Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

Czy białe koszulki konkursowe Spooks są tak prześwitujące jak na zdjęciach katalogowych? Bo chodzi mi po głowie taka jak ta, ale jeśli z kilometra widać bieliznę to podziękuję  😵
Drogie Panie, ratujecie: w którymś sklepie internetowym ze 2 miesiące temu mignęły mi koszule konkursowe z długim rękawem w odcieniach ciemnoczerwonego/bordowego/burgundowego + biel. Jedna miała motyw kwiatowy, druga była w pionowe czerwono/bordowo-białe paski.
Zakochałam się w nich, a teraz za Chiny nie mogę ich odszukać, albo po prostu jestem ślepa  😵

A może ktoś wie, gdzie dostanę koszulkę polo konkursową w ciemnoczerwonym/bordowym/burgundowym kolorze z białymi wstawkami? Albo tradycyjną koszulę konkursową ze stójką i krótkim rękawem, również w powyższej kolorystyce?  :kwiatek:
leleiria niestety nowe kolekcje i rzeczy z nowych partii są sporo cieńsze, to samo tyczy się bryczesów. Zmienili chyba gramaturę materiałów, także pod spód tylko bielizna sportowa.
Mam wielką prośbę do wszystkich: znacie może jakieś fraki skokowe z przedłużanymi rozmiarówkami (lub ogólnie mających dość długie rękawy, tak chociaż powyżej 63cm) i najlepiej do 300zł? 😉
Pikeur ma rozmiary z przedłużonymi rękawami. I według mnie animo ma długie rękawy.
Widział ktoś może na żywo te nowe koszulki z FERA ?? Na fotkach katalogowych wyglądają mocno zachęcająco, a jak w realu ?
Mam jedną z poprzedniego modelu i jakościowo jest na prawdę bardzo fajnie zrobiona.

[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13254123_600429180114772_2712075916406160634_n.jpg?oh=b9c6ec4059e057472523b88c9a54b3c8&oe=579DC63F[/img]
[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13230173_600429986781358_4487289862256982871_n.jpg?oh=44b76a3165251d7870012c5c24fbbdd1&oe=579AAF7A[/img]
Czy któraś z firm jeszcze robi takie cienkie skarpetki jak KL?
Wydaje mi się, że ostatnio u kogoś na zawodach widziałam Horze (?)


rybka   Różowe okulary..
23 maja 2016 11:40
Czy któraś z firm jeszcze robi takie cienkie skarpetki jak KL?
Wydaje mi się, że ostatnio u kogoś na zawodach widziałam Horze (?)




https://www.gnl.pl/skarpetki-fair-play-koolmaks.html
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
23 maja 2016 19:05
Czy któraś z firm jeszcze robi takie cienkie skarpetki jak KL?
Wydaje mi się, że ostatnio u kogoś na zawodach widziałam Horze (?)



Euro-star 🙂

EDIT: Hmm, nie mogę znaleźć modelu, który ja mam, przepraszam  😡
Horze robi cienkie, ale nie wiem, czy tak samo cienkie, jak te KL. Choć moje się dość szybko przetarły na piętach...
Te fair play coolmax sa bardzo fajne,ale nie sa jakies cieniutkie...
Ja mam bardzo fajne euro stary z silikonem w miejscu łydki sa mega cieniutkie i super leża. Konik jakis czas temu jeszcze je mial. Jak znajde to podlinkuje 🙂
Poratujecie i polecicie jakies białe bryczesy najlepiej z pełnym lejem w ktorych nie umrę podczas upałów? 🙇
Ma ktos moze cos ze strony sztyblety.pl? Co myślicie o ich rzeczach?
xKinga, Pikeury, dla mnie te z gripem są idealne na lato (...i pozostałą część roku, o ile nie ma trzaskających mrozów :hihi🙂. Spooksy też są pod tym względem całkiem niezłe, Fair Playe oblecą (dopóki nie włożyłam Pikeurów, uważałam, że FP są naprawdę fajne na upały i cienkie)... Ale ja nie jestem jakoś bardzo wymagająca, raczej mi się nie zdarza gotować w bryczkach (z oficerkami też nie). Natomiast dla bardzo wymagających Pikeury na pewno się sprawdzą, to takie spodnie, że ich w ogóle nie czuć. 😉
Poza tym przejrzyj wątek bryczesowy, tam dziewczyny coś więcej pisały chyba (tzn. była mowa też o innych markach niż Pikeury, bo przy pytaniu o letnie bryczki propozycja ich dotycząca pada ZAWSZE :lol🙂.
Czy widział ktoś gdzieś jakiś zgrabny, krótki fraczek, najlepiej ujeżdżeniowy w maksymalnie trzycyfrowej cenie? Inny niż FP Bea, bo nie jestem fanką blingu i cekinów 😉 Taliowany, nie softshellowy (albo choć niech ten softshell nie będzie jak w bluzie z lidla :am🙂 Już mi wsio kolor, może być czarny. Mój Piekur zalicza kolejne rozdarcia podszewki i już aż mi wstyd go ubierać momentami, a jak już mi się coś podoba, to zazwyczaj kosztuje czeterocyfrowo 😵
Lub ewentualnie jakiś sklep, w którym mają spory wybór? Mogę zrobić wycieczkę, ale wolałabym jedną, nie 10 😉
Czy ktoś z was może skusił się już na jakieś rzeczy marki Harcour ? Jak one jakościowo wypadają ?
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
05 czerwca 2016 23:15
keirashara krótki ujeżdżeniowy ma HKM z linii Glocker, ale na zdjęciach katalogowych nie wygląda  ( w razie czego jest na promocji w GNL)
Z innych ciekawych ofert IMO
Pessoa
Equiline
lusia722, - szkoda, że nie wygląda rzeczywiście, bo najbardziej "mój" w klimacie. Ten Equiline mocno kuszący, dzięki! 🙂
Czy jest tu ktoś, kto mógłby opisać mi materiał equiline x-cool? czy on jest elastyczny, jak np spooks? czy bardziej softshellowy? proszę o wszystkie możliwe informacje! 😀
Waham się między właśnie equiline/animo/spooks i ewentualnie fair play, ale one chyba są dosyć twarde? Zależy mi jak na największej wygodzie, najlepiej, żeby był jak druga skóra.  :kwiatek:
huzarova, - fair play jest straszny, jak dla mnie szyty potwornie dziwnie. Mi się ich kurtki i fraki nie układają, ciągną, krępują ruchy. Na wieszakach i modelkach są super czasami, na mnie tragicznie.
Czy ktoś z was może skusił się już na jakieś rzeczy marki Harcour ? Jak one jakościowo wypadają ?


Mam kurtkę i bezrękawnik. Są dobrej jakości, dobrze się piorą. Po sezonie nie mam się do czego przyczepić.
Jak wypada obuwie Kingsland ? Szczególnie trampki zwykłe i ocieplane ?


keirashara, takie Animo mi przypadkiem wpadły w oko:
1. http://awilhorse.pl/365-frak-lagos13.html
2. http://awilhorse.pl/588-frak-liguria14.html
3. http://awilhorse.pl/358-frak-liguria.html


Dance Girl, dzięki wielkie za opinię.
Klami, - dzięki, rewelka promocje, ale Animo to na chudzielce są. Ja mam kilka kg na plusie i szerokie ramiona, wątpie, abym w nich dobrze wyglądała i nie wiem, czy w ramionach się ciągnąć nie będą - one są z takiego opinającego materiału, boje się efektu baleronu obwiązanego sznurkiem 🤣 Choć ten trzeci jest śliczny 😍
keirashara, nie przesadzaj. Jak dla mnie próbuj, ich marynarki itp. są cudne i noszą się jak druga skóra.
Potrzebuję jakiejś ładnej koszulki konkursowej, najlepiej z diamencikami ( 😜 ) , wiecie coś ? 🙂
dar, też mam ten problem 😉 siedzę przed komputerem przeglądam miliony stron i nic. Nie chcę białej, a często w naszych sklepach bieda z kolorami.
dar, a kryształkowa ma być cała czy wystarczą bling guziczki? 😉
Klami, - mówisz? Musiałabym poprzymierzać, bo kurcze, właśnie kilka razy widziałam je takie ponaciągane na kimś i wyglądało to po prostu brzydko, a wydać 900zł na frak, w którym nie wygląda się dobrze to słaba opcja.
anai, dar, - zobaczcie na schockemohle, ja niedawno mierzyłam fuksową z bling guziczkami i delikatną koronką z cekinków i pluje sobie w twarz, że nie kupiłam. Jak blingu nie lubię, róz też tak-sobie, tak była bardzo ładna, kapitalna materiałowo i w odszyciu. Kolorowych koszul trochę mieli, nie wiem tylko, na ile inne były z blingiem 😉
sumire mam kompletnego świra dla diamencików, kryształków w modzie jeździeckiej.. także guziczki konieczne coś z tym akcentem, no i właśnie.. najlepiej nie białe jak wspomniała anai. A w nawiasie, mam kask z diamencikami, bryczesy z diamencikami, rękawiczki.. planuję kupić sztylpy fair play luxor z diamencikami.. no, muszą być.

Kombinuję, żeby znaleźć jakiś granat, ewentualnie jakiś ciemniejszy niebieski..



keirashara, nie mogę zupełnie znaleźć tej koszuli, w jakim sklepie byłaś?
dar, obstawiam, że to ta: http://konik.com.pl/koszulka-Bellamine-orchid
Mi się podobają dwie pikeura:
z nitami
z cekinami

i KL: klik
klik

Ta to absolutny przeszał, ale cena nie do przejścia:  animo bas

JEszcze podobają mi się equiline: jak u nich z rozmiarówką koszul konkursowych?
dar, - w Bruge w Poznaniu, ale ma ją też konik - klik, niestety, kolekcja sprzed paru lat, więc wyboru wielkiego nie ma. Jest też biała z różowymi akcentami, też w koniku. Kilka innych schocke też ma diamenciki, trzeba niestety otwierać karty i przybliżać fotki, żeby dojrzeć - polecam poszperać, od kilku lat stale mieli niebieskości w kolekcjach.
Kolekcje z diamencikami miało też Catago, ja chorowałam na granatową koszule z dziurą na plecach od nich, ale kolorystycznie mi do niczego nie pasowała, a biała już nie robiła takiego efektu niestety. Tu też możesz sprawdzić, czy coś diamencikowego i granatowego mają, bo są szanse 🙂
anai - o, pisałyśmy równocześnie 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się