździć na dłuższą metę. Trzeba kupować gotowe podłoże. Ujeżdżalnie nie są zbyt duże, bo to ogromna inwestycja (w Pl mamy dużo lepsze warunki do jeżdżenia). Place są robione zazwyczaj na usypanych podwyższeniach, aby woda z opadów łatwiej spływała. Ogradzają to zazwyczaj takim właśnie płotem jak na zdjęciu.
wątek zamknięty
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
04 kwietnia 2016 09:35
Epikea, nigdy nie byłam w Sarnowie 😉
faith, pięknie Wam!
czeggra1, dziękuję, wyglądacie świetnie!
A bardzo proszę, z ostatnich zawodów (od tego sezonu jeździmy C):
wątek zamknięty
eterowa, dzięki i gratuluję C klasy 😀! Na Was zawsze się dobrze patrzy! Fantastyczne, energetyczne foty 🙂!
wątek zamknięty
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
04 kwietnia 2016 11:01
czeggra1, bardzo mi miło :kwiatek: Jeszcze robimy błędy, głównie związane z długą przerwą i nieobjeżdżeniem, ale dopiero zaczęliśmy sezon i właściwie jest progres i mogę być zadowolona. Co najważniejsze, znaleźliśmy świetnego trenera, od tego tygodnia zaczynamy współpracę, także jestem dobrej myśli 🙂 A jeśli Eter nadal będzie tak chętnie i świeżo skakał, to myślę, że za kilka miesięcy w naszym zasięgu będą konkursy CC (tfu, tfu!). Trzymajcie kciuki :kwiatek:
wątek zamknięty
eterowa, super 🙂 z kim będziecie jeździć teraz? Bo Wy już nie jesteście w Prudniku?
wątek zamknięty
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
04 kwietnia 2016 12:19
Puma, nie, już dawno nie 😉 Z p. Cieślarem. Pewnie część osób go kojarzy. Wg mnie świetny fachowiec, także naprawdę się cieszę!
wątek zamknięty
2011, 2016 - 17 lat ma rudas i cały czas mnie zadziwia



wątek zamknięty
eterowa, kciuki są jak zwykle 😀! Jesteś niezwykle pracowitą osobą, masz to coś jeździeckie - prędzej czy później osiągniesz swoje jeździeckie cele. A tak poza tym, to nie przepadam za małopolakami, ale Eter jest tu wyjątkiem 😍.

donka, świetnie wygląda Twój "nastolatek" 🙂.
wątek zamknięty
leleiria, podglądałam na insta już i on siwieje, tak? :P Ciekawie wygląda.
faith, to pierwsze leżące jest mega!

A tu mój taki ładny 😍

wątek zamknięty
czeggra1, dzięki za wyjaśnienie.
donka, nie wygląda na swój wiek  😉
budyń, tak, docelowo ma być siwy, ale po 5 latach coś dalej końca nie widać 🤣 Jego ojciec, Laspari, też późno siwiejący więc to chyba rodzinne. Za to koleżanka z boksu obok po Levistano, też wnuczka Levisto Z, była jak płatek śniegu już jako 4-latka... Mówiłam już, że fascynuje mnie proces siwienia u koni?  😁
A twój kopytny jest przeuroczy, malowany kary to jest to 😍
wątek zamknięty
Dzięki - dodam, że to ,stary, kaszlak i kulas, więc tym bardziej jestem z niego dumna 😅
Pozdrawiam i życzę :kwiatek: miłego dnia
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
05 kwietnia 2016 16:51
faith obłędnie  wyglądacie 😍
eterowa gratulacje :kwiatek:
czeggra1 Pięknie Wiesio wygląda, tak się ładnie zabudował 😜
leleiria a ile siwek ma lat? Też mam takiego dość późno siwiejącego.
donka pięknie się prezentuje 😀
budyń zdecydowanie ładny 🙂
wątek zamknięty
To ja się swoją też "pochwalę" 🙂

Arnica






fot. https://www.facebook.com/Paulina-Rdzanek-fotografia-amatorska-465239973568219/?fref=ts

faith Piękne to Twoje siwe 🙂😉)
wątek zamknięty
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
06 kwietnia 2016 17:47
Roczniaczki 🙂 :




wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
09 kwietnia 2016 07:26
Condina łapią za oko 😀
Podbijamy wątek i pozdrawiamy
wątek zamknięty
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
09 kwietnia 2016 21:05
lusia722, cudowny jest  😍
wątek zamknięty
dudus0952   "Trudny koń przekazuje najwięcej"
10 kwietnia 2016 00:18
Moja młoda,szalona Milka 😉 W lipcu będzie rok jak ją mam 😉 Ma zaledwie 155 wzrostu i 3lata i 9 miesięcy :P

za duże zdjęcia!
wątek zamknięty
To ja pokażę mojego wariatuńcia, wiosna idzie koń szaleje, tony "ubranka" gubi i wraca do roboty 🙂




wątek zamknięty
Dominika95, bardzo lubię Twoje zdjęcia.
Time, świetny koń lewitujący 😉
lusia722, jak zwykle piekny model 😀

Wstawiam piękne zdjęcie z rozprężalni przed zawodami (dostałam całą serię takich ślicznych zdjęć 😉), czuć wiosnę:
wątek zamknięty
Condina ale petardy malowane! Klaczki czy ogierki? Jakie papierowo?  🙂
Dominika95 piękne zdjęcia, i ta różowa derka  😍 którą już 3 razy na allegro zamawiałam i 3 razy akurat nie mieli tego koloru  👿
na ostatnim podtrzymujesz uszy do przodu? 😀
Time co złote to złote  🏇 futerko gubi ale do letniej barwy chyba jeszcze troche 🙂
anai całą serię masz i tylko jedno?  🤬 czuć wiosnę czuć, nareszcie!


Nasze tegoroczne dwie dziewczynki:








(ostatnie fot. Katarzyna Okrzesik-Mikołajek)

Z mamcią i pańcią:



I ogr (fot. Karolina Gmochowska) :
wątek zamknięty
Amazonka - już prześwity letniej ma, przy zmienianiu sierści znowu będzie wyglądał jak chory 😁
wątek zamknięty
Prywatna mini wyrzutnia tęczy 😀

I kiedy zapanuje większy spokój 🙂

wątek zamknięty
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
19 kwietnia 2016 21:29
Burza  😍 jak dawno Piorka nie widzialam. Prawdziwa maxi wyrzutnia🙂
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
19 kwietnia 2016 23:07
Burza jest i on 💘 😍
wątek zamknięty
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
20 kwietnia 2016 09:02
amazonka cudna sesja kwiatowa 🙂 i przepiękne maluchy. Moje dwie dziewczyny to roczniaczki: Kannan-Clinton i Cascadello I-Contender
wątek zamknięty

Czekamy na prawdziwą wiosenna aurę zeby porobić ładne zdjecia,no i musi wylinieć całkowicie  😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.