Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
19 stycznia 2016 15:46
Kupiłam sobie komin z Euro-stara, dokładnie ten: http://www.febro.pl/product-pol-614--25-Elegancki-komin-sportowy-Euro-Star-Brooke-ivory.html - i jest kurczę strasznie luźny, ciepła na pewno nie da. Ciuch dla ozdoby za tyle kasy?  👀
malinowaa, zawinęłaś go na dwa razy? Ja miałam taki granatowy i po zawinięciu 2-krotnym super trzymał ciepło.
Jak wypadają kamizelki Spooksa? Najlepiej w porównaniu do Pikeura i Euro STara?
ESa mam Mki, Pikeura 40, zastanawiam się czy Spooksa brać L czy XL.
Moon   #kulistyzajebisty
27 stycznia 2016 07:20
xxagaxx, zależy czy chcesz ją nosić na kurtkę czy tylko na bluzę. Powiedziałabym że wypadają całkiem normalnie chociaż wg Pikeurowej rozmiarówki chyba są deko mniejsze. (Do ESa nie mam porównania) Noszę Skę na kurtkę i jest git i ciepło, XS raczej na bluzę tylko, bo jak zapnę na kurtkę to zamki trzeszczą ;-)
Kiedyś miałam kamizelka spooksa i w porównaniu do pikeur i eurostar wypadała bardzo mała, zwłaszcza w klatce
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
27 stycznia 2016 09:48
Dokladnie. Przymierzałam te rozmiary na Cavaliadzie i w zadnym nawet XXL, ktora pasowala nie dopiełam sie w klacie;d
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
27 stycznia 2016 11:58
malinowaa, zawinęłaś go na dwa razy? Ja miałam taki granatowy i po zawinięciu 2-krotnym super trzymał ciepło.


Tak, zawinelam i jest mi chłodno, ale moze jestem po prostu zmarzlak  😁
Xxagaxx ja normalnie noszę 36-38, bluzy ze spooksa kupuje Ski i sa ok a nawet troszkę luźne, natomiast kamizelkę i kurte Spooksa mam L i pasują idealnie;-) takze lepiej brać większa.
vissenna   Turecki niewolnik
27 stycznia 2016 21:50
A mi dziś umarły na amen moje Ariaty  😕

Jakieś pomysły na sztyblety "do wszystkiego"?  👀
Takie żeby się dało w nich chodzić długie godziny, czasem po kupie podeptać, czasem przez błoto na padoku przejść i żeby jeszcze wygodnie się w nich jeździło? Oczywiście skórzane, nie za wąskie w śródstopiu, wysokie w podbiciu, na zamek i najlepiej z podpórką na ostrogę.
(Tak, wiem - i może jeszcze frytki do tego?) 😉
A mi dziś umarły na amen moje Ariaty   😕

Jakieś pomysły na sztyblety "do wszystkiego"?  👀
Takie żeby się dało w nich chodzić długie godziny, czasem po kupie podeptać, czasem przez błoto na padoku przejść i żeby jeszcze wygodnie się w nich jeździło? Oczywiście skórzane, nie za wąskie w śródstopiu, wysokie w podbiciu, na zamek i najlepiej z podpórką na ostrogę.
(Tak, wiem - i może jeszcze frytki do tego?) 😉


Ariatom ciężko dorównać w kwestii trwałości. Nie chcesz kolejnej pary?
Witam, ma ktoś może kurtkę pavo i mógłby mi powiedziec jak wypada rozmiar M, ewentualnie wstawić swoje zdjęcie w tej kurteczce?  :kwiatek:
darolga   L'amore è cieco
24 lutego 2016 15:38
Do posiadaczy fraczków Equiline - pierzecie w pralce?
Wiem, że niby można, ale jakoś tak odkąd mam swój jeszcze się nie zebrałam na odwagę i ciągle wożę do czyszczenia w pralni...

Jeżeli bym się w końcu odważyła, to - stosując się oczywiście do wszystkich zaleceń z metki - lepiej prać z mniejszą ilością prania (lub nawet sam?), większą czy normalną? Lepiej żeby miał więcej miejsca w pralce czy niekoniecznie?

Prałam normalnie w pralce. Wystarczy nawet na 30min w 30 stopniach. Używałam płyn zamiast proszek.
darolga, mnie się fraczki najlepiej piorą w towarzystwie jednej kamizelki, na pełne pranie delikatnych, koniecznie w płynie (perwoll jest bezpieczny, do wełny), w 30 stopniach. Puryści przed praniem fastrygują kieszenie i linię klap. Dobrze jest mieć słuszny wieszak, gruby, taki na męskie marynarki.
Ktoś kojarzy firmę FIOR DA LISO?
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
26 lutego 2016 13:14
Ktoś kojarzy firmę FIOR DA LISO?


Mam od nich koszulkę konkursowa 🙂
I jak jakościowo?
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
26 lutego 2016 14:08
Startowałam w niej cały sezon, koło 8-9 zawodów, ma kryształki na kołnierzyku- cały czas sie trzymają, granatowe pasy po bokach nie są juz tak intensywne jak na początku, ale tragedii nie ma 🙂 Generalnie to jestem zadowolona.
Orientuje się ktoś jak wypada rozmiarówka busse względem FP lub Pikeur? Chodzi mi konkretnie o koszulki i bluzy 🙂 wypadają większe/mniejsze czy standardowe? Czy busse robi taki dziwny krój jak Fair Play?
Upatrzyłam sobie bluzę i koszulkę, ale nie chcę w ciemno zamawiać :p
Czy 42 włoskie, czyli 38 europejskie w Equiline wypada w miarę standardowo? Np. w porównaniu do Pikeura czy Cavallo, chodzi mi o krótki frak  😉
Dramka.. ja mam koszulę w kratke upolowana w TK MAXXX za 99 zł 🙂 bardzo ładnie skrojona i materiał bardzo dobry jakosciowo
tulipan, mam ich bluzy i koszulkę konkursową i powiedziałabym ze wypada standradowo. Ale miałam kiedyś na zawodach pożyczony Equiline frak, 38 i się w niego na luzie wcisnęłam, a normalnie jeżdzę w 40.
pomozcie prosze.gdzie na polskiej stronie znajde te bryczesy
nasicc, też mi się podobały, kiedyś ich szukałam ale właśnie nie mogłam znaleźć.  😁 Wydaje mi się że to była jakaś limitowana/sezonowa kolekcja Mountain Horse, a nie standard produkowany cały czas. Wtedy jak szukałam (jakiś rok temu) znalazłam jedną stronę na której był dostępny tylko jeden rozmiar (chyba 36) ale niestety nie  pamiętam co to był za sklep...
wlasnie ja tez znalazlam i tylko biale a szkoda 🙁(
Laski, a co wy w nich widzicie specjalnego? Kolor, krój? Bryczesów z karczkiem jest masa, pewnie jakieś w tym kolorze się by znalazły 🤣
HorseHouse ma dużo rzeczy MH, można trafić starsze perełki, bo sklep jest niezbyt popularny - tu dokładnie te bryczki co na focie, czerwone w rozmiarze 40, 42, 44 są - klik
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
09 kwietnia 2016 06:33
tylko przed zakupami w Horse House najpierw zadzwońcie i dowiedzcie się, czy są w stanie wam te bryczesy dostarczyć. Wiele z rzeczy które widnieją w sklepie www jest w realu niedostępnych. Ja zamówiłam kurtkę MH w grudniu i do maja się nie doczekałam ani kurtki, ani żadnej informacji na jej temat. Dopiero gdy sama zadzwoniłam pani poinformowała mnie, że nie opłaca im się ściągać jednej kurtki z zagranicy (Szwecji bodajże).
xxagaxx dałaś mi nadzieję, że wbiję się w ich 38  :kwiatek: Pikeura mam 40, ale mógłby być z pół rozmiaru mniejszy, więc może się uda z frakiem 38  😉
Mam pytanie- czy konkursy CS na regionalkach wolno pojechać w krótkim fraku? (Dobra,wiem że nie wypada,ale czy wolno)
Wolno, nawet na wędzidle. Chyba nawet na ZO wolno, ale tutaj nie jestem pewna.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się