Kącik WKKW

W Walewicach tak jak Crazy pisze jest glina, łąki i w sumie, z tego co pamiętam, to płasko (nie licząc jednego zjazdu po wyjeździe ze start boksu, który był obok miejsca na czworoboki). 8 lat temu, jesienią jechałam tam L klasę i z tego co pamiętam wówczas było tam całkiem grząsko (było wtedy deszczowo), ale sam kros wyglądał bardzo przyjemnie i zapraszająco.
Na rozprężalni daliśmy na beret z Czesiem i tyle było z przejechania krosu 👿. Porządne wstrząśnienie mózgownicy tam zaliczyłam. Prawie nic nie pamiętam 😂.
Ja tez bylam tam w czasie ulewy, i ogolnie na mlodym koniu dojechalam chyba do 3jki, a na czarku do 7 bo w glinie ze swoimi kopyciakami nie chcial skakac🙂 hahaha ale chetnie tam pojade na "resercz"
Hej, pewnie już gdzieś to było, ale zapytam. Ktoś się orientuje jakie warunki są w starej miłosnej? Chodzi mi o hipodrom, stowarzyszenie. Słyszałam różne głosy, ale może ktoś mi powie czy to prawda, że jest tam na miejscu jakaś dzierzawiona stajnia? Ktoś tam był, trzymał konia? Pytam że względu na warunki do treningu. Cross wygląda imponująco...???

Będę wdzięczna za opinie.

Paula
[quote author=ewik link=topic=815.msg2521209#msg2521209 date=1459417235]
Magdzior dziękuję za błyskawiczną odpowiedź  :kwiatek:
Numerek "nakonny" mamy z regionalek skokowych.


Napisałam pw w sprawie nr i pokrowca
[/quote]

KArty medyczne już są nie potrzebne w tym sezonie.

Tak z nowości 2016.
rider1 ani na jeźdźcu, ani dla sędziów? Nic?
Ano nic. Rok temu wprowadziło to FEI, teraz PZJ.
rider1 ani na jeźdźcu, ani dla sędziów? Nic?


Dla organizatora nr telefonu do osoby którą powiadomić jakby coś.
Byłam treningowo w Walewicach 2? lata temu. Podłoże? No gdy mokro to tak se. Ale gdy sucho - ok. Słyszałam, że plac skokowy już nie jest koniecznie trawiasty.
Sama jestem ciekawa, jak tam będzie z przeszkodami, bo dawne były w stanie... treningowym, powiedzmy. A na zjeździe nie było nic. Podobały mi się bankiety. Woda znikoma, niestety czarna. Ani mnie ani "koniu" nie podobał się suchy rów  🙄, ale też nie był specjalnie czytelny.
Czy w jakims polskim sklepie da sie kupic paski na nos ulatwiajace oddychanie przy duzym wysilku? Te ludzkie to chyba slabo sie nadadza :P Chyba ze by obkleic cale opakowanie 😀
Tak, np. w Beckersport
O dzieki. Potwornie to to drogie.
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
05 kwietnia 2016 19:27
Kto był teraz w Strzegomiu? Co było w krosie gwiazdkowym?
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 kwietnia 2016 19:48
Czy ktoś się orientuje jakie są wymagania na Amatorskie MP? Co musi mieć koń (licencję?), co musi mieć jeździec, czego nie mogą mieć (odznaka, klasa sportowa)?
Chyba się odważę...
Poszukaj na stronce Facimiecha 🙂
Dla osób ktore nie jechały nigdy L klasy w WKKW to na pewno, nie musi mieć koń licencji ani ty. Koń szczepienia oraz ty kartkę od lekarza.
Facella   Dawna re-volto wróć!
05 kwietnia 2016 21:24
Szukałam i właśnie nie mogłam znaleźć 🙁 ale to jeszcze trochę czasu, więc może uzupełnią.
A jak koń ma licencję, to jestem w doopie? 🙁
Nigdy nie jechałam nic poza brązem i szkoleniowymi czworobokami na obozie w Lewadzie  😂
Facella Nie, spokojnie, z tego co pamiętam AMPY były jakby w osobnej klasyfikacji czyli mozna b yło sobie je jechać jako konkurs towarzyski LL wtedy nei jest konieczna rejestracja ale jeśli zawodnik czy koń byli zarejestrowani to też mogli jechać wiec to nie problem. Wyznacznikiem było właśnie to żeby wcześniej zawodnik nie startował w L wkkw (o koniu chyba nic nie było jeśli się nie mylę).

Gaga, rider W take raze dziękuję za wyprowadzenie mnie z błędu, nie śledziłam tegorocznych zmian i nie wiedziałam, ze już PZJ też nie wymaga kart medycznych, dobrze wiedzieć🙂
Magdzior, o ile pamiętam, to startować w L mógł, nie mógł mieć RK.
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
06 kwietnia 2016 06:30
Cytat ze strony KJ Facimiech
"Jak zawsze do klasyfikacji MPA liczą się przejazdy zawodników w klasie LL (zarówno w ramach zawodów krajowych jak i towarzyskich) wszystkich zawodników którzy w swojej karierze nie startowali w dyscyplinie WKKW w klasie L lub wyższej."
Czy ktoś wie, gdzie kupić sam klucz do wymiany nabojów kamizelki USG, albo ma zbędny?

taki jak w tym zestawie
http://www.sklep-skoczek.pl/usg-zestaw-z-jednym-zapasem-do-kamizelki-equiairbag.html
Czy ktoś się orientuje jakie są wymagania na Amatorskie MP? Co musi mieć koń (licencję?), co musi mieć jeździec, czego nie mogą mieć (odznaka, klasa sportowa)?
Chyba się odważę...


Koń musi mieć paszport i ważne szczepienia. Licencja nie jest konieczna (ale jeżeli koń ja ma to w niczym to nie przeszkadza)
Jeździec musi mieć: badania lekarskie, ubezpieczenie, zgodę rodziców (jeśli nieletni).
Jeździec może mieć licencję i wszelakie odznaki.
Jeździec NIE MOŻE mieć klasy sportowej w WKKW.

Dla przypomnienia III klasa w WKKW to ukończenie 2 x L WKKW
Albo 2xLL i 1xL?
W zeszlym roku byl chyba wymóg niejechania L nigdy?
A klasa obowiazuje przez sezon czyli teoretycznie mogę jechać jeśli nie startuje w tym roku w ogóle?

Zorilla ty mówisz o RK i dopuszczeniu do startów wyżej a klasa to chyba tylko 2xL ale głowy nie dam
Czy ktoś wie, gdzie kupić sam klucz do wymiany nabojów kamizelki USG, albo ma zbędny?

taki jak w tym zestawie
http://www.sklep-skoczek.pl/usg-zestaw-z-jednym-zapasem-do-kamizelki-equiairbag.html


Już nieaktualne. Zrobiłem sobie sam.
Czy to prawda, że na Grobice 23.04  już tylko lista rezerwowa?
Czy to prawda, że na Grobice 23.04  już tylko lista rezerwowa?


Tak
Czy ktoś będzie wolny w jaroszowce w piątek?
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 kwietnia 2016 10:42
Ja się zastanawiam czy przyjechać. Jak nie to będę od soboty.
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
14 kwietnia 2016 22:05
crazy a co potrzebujesz? Ja muszę dwa treningowo pojeździć i juniorkę dopilnować.
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 kwietnia 2016 22:14
Ja się chyba nie wyrobię na busa 🙁 więc będę od soboty jednak, no chyba że się zdarzy cud :P
W razie co potrzebuje żeby ktoś nagrał mnie i juniorke w LL i pomógł rozprexyc do skoków
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się