Re-voltowy łańcuszek książkowy

Próbuję się doliczyć - czy po wykreśleniu LatentPony nie będzie tak, że ktoś zostanie bez książki?

I Łańcuszek - tereska wysyła do mnie, ja wysyłam do Jary, Jara ma teraz książkę od LatentPony, więc ją oddaje - więc co pójdzie do Akleshi?

II Łańcuszek - sienka wysyła do Cierpienie1, ale Ogryzek otrzyma dwie książki, jak dobrze zrozumiałam - w tym także tą od LatentPony. Ale z kolei co dostanie Atea?


A może ktoś by wskoczył na zastępstwo? Ja już jestem w Polsce, jeśli wszyscy by wyrazili zgodę, to mogłabym zastąpić LatentPony, tylko wolałabym się nie deklarować do dwóch łańcuszków.
No to decyzja 🙂 bo jutro miałam wysyłać do Cierpienia 🙂
Jakby miała wyglądać wymiana? Wyslalabys książkę do tej osoby, do której miała teraz iść ksiazka LatentPony a ja wyslalabym do Ciebie zamiast do niej? Dobrze dumam?
Tak mi się wydaje  😀
aniapa, co Ty na to?
olencja wyślij mi na pw propozycję książki, którą chciałabyś wysłać.
Próbuję się doliczyć - czy po wykreśleniu LatentPony nie będzie tak, że ktoś zostanie bez książki?

I Łańcuszek - tereska wysyła do mnie, ja wysyłam do Jary, Jara ma teraz książkę od LatentPony, więc ją oddaje - więc co pójdzie do Akleshi?

II Łańcuszek - sienka wysyła do Cierpienie1, ale Ogryzek otrzyma dwie książki, jak dobrze zrozumiałam - w tym także tą od LatentPony. Ale z kolei co dostanie Atea?



Ogryzek ma dla Atea?? Dzis nadalam ponownie ksiazki poleconym, ta jedna ksiazeczka jest na jeden wieczor, wiec pewnie Ogryzek szybko wysle.

Przepraszam jeszcze raz za ta sytuacje, dane i adres wpisalam dobrze, ale nie wpisalam nazwy firmy, wiec mi mowili ze nie ma takiego adresu. I 2 razy ksiazke odeslali 🙁
Cierp1enie Ja książeczkę od Ciebie właśnie odsyłam do safie (jutro  :icon_redface🙂.
Ja dziś wysłałam
Ja też 🙂
Czyli wysyłam jednak do olencji? Olencja podaj prosze adres i poproś o adres Cierpienie (ja go oczywiście tez mam, ale wolałabym cudzym adresem nie dysponować  :kwiatek: )
Ok, za moment napiszę, tylko włączę komputer 🙂
Cieszę się, ze jednak będę mogła wziąć udział 😀
To juz wszystko ustalone 🙂😉)


Prosze trzymajcie kciuki za moja wysylke, by tym razem znalezli adres.  🙁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
08 kwietnia 2016 08:43
Zapomniałam napisać, że książka wysłana.

Atea, chyba już dotarła - mam jakieś awizo 🙂
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
08 kwietnia 2016 08:47
Jak najbardziej jestem za! Przepraszam Was, mam mały sajgon i nie ogarniam. Przyznaję się, że książki jeszcze nie wysłałam, Jara - wyjdzie dziś lub najpóźniej już na 100% w poniedziałek, kurierem, jak zwykle, więc poniedziałek-wtorek będzie u Ciebie. Wybaczysz?  :kwiatek: Dorzucę czekoladę  😁
olencja, ksiazka do Ciebie poszła wczoraj rano 🙂
Super 🙂
Moją do Cierp1enie też już nadalam 🙂
Moją wyśle jutro, priorytetem ( przyznam bez bicia że przez weekend doczytywałam ostatnie strony  😡 ). Swoją już dostałam  :kwiatek:
olencja - dostalam  :kwiatek:
sienka, mam 🙂 chyba muszę się jak najszybciej zabrać 😁

Cierp1enie, super 😀

A ja dostanę jakąś? Czy czekam kolejkę?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 kwietnia 2016 19:45
Akleshia, dostaniesz, w piątek wysłałam 😉
Oficjalnie informuję, że łańcuszkowe książki 2 i 3 (od LatentPony i sienki) dotarły do mnie dziś, także Cierp1enie - możesz już być spokojna o ich los  😉
Rozumiem, że w pierwszej kolejności mam posłać Atei tę mniejszą?
uffff
kamien spadl mi z serca!

Tak, ta mniejsza 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
13 kwietnia 2016 06:30
Ogryzek, księżkę od LatentPony musisz odesłać do LatentPony, bo już nie bierze udziału w zabawie. Tą od sienki przesyłasz dalej.
Ale to książka własności LatentPony, czy tylko przesłana od LatentPony?
Yyy, to właściwie od kogo książka do mnie przyjdzie teraz?
Jeżeli teraz książkę od LatentPony odeślę do tejże to dostaniesz książkę Sienki, ale za czas jakiś - muszę ją przeczytać. Powstała jakby dziura jednomiesięczna na trasie ja - Ty (Atea) wskutek odsyłania książki do LP.
a ja dostalam druga ksiazke - od Kaji
czemu juz?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
14 kwietnia 2016 17:27
💃 Dziękuję! Za prezent, który dostałam oprócz ksiązki, moja ukochana!  😍
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
15 kwietnia 2016 08:12
💃 Dziękuję! Za prezent, który dostałam oprócz ksiązki, moja ukochana!  😍


Nawet nie wiesz, jak się cieszę, że trafiłam w gust 😅 Przepraszam za opóźnienie raz jeszcze  :kwiatek:
Akleshia, dostaniesz, w piątek wysłałam 😉


Nic jeszcze nie ma. 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się