Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
29 kwietnia 2009 19:22
dzięki Aquarius, ale dla mnie to zdecydowanie za daleko. Co prawda mieszkam po płn-zach. części Krk, ale ledwo dojeżdżam do Bolęcina, a co dopiero Olkusz.
No co Ty. Olkusz to prosta droga 😉. I noclegi po minimalnych kosztach. I Pustynia Błędowska 1,5 km ode mnie. Ale jakbyś się zainteresowała - to służę.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
29 kwietnia 2009 19:41
dzięki wielkie, będę pamiętać  :kwiatek:
jak przyjdę "tak z ulicy" to ciężko coś załatwić, próbowałam w moich okolicach, ale bez znajomości nic nie załatwie, a w stajni w której jestem z innych przyczyn nie mogę być zatrudniona

więc bardziej mi chodzi, że jakby ktoś miał jakąś swoją szkółkę, stajnię albo inna działalność gospodarczą związaną z końmi i jazdami

albo ktoś kto dobrze zna właściciela żeby się za mną wstawił...

a w Fundacji Hipoterapia to lepiej nie, bo to do nich na kurs  🙄

jakbyście mieli jakieś pomysły....  :kwiatek:
Mam pytanie - czy ktoś się orientuje kiedy w Mustangu odbywają się Mistrzostwa Amatorów w Ujeżdżeniu, albo jakieś inne towarzyskie zawody  👀


W kalendarzu MZJ nie ma ich w ogóle, może na forum klubu ktoś Ci odpowie: http://www.kjkmustang.fora.pl/
Będę się widzieć z kimś z Mustanga w sobotę, więc spróbuje się dopytać.
Kami W Starym Młynie jeszcze do niedawna wszystkie boksy były zajęte... Teraz są chyba 2 wolne 😉
Kto jest z Sierczy?
Stoi tam Laufer jeszcze?
Czy jakbym dzwoniła się na jazdę umawiać, to mogę na tego konkretnego konia (miłość sprzed 2 lat...)
I w ogóle ile tam sobie życzą za godzinkę tuptania?  :kwiatek:
wistra masz priv.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
06 maja 2009 20:05
wybiera się ktoś w ten weekend do KKJK? Wie ktoś jak mogę dojechać pod stajnię z Bronowic?
Z Bronowic,musisz sie dostac na Rondo Grunwaldzkie,a tam masz 116,ktory jedzie pod stajnie.

Druga opcja,to na Rondzie Grunwaldzkim wsiadasz w KAZDY autobus,wysiadasz przystanek za TESCO i tam masz 106,166,116,206,wszytskie pod stajnie  😉
czarnapanda   Złe Czarne Bobo
07 maja 2009 07:39
Strucelka ja będę na 100% w sobote przed południem i w niedzielę gdzieś od 11,mam nadzieję do zobaczenia🙂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
07 maja 2009 14:43
Czarnapanda Ja będę w sobotę, też pewnie jakoś do południa 😉 Kto jeszcze? 😅
Dominika dzięki, może trafię :kwiatek: 😁
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
07 maja 2009 21:25
Ja bede w sobotnie przedpoludnie i oczywiscie w niedziele na Grand Prix🙂
Czy ktoś zna szczegóły dotyczące tegorocznej ścieżki huculskiej w Nielepicach?
A wybiera sie ktoś na Memoriał do Swoszowic? ;>
czarnapanda   Złe Czarne Bobo
13 maja 2009 17:51
Chętnie ale w niedziele tylko.Mam nadzieje,że nie bedzie takiego rozczarowania jak na Memo w KKJK...
Mam nadzieję,że chociaż ujeżdżeniowcy dopisza w przeciwieństwie do skoczków ostatnio. 🤔
ja się wybieram.
chociaż niestety mam wrażenie, że co roku ci sami zawodnicy na tych samych miejscach, te same konie, ew. zawodnicy wymienieni końmi, te same "atrakcje", czyli kawaleria i kucyk do wygrania na loterii..
zapewne nic nowego w tym roku się nie wydarzy, nuda nuda i jeszcze raz nuda, poza tym lista startowa jakaś uboga w wyższych klasach..(notabene ci sami zawodnicy jak zwykle, nawet tu..)

więc może jednak wybiorę się do bolęcina, zobaczyć jak się uczelnie zaprezentują 🙂
zuza   mój nałóg
13 maja 2009 19:19
Ja właśnie się zastanawiam Swoszowice czy Bolęcin.W swoszowicach na pewno będzie dużo znajomych  😅 -w tym roku ponoć kucyk ładny-kary z gwiazdką  😉 a do Bolęcina mam bardzo blisko i jakoś bardziej skoki,cross bym pooglądała.
🤔
Ja się wybieram do Swoszowic w sobotę na pewno, rozważam jeszcze pozostałe dni, ale to już powiedzmy od pogody zależy 😉
Ja się z kolei waham Swoszowice/Nielepice  🤣

orion., gdzie są listy startowe? Ozłocę  :kwiatek:
Ja się wybieram prawdopodobnie w niedziele do Swoszowic ;p a właśnie , że w tym roku nowi zawodnicy i pewna zmiana ;p koń "stary" nowy zawodnik i na odwrót . Ja lubię tam siedzieć dużo znajomych... Chciałabym jechać do Bolęcina ale daleko a ja nie mam transportu .
zuza   mój nałóg
13 maja 2009 19:45
gdzie są listy startowe? Ozłocę 
ja widziałam na stronie Toporzyska - http://www.toporzysko.pl/Folwark/Sport/Article.aspx?id=619
Jeżeli chodzi o zawodników w Swoszowicach to lista zawodników jest tu: http://toporzysko.pl/Folwark/Sport/Article.aspx?id=619
I właśnie wydaje mi się, że klasa C jest wyjątkowo licznie obstawiona, porównując jeszcze ze stanem sprzed 3 lat  😀 No i mają być programy dowolne, co jest nowością O.o
A tak to faktycznie - wszystkie memoriały podobnie. Ale w ostatnich latach zmienia się ta obsada zawodników, i dobrze. Zresztą - popatrzcie sami na listy, kto pamięta te z ostatnich lat zauważy różnicę.
No i kucyk fajny - 3-letni ogierek, Jaworek, kary z gwiazdką. Urocze stworzenie 🙂

edit:
Ja będę w piątek i w sb, może uda mi sie wpaść w niedzielę, pewnie jako ta, co otwiera szranki albo lata z protokołami 😉
zuza   mój nałóg
13 maja 2009 19:56
Elbus chyba razem pisałyśmy.A jak będziesz tak latać z tymi protokołami,to pewnie będziesz miała do dyspozycji dziewczyny,które jeżdżą u mnie w stajni.2 będą w sob. a 3 w niedziele  😉
Chyba jednak wybiorę się do Swoszowic-stare Toporzyskie czasy powspominać.Jak będzie ktoś,kto pamięta Here,Nałoga lub Konwalie z Toporzyska to mogę im przekazać uściski lub drobną kosteczkę cukru  😉
A jak ktoś chciałby się "zintegrować" to będę z dwoma małymi dziewczynkami plątać się  😀
Kami   kasztan z gwiazdką
13 maja 2009 21:17
Ja będę niestety tylko w piątek, bo na weekend wyjeżdżam  🙁 ale za to dwa konie od nas jadą, więc proszę mocno trzymać kciuki bo to ich debiut  😀
ja jestem ciekawa jak poradzi sobie zuza na agacie. szaleństwo, że na dużym koniu jedzie 🙂
no i jak michał ze szpakiem się pokaże - bo szanse ma.

a jaworek to niezły dzikus - wyjątkowo w tym roku nie kupie losu 😀

no więc pewnie na Swoszowicach stanie. ale co do list startowych to chodziło mi elbuś o klasę CC - brakuje p. Waligóskiej i byłby stary komplet 🙂 a klasa C, fakt sporo, chociaż widać, że co poniektórzy zmagają się z maturą i ich brakuję w Ctce. no i Cajlona jestem ciekawa. w tym roku klasę wyżej jedzie, a w zeszłym roku z tego co pamiętam nie ukończył -ostatniego dnia były bunty na pokładzie z tego co pamiętam.

no to see you!

urwała  mi się myśl przy listach startowych, moje pytanie Czy można gdzieś zdobyś listy startowe z bolęcina? szukam szukam i 🤬 nic nie ma. dzięki za pomoc!
A tam dzikus, jeden chłop od nas sobie z nim radzi 😉 A gdzie teorie o tym, że każdego bydlaka da się ułożyć?  😁 I tak jest rozczulający <3 A losu profilaktycznie nigdy nie kupowałam, na co mi takie małe coś ;]
I trzymam kciuki za Michała i Szpaka. A w Zuzę na Agacie wierzę całym sercem, co tam, duże, małe, jakby się uprzeć podobny do Jankesa - też ma 4 nogi, tylko brzusio trochę mniejsze  😁
ja tam nawet tego chłopa znam, i on to sobie ze wszystkim radzi 😀

jaworek fakt śliczny - ale kurcze jajcaty na maxa, pod każdym względem🙂

rozumiem elbuś że się spotykamy w niedzielę z transparentem "michał i szpak górą ' 🙂

no i jestem jeszcze alawiny ciekawa, ostatnio jak ją widziałam to jedna z sióstr sobie z nią nie radziła.. ah. w ogóle jestem ciekawa tych zawodów, pomimo tego,  że będą nudy straszne ;p
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
14 maja 2009 07:07
ja sie wybieram w sobote z kolezanka🙂
a ja nie licze na Michała xD ewentualnie na Szpaka oczywiście  na Zuze ;P Hormon przemilcze . Ciekawe jak poradzą sobie i Iza i Karolina ? Zuza L. na Jesice ? Ja chyba też nie będą kupować losu ;p  No jak mnie zatrudnicie to pewnie też będę otwierać i zamykać czworobok .  No właśnie mało zawodników klasy CC , a p.Kasia nie startuje ? szkoda , że nie będzie Kasi P . ;(
Strucelka, widzialam Cie w KKJcie 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się