Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

W Bruge w Swadzimiu oraz na koniesklep.pl od poniedziałku do soboty promocja na wszystko HKM'u - 20% 🙂
Czy widzicie promocje w Gnlu a może jest jakiś kod???? Bo mi się wyswietlają normalne ceny a chciałam zrobić zamówienie i skorzystać z rabaty -10% bo wydawało mi się że jest do dziś. 🤔
też już mam normalne ceny w Gnl a na bank promocja była do dziś i też chciałam dziś zrobić zamówienie...mam nadzieje, że to naprawią jakoś, jeszcze wczoraj były obniżone ceny...
tia.... ja robiłam zamówienie w okolicach 24 i mi się w koszyku zmieniły, a na 100% było do 10tego....
No baner z promocją cały czas wisi na stronie...mam nadzieje, że jutro coś z tym zrobią i dadzą choćby jeden dzień jeszcze tej promocji. Na początku tygodnia w ogóle jak parzyłam to rabat 10% łączył mi się z rabatem stałego klienta co dawało mi 13 % a wczoraj już miałam tylko 10% więc napisałam maila dlaczego tak się stało, odpowiedzi nie otrzymałam no ale weekend to mogli nie zobaczyć jeszcze...a dziś jak widać już w ogóle klapa
No przykro mi, bo po killku wpadkach, zadzwoniła do mnie z przeprosinami itd i przekonałam się ponownie do sklepu, a teraz przykrzak taki  🤔
A ja zamawiałam na cito derki w poniedziałek i było już -10% ale stały rabat (8%) mi się nie doliczył 🙁
No ja nie pamiętam w sumie kiedy dokładnie sprawdzałam ale w koszyku miałam na bank jeszcze niższą cenę niż ta na stronie po zniżce a w sobotę juz nie...teraz żałuję, że od razu nie zamówiłam...
-10% wróciło na strone gnl 😉
ja około wtorku robiłam pierwszą przymiarkę do zakupów i niestety już wtedy nie mi nie łączyło promocji ze stałą zniżką. A zawsze było  🙄
Jakiś kod rabatowy do animalia.pl ? Mam stałe 2% rabatu ale może jakiś kod jest jeszcze 🙂
W BRUGE sklepie stacjonarnym w Swadzimiu oraz na koniesklep.pl promocja na HKM -20% 🙂
Czy ma ktoś może jakiś kod do horse-trade i by sie nim podzielił ? 😉
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
15 kwietnia 2016 06:54
w Koniku rabat 15% na ochraniacze, owijki, bandaże na hasło konik od 15-17 kwietnia
a w Pasi-koniku -20% na derki siatkowe i moskitiery waldhausena od 15-20 kwietnia
Dziewczyny, poratujecie rabatem do gnl??  🙇  :kwiatek: ratuje mnie taki ogólny bo muszę suplementy zamówić 👀 
ash   Sukces jest koloru blond....
15 kwietnia 2016 10:07
Gdzie najtaniej kupie derki plandeki?
W Deca nie ma 🙁
Potrzebuje na juz.
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
15 kwietnia 2016 10:26
Gdzie najtaniej kupie derki plandeki?
W Deca nie ma 🙁
Potrzebuje na juz.


W Miko znajoma widziała - chyba Horze - na fajowej oddychającej siatce
Ktoś coś słyszał o jakimś kodzi do pasi konika w najbliższym czasie? 👀 👀
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
15 kwietnia 2016 12:54
w Pro-linen sieczka z lucerny -30% w ten weekend. Chyba od jutra, bo jeszcze nie widzę promocyjnej ceny.
gnl2016 ani gnl16 nie dziala, ni jestem pewna czy źle wpisuje czy nie działa w ogóle? :p
Ktoś coś słyszał o jakimś kodzi do pasi konika w najbliższym czasie? 👀 👀


Kodu nie mam, ale dostałam sms-a, że dziś, w sobotę i niedzielę 15% na wszystkie czapraki.
a moze ktoś ma większy rabat niż 3% dla stałego klienta w dobrym koniu? 🙂
drabcio Ja posiadam 🙂 Jak coś to pisz na PW 🙂
Rzuciły się komuś w oczy puśliska dobrej jakości w atrakcyjnej cenie? Np. Horze z metalowymi emblematami na końcach? 😉 Najchętniej wszechstronne, 145 - 155 cm. 😉
Czy w koniku nadal jest jakis kod znizkowy? Gdzie najtaniej kupic czarna absorbine?
ash w koniku była wyprzedaz derek.
Karla sprawdź w zabookuj, mieli za 125 zl  😉
Potrzebuję kupić z 10 czapraków do rekreacji, może być jeden kolor lub różne. Gdzie szukać najtańszej/najkorzystniejszej oferty ? Ktoś coś poleci ?
W gnl byla promocja na jeden czaprak i to dosyc spora ale nie pamiętam nazwy, sprobowalabym w horse trade lub dobrym koniu. Jedno jest pewne z colorado nie kupuj bo po paru uzyciach się zeszmaci..
za 50 zł są czapraki z decathlonu 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się