Końska Rewia Mody cz. X (2016)

Dziewczyny, które zamawiały Sugarhorse  😉 Macie już swoje rzeczy i możecie się pochwalić? Ja dostałam wiadomość, że jutro czaprak będzie u mnie i jak tylko się uda z pogodą to jutro obfocę w nim koniucha  🙂
wątek zamknięty
Zairka niezmiennie fura pikna! ale granat blebleśny  👿

Maniek niestety zawsze ma swoje zajęcia i nie ma opcji pozowania... Ale czapraczek  PATCH-ME i ochraniaczki Anky całkiem ładnie się prezentowały  😉

edit: chyba o zdjęciu zapomniałam.....
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
06 kwietnia 2016 07:07
Dziewczyny, które zamawiały Sugarhorse  😉 Macie już swoje rzeczy i możecie się pochwalić? Ja dostałam wiadomość, że jutro czaprak będzie u mnie i jak tylko się uda z pogodą to jutro obfocę w nim koniucha  🙂

Ja miałam derkę dostać wczoraj, ale jeszcze nie mam żadnej wiadomości od Sugarhorse. Nie podawałam nawet jeszcze adresu dostawy, a derka przydała by się dzisiaj na ten ciepły deszcz...
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
06 kwietnia 2016 07:28
Kitty łamiesz moje serce 😁 a tak serio to mi sie ta stypa podoba, jedna z nielicznych w moich pakach 🏇
wątek zamknięty
Też mam jeden granat, ale ja chyba jestem mocno niestypowa  🙄
Za to petrol i dark red obalił system  😅
wątek zamknięty
Zairka czadowo w tym granacie, to jest najsłuszniejszy kolor na kasztana  😜
wątek zamknięty
Milla, Livia, Harja, Marysia550 dziękuję dziewczyny mi też się bardzo podoba
jaskierkowa mam to szczęście, że taka błyszcząca jest zawsze naturalnie

Zairka
jak dla mnie petrol zdecydowanie wygrywa, chociaż wszystkie piękne

to jeszcze podrzucę zdjęcie w darkredzie, skoro tak miło zostałam przez Was przyjęta :kwiatek:
wątek zamknięty
Dziewczyny, ja mam bluzę z Sugarhorse <3 jest cudowna... Serio bardzo fajna jakość... Wstawie fotki wieczorem, bo na telefonie nie umiem zmniejszać... Serio, polecam 🙂
wątek zamknięty
aniandr  słaby ze mnie szmatoholik, ale właśnie jestem na etapie szukania tegoż oto eskadrona dark red i znalazłam tylko wersję PONY...gdzie mogę znaleźć normalny wszechstronny krój ?  :kwiatek:
wątek zamknięty
mymelodii, podejrzewam, że już od jakiegoś czasu nigdzie 😉
wątek zamknięty
Właśnie dotarł mój czaprak z Sugarhorse i muszę powiedzieć, że jest prze-przepiękny! Świetnie, starannie wykonany, ekstra gruby i jakość bawełny rzeczywiście jest widoczna gołym okiem. A do tego ten woreczek, w który jest zapakowany to... 😍 Mogłabym go podziwiać cały dzień  💘
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
06 kwietnia 2016 11:08
labarson dawaj zdjęcia!!!
wątek zamknięty
Wypadłam z obiegu ale mam nadzieję, Wy mi podpowiecie.
Na ile jestem naiwna licząc na to, iż znajdę gdzieś do kupienia cottona dark lime DL ?
http://szmatoholicy.konskieforum.pl/zobacz/167/4045#i
Dopiero odkryłam, że taka piękna kolekcja istniała  😁
wątek zamknięty
MoniaaA możesz się pokusić o telefon do pegaza, czasem mają zabytki, choć już rzadziej....
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
06 kwietnia 2016 15:00
MoniaaA, a wszyscy na początku mówili, że okrooopny ten zielony, okropny. 🙂 hahaha 🙂

a jak mam takie cudeńka z HV Polo 🙂

wątek zamknięty
emptyline  😲 skąd masz? Widziałam kilka rzeczy z nowej kolekcji gdzieś w czeluściach insta i strasznie mi się podobały. I żądam zdjęć na twoim boskim kopytnym  😍
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
06 kwietnia 2016 15:07
leleiria, ze sklepu w którym pracuję. 🙂 Mam jeszcze kantar, polóweczkę i skarpetki do tego. A foty będą pewnie w weekend. 🙂
wątek zamknięty
Przecież darklime to absolutne cudo, idealnie pasuje do mojego moro  🤣
wątek zamknięty
emptyline, niestety ja wypadłam na dłuższy czas z obiegu i dopiero teraz przeglądając szmatoholików zobaczyłam ten piękny kolor!
A w sklepie w którym pracujesz nie ma może w kąciku jakiejś DLki ?  😁
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
06 kwietnia 2016 15:55
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata, Dziękuję Ci serdecznie ale mam alergię na czapraki inne niż DL pod ujeżdżeniówkami 🙁 A przerabiać szkoda zachodu chyba
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
06 kwietnia 2016 17:07
kitty, ładnie, ale dla mnie bez szału, masz lepsze komplety 🙂

aniandr, też fajnie 🙂

larabarson, też czekam na fotki! 🙂

emptyline, jaki ładny zestaw!
wątek zamknięty
Mam takie poglądowe z dzisiaj  😉
wątek zamknięty
aniandr  słaby ze mnie szmatoholik, ale właśnie jestem na etapie szukania tegoż oto eskadrona dark red i znalazłam tylko wersję PONY...gdzie mogę znaleźć normalny wszechstronny krój ?  :kwiatek:


Raczej już tylko z drugiej ręki. Ale pojawiają się co jakiś czas u nas w ogłoszeniach, teraz też jeden wisi.
wątek zamknięty
Zairka - już ja widzę np. mango po takiej kąpieli  🤣

emptyline - bo okropny :p ale chętnie zobaczę nowy nabytek na modelu  😀

Zdjęcie larabarson nie oddaje uroku tego czapraka. Wykonany na prawdę fajnie, a dopracowanie detali - wow i ten pokrowiec do niego! Zasługuje na osobne zdjęcie ;] Szkoda, że nie miałam lustrzanki. Może następnym razem  😉
wątek zamknięty
Bardzo poglądowo-gniada w burgundowym jarpolu 🙂
wątek zamknięty
larabarson przepraszam, ale trochę jak pidżama te paski 🙂 Mnie osobiście nie podchodzi ten czaprak.
wątek zamknięty
larabarson, czaprak sam w sobie fajny, ale podejrzewam, że efekt pidżamy to kwestia założenia go na siwka 🙂
wątek zamknięty
haha, faktycznie trochę jak pidżamka wygląda  🤣 ale myślę, że te pastelowe kolory z kolekcji Sugarhorse na siwkach wszystkie będą wyglądały podobnie  😉

Muszę zmienić konia pod kolor czapraka  😜
wątek zamknięty
larabarson w Samych Swoich dzika zrobili to może i Tobie się uda...  😂
Słodki ten czaprak a siodło to co to?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.