Stajnie: kujawsko-pomorskie

[quote author=mc_mr link=topic=722.msg2504920#msg2504920 date=1456821314]
A ja mam nietypowe pytanie. Szukam osoby prywatnej (prywatna stajnia lub koń/konie),  która interesuje się jazda naturalna i chciałaby kogoś uczyć jeździc i obcować z końmi.   😉Powrót do jazd po ok. roku przerwy.


[/quote]

Jestem z okolic Inowrocławia także wchodzi w grę ta część kujawsko-pomorskiego lub Bydgoszcz i okolice od strony Inowrocławia.
jagoda1966, nie wiem, czy znajdziesz coś bliżej niż Gostynin/Łąck/Włocławek.
Znajdzie znajdzie - w Smólniku jest jedna (NIE POLECAM) i jest jeszcze jedna bliżej Kowala nie pamiętam dokładnie nazwy ani miejscowości, ale znajoma ma tam konia jakby co moge się podpytać.
barnabik, to podpytaj i napisz tutaj. Na dziś wiem dokładnie tyle co ty: że S. nie, i że "jest koło Kowala".
Na fejsie poszukajcie Stajnia Czarne Maja Hampel 💃
barnabik wielkie dzięki to bliziutko mnie 🙂 aż dziwne, ze o nich nie wiedziałam. Pojadę tam w któryś weekend jak będę na działce i popytać czy można do nich na wakacje konie przywieźć. Jeszcze raz dziękuję  :kwiatek:
Znacie kogoś kto chciałby wydzierżawić mi konia (z możliwością przeniesienia) a niekoniecznie dodaje ogłoszenia? Niestety te przejrzałam i nic nie znalazłam. Mogę prosić o pw? Mam nadzieję, że modzi mnie nie zjedzą. :kwiatek:
Siwa953   przyszłość zaczyna się dziś, nie jutro.. :)
07 marca 2016 16:27
BYDGOSZCZ I OKOLICE
poleci mi ktoś dobrego trenera do skoków który dojeżdża?

Siwa953, pan Piotr Masłowski! 🙂 Ale musialabys znaleźć numer i spytać się, czy w Twoje okolice dojedzie 😉
to nie jest ogłoszenie
na przełomie jesień/zima dzwonił do mnie z Torunia pytając o miejsce w pensjonacie. Niestety musiałam odmówić, ale teraz mam miejsce, niestety uciekł mi numer telefonu. Może ta osoba przegląda ten wątek? Chodzi o stajnię koło Golubia
Mój wujek 🙁 Dowiedziałam się będąc w pracy i.... Dzięki Niemu jeżdżę konno.... Dzięki Niemu mam pasję, nauczył szacunku do koni.  😕 Zawsze prosił, że kiedy będę w domu, żeby przyjść i porozmawiać o koniach.
Kurde no 🙁
OLEK??? Olek nie żyje?  😕 😕 😕
Neila, czemu się nie chwaliłaś, że Olek to twój wujek?
Dworcika   Fantasmagoria
11 marca 2016 06:16
OLEK??? Olek nie żyje?  😕 😕 😕
Neila, czemu się nie chwaliłaś, że Olek to twój wujek?


Ale gdzie się miała "chwalić"? W podpisie wstawić czy jak?

Szkoda człowieka... miał jeszcze czas 🙁
Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć który weterynarz z kujawsko-pomorskiego ma sprzęt do schokwaves na ścięgna? konkretnie okolice Bydgoszczy lub dalej
vissenna   Turecki niewolnik
24 marca 2016 19:02
A ja mam pytanie. Może kto wie o możliwości dzierżawy jakiegoś sensownego konia w okolicach Bydgoszczy?  👀

Zamierzam spędzie "wakacje" w kwietniu w Bydgoszczy i szukam konia do pojeżdżenia. Raczej większych rozmiarów, jako że sama dość ciężka jestem (180cm wzrostu), umiejętności na poziomie ujeżdżeniowego N z elementami C. Ale to nie znaczy, że szukam mocnych wrażeń, tylko dla odmiany chce pojeździć jak normalny śmiertelnik, także w teren bo tego mi najbardziej brakuje.  👀
Dworcika, w życiu, nie w necie.
Jakieś opinie o stajni Cavallino w Brzozie?
Nie chodzi mi o pensjonat, ale o treningi 🙂
vissenna   Turecki niewolnik
20 kwietnia 2016 11:05
Nadal szukam konia do dzierżawy. Zaraz z nudów zacznę chodzić po ścianach  🤔wirek:

Ktoś coś?  👀
A czego i gdzie szukasz? 🙂
vissenna moze od danki gwizadły ze stajni janowo mlyn
vissenna   Turecki niewolnik
20 kwietnia 2016 11:48
blackstones akurat z Danką to się znamy i odwiedzamy nawet prywatnie. Tam bym szukała najpierw 🙂

Dramuta szukam dużego, normalnego konia do pojeżdżenia, o mam przymusowe wakacje w PL i chciałabym w maju coś wydzierżawić. Mam cały szprzęt, nawet siodło tylko konia brak 🙂
Interesuje cię jazda 3-4 razy w tygodniu (do dogadania) po maturach? Mam fajną kobyłkę, troszkę trudna do jazdy (żaden wariat), ale całkiem fajnie skacze, ujeżdżeniowo też można porzeźbić 🙂.
vissenna   Turecki niewolnik
20 kwietnia 2016 12:15
Interesuje mnie tylko maj, bo później wylatuję z PL na kolejne pół roku 🙂
Napisałam pw 🙂
Może ktoś będzie zainteresowany 😉
Czy ktoś się orientuje ile za trening bierze Piotr Masłowski?  :kwiatek:
Słyszeliście coś o jakichś podwórkowych zawodach w skokach w majówkę? 👀
shadow94, jeden z lepszych trenerów 😉 warto naprawdę! 🙂
visenna. mam konia, który aktualnie od poniedziałku do czwartku stoi i nic nie robi. Tylko kondycje ma słabą, ale generalnie daje radę 🙂 Jeśli jeszcze nic nie znalazłaś to zapraszam do Nieszawki
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się