sklepy internetowe

Wyszukiwarka nic nie wypluła, więc może ktoś podpowie, czy sklep arpav.pl jest OK, czy lepiej brać za pobraniem? Niestety z kurierami się najczęściej rozmijam i jeśli sklep sprawdzony, to bym sobie do stajni zamówiła dostawę, ale wtedy odpada pobranie  🙄
Katasia, tak jak najbardziej 😉 To oficjalny przedstawiciel Stubbena na Polskę i są naprawdę jednym z lepszych sklepów jeździeckich.
Katasia, oj tak, arpav to spory sklep stacjonarny w Gdańsku, pewny i sprawdzony!
Katasia, również polecam Arpav, sprawdzony, uczciwy i w ogóle bardzo "och ach" 🙂
Katasia ja mam z tym sklepem strasznie słabe doświadczenia, kiedyś próbowałam zakupić siodło i mi nie wyszło.... potem zamawiałam coś i też czekałam w nieskończoność, a to jakiś drobiazg był...

Plusy dla:
Equishop
Konik
Animalia
Dobry Koń
Equidea

I niby nie do końca sklep internetowy ale minus dla Hippovet... Dramatyczna obsługa i wielokrotne upominanie się o dawno wykonany przelew... mimo wysłania potwierdzenia....
mam pytanie- jak często sklepy internetowe uraczają was jakimis gratisami?
zamawiam bardzo dużo przez internet, kwoty zazwyczaj spore a jedyne co dostałam do tej pory w gratisie to- dwie krówki z gnl...

nie jest jakaś napalona na darmowe produkty, ale za zamowienie w okolicach 1500 zł miło by bylo dostać coś od sklepu- chyba że takie zamówienie to standard i wszyscy za tyle kupują  😉

aha zapomniałam jeszcze- raz z animalii dostałam maly woreczek otrębów pszennych - koszt chyba z 50 groszy

no wyżaliłam się  🏇
Ja zamawiam dużo, też spore kwoty i nie dostaje gratisów  😉 Jakieś musli czy sieczkę najczęściej. Ale nawet tym koni nie karmię bo raz co mi po próbce, a dwa są to na ogół pasze z niższej półki niż kupuję  😉
Do moich zamówień z Animali zwykle są dołączone próbki paszy lub sieczek. Nie pamiętam jakie, choć dostałam ich już co najmniej kilkanaście. :kwiatek:  Na pewno był jakiś Baileys i mega droga sieczka z alpejskich łąk.
Cenię sobie te próbki, bo mogę zobaczyć jak dana pasza wygląda.

A jakie gratisy by Was zadowoliły?🙂
Breloczki, długopisy, cuksy dla koni?
Mnie by zadowolił kod na kolejne zakupy, ale nie 2 czy 4%  😉 Gratisy nie koniecznie. Ewentualnie próbki produktów pielęgnacyjnych dla koni i do sprzętu. Jak robię zakupy stacjonarnie w Berlinie to dostaję właśnie takie mini produkty np. Effola czy Parisola. Przydatne na zawodach, albo do potestowania (spokojnie wystarczają na kilkanaście aplikacji).
k2arola, mnie by zadowoliły próbki kosmetyków dla koni
Dzięki próbkom poznałam i zakochałam się w marce Rapide , oraz nie specjalnie podeszły mi marki Y&YH czy Over Horse.

Z Animalii najbardziej rozbawiła mnie kiedyś próbka otrąb pszennych. Zamawiałam akurat... otręby. 😁
Dromy również do zamówień dodaje próbki pasz 🙂

Pozostałe sklepy - cóż - podnoszą rabaty, co samo w sobie jest przecież gratisem 😀
+ dla jarpola, Pani odpisywała w niedzielę wieczorem (pisząc nie spodziewałam się tego), a derka z kapturem na wymiar była po 2 dniach w stajni, a wykonanie przeeleganckie 🙂
izkadul, jedyne gratisy jakie otrzymałam (niezależne od kwoty) i wiem, że mogę się ich spodziewać: bergo (rabaty na kolejne zakupy), animalia(próbki pasz), Jaszym (próbki pasz) i czasem horsetown 🙂
Livia   ...z innego świata
06 kwietnia 2016 16:58
Dla mnie też najfajniejszy gratis to bon zniżkowy na kolejne zakupy albo stała zniżka 🙂 Próbkę paszy dostałam jedną z animalii, natomiast całkiem sporo różnych w dobrym-koniu 🙂
ja też dostałam w Dobrym-koniu próbki pasz Marstalla, w Horse-Trade kantar sznurkowy i gumeczki do grzywy. Moja koleżanka zamawia zawsze z Bergo i na kolejne zakupy dostaje kody ( ostatnio miałą -18%)
Dzięki  za odpowiedzi
Wg mnie fajne "gratisy" to jak wyzej rabat na kolejne zakupy, próbki kosmetyków  dla koni i do sprzętu, może do większych zakupów kopystka czy uwiaz- coś co każdemu się przyda, mała paczuszka cukierkow, smycz do kluczy itd  😉
Ja najlepsze gratisy dostałam w Arcusie. W jednej paczce (nie pamiętam kwoty ale niebyt duża, max 500zl): dwa breloczki z NICI, kopystka, dwie paczki cukierków z Eskadrona i jeszcze jakieś próbki paszy. Przyzwoite gratisy daje też GNL: często kopystki, smycze do kluczy, krówki, dużo katalogów co też lubię. Animalia zawsze daje sieczke z Baileysa.

A co bym chciała? Przede wszystkim cukierki, ale na zasadzie że 1kg a nie 5 sztuk... Bo to wstyd. A przy dużych zakupach powyżej 1000zl to jednak chciałabym dostać coś o wartości minimum 10%... Ale to chyba nie w Polsce.
Za stówę cukierków ???
Nie lepszy stały rabat dla stałego klienta ?
szemrana, nie mówię, że cukierków. Kantar, czaprak, itd A co do rabatu, to nie wiem jaki ten rabat miał by być. Policzyłam ostatnio że przez 2 lata w GNLu wydałam już grubo ponad 10 tys i stały rabat mam tylko 8%, a marzyłoby mi się 15. Ale nie wiem czy którykolwiek sklep takie procenty daje.
Przecież w wielu sklepach w tym również w GNL są akcje promocyjne po -10 lub 15% 🙂
Ale akcje promocyjne, a rabat dla stałego klienta, który zostawia w ciągu roku spore pieniądze w sklepie to dwie różne rzeczy.
Przecież większość sklepów daje rabat stałym klientom... Zawsze chciałoby się aby ten rabat był wyższy, ale z drugiej strony właściciele i pracownicy sklepów też muszą z czegoś żyć. Oddając nam całą marżę pomrą z głodu i nie będzie już ani gratisów ani rabatów 😁
Bez przesady. Marża na sprzęt jeździecki jest tak wysoka, że nikt z głodu nie umrze jak stali klienci dostaną 15%. Dla mnie 4 czy 7% to żaden rabat dla stałego klienta. W żaden sposób nie wspomaga mojej lojalności wobec sklepu.

Może się nie rozumiemy. Ja nie twierdzę, że każdy na start powinien dostać 20%. Twierdzę, że o stałych klientów, którzy przekroczyli konkretny próg finansowy warto dbać. A dla mnie kopystka to żaden fajny gratis, czy tam gumki do grzywy  😉 Rynek jest przepełniony, więc nie wystarczy rzucić jakąś pierdołą. Trzeba powalczyć.
tulipan, wrócę do tego, że w wielu sklepach - przynajmniej w tych z których usług korzystam - jest taki rabat dla stałych klientów uzależniony od obrotu... Korzystam z Animalii, Konika i Galopady (ostatnia stacjonarnie), oraz ze szczecińskiego Cavallo również stacjonarnie. Wszędzie mam rabaty 🙂
Wielkie plusy dla hesthouse.pl, wczoraj zamówienie dziś paczka u mnie, oraz jak zwykle Magic Horse, Pani wysyła paczki zanim zdążę zrobić przelew. :kwiatek:
Gaga ja też wszędzie gdzie kupuję mam rabaty, ale według mnie zbyt niskie w stosunku do tego ile pieniędzy tam zostawiam  😉 Poza końskimi sklepami internetowymi mam fajne rabaty jako stały klient - na pasze, pralnie zoo, w sklepach stacjonarnycg, itp. Dlatego ja jako gratis zamiast kopystki czy gumek do grzywy wolałabym rabat na kolejne zakupy. Bo ten, który mam jako stały klient mnie nie satysfakcjonuje.
No ja muszę przyznać, że rabat przy obrocie 20 tyś + na poziomie 7% to jest trochę żart... A do tego, rzeczą która mnie drażni na maxa jest to, że ten stały rabat się nie łączy z promocjami.... Skoro go mam i skoro "wypracowałam" go sobie, to czemu nie mogę mieć ciut lepszej promocji niż Pani co kupi kopystkę i 2 kantary? nie mówię, że taka Pani gorsza, ale jako klient prawi hurtowy w sklepie detalicznym chcę się czuć zadbana :-P
Ode mnie zaległe plusy dla:

- ezadar
- agrokompleks
- sklep jeździecki "konik"

:kwiatek:
kitty, skoro robisz taki obrót - dlaczego nie kupujesz bezpośrednio w hurtowniach?
Niestety DUŻY - dla horse-trade. Człowiek łudzi się, że skorzysta z promocji -40% na HV Polo, po czym okazuje się, że zamówione towary nie są dostępne. W rekompensacie powinni zaproponować inny komplet w zbliżonej cenie, zamiast wciskać rzecz 2 x droższą  🍴
chesnut, standard w tym sklepie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się