Końska Rewia Mody cz. X (2016)

Livia   ...z innego świata
11 kwietnia 2016 09:53
zembria, Caball piękny! Choć mnie akurat ten odcień zieleni nie porywa 🙂

Ratina, faktycznie, ładna, mocna ta czerwień 🙂

anai, szał ciał! Przepiękny ten czaprak na Szaraku! 💘

kasiakliczkowska, czekam na zdjęcia na koniu, na pewno będzie szał! 🙂
wątek zamknięty
emptyline, ciekawy kolor. Czekam na fotki aparatem, myślę że będzie szał 😉
anai, naprawdę ślicznie w tym różu! Swietny kolor dla siwka.
quantanamera, nie wiem jak to się stało, że ten czaprak pod Twoim siodłem wygląda akurat 😉 Ja mam na pewno większe siodło niż Ty i zdecydowanie więcej go wystaje. Ale to fakt, B Vertigo teraz jest na mojej TOP szmatowej liście.  😜 Zarówno jak chodzi o jakość jak i wygląd.

B Vertigo w wersji z granatową lamówką, pod kolor fraka i kasku 😉
wątek zamknięty
Może przez futro zrobiłaś mniejszy "dziubek" i dlatego więcej czapraka zostało  😉
wątek zamknięty
Livia zdjęcia poczekają aż będę na nim jeździć (bo to komplet dla Sokratesa, nie Miltona) bo na lonżę szkoda 😉
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
11 kwietnia 2016 15:32
czy ktoś już ma? czy jest tak samo niewyględny pod siodłem jak starsze szoki? Uwiódł mnie, ale boję się, że nie spełni moich oczekiwań...
wątek zamknięty
Rudzik a widziałaś go na żywo? Pytam, bo ja też się strasznie napaliłam na tę kolekcję a na żywo według mnie żadnego szału nie ma  🙁

Olson bo Quanta ma coba a Ty pewnie full'a 🙂
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
11 kwietnia 2016 15:44
malem, nie widziałam, dlatego pytam. Migdałowy też do mnie przemawia, ale mój stary szok z kolekcji tobbaco stone po praniu pod siodłem wygląda okropnie.
wątek zamknięty
Czy ktoś może kojarzy jakie owijki (niekoniecznie eskadrona 😉 do tego nietypowego koloru?
wątek zamknięty
anai super ten róż!! Powinnaś jeszcze uszy pod kolor kupić i Szarak będzie już w ogóle piękną landrynką  😜
zembria Fajna ta zieleń 😀 faktycznie brakowało oryginalnego zdjęcia w galerii
Dostałam zdjęcie od Caball'a mojego super-stypowego czapraka na treningi  😅 Kuc znowu będzie się bujać w markowym-swoim czapraku  😁

wątek zamknięty
MoniaaA, owijki kavalkade wypadają bardzo podobnie kolorem do czapraka, jak na złość nie mogę ich znaleźć
dairoxroxi mega to wygląda 😍
wątek zamknięty
Do mnie przybyła paka z Sugar Horse  😀 niestety dziś zwariowany dzień był i nie mam więcej zdjęć, ale same opakowania mnie urzekają absolutnie, a zawartość.... uuuuu  😍 😍 😍
wątek zamknięty
Powiedz, że będziesz jutro w stajni?  😜
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
11 kwietnia 2016 21:03
kitty a to nie ty byłaś tą, która powiedziała, że się na razie wstrzymuje ze względu na cenę?  😂 A tu proszę  😁 Wstawiaj zdjęcia, bo po jednym z tego wątku dla mnie wygląda to jak zwykłe szmatki 😉
wątek zamknięty
tulipan nie i jeszcze nie wszystko doszło  🙁 🙁 🙁
malinowaa za ceny z cennika w życiu bym nie zaryzykowała, ale pomogłam troszkę Pani z derą i dostałam bardzo miły rabat. Zobowiązałam się również do wyrażenia uczciwej opinii o produktach  😉
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
11 kwietnia 2016 21:18
a ja zamawiam derkę Caball na prezent  💘
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
11 kwietnia 2016 22:12
A ja mam
Silne postanowienie poprawy zeby zmiescic sie ze sprzetem w 2 pakach, w zwiazku z czym robie rozsprzedaz i zostawiam tylko to co wyglada na Buniu iscie godnie 😂
Puki co dobrze mi idzie 😅
wątek zamknięty
Zairka muszę wziąć z Ciebie przykład! Nawet nie będę mówić gdzie ja się nie mieszczę... Trzeba to uporządkować.....
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
11 kwietnia 2016 22:39
Musisz!! Bo ja sie nawet dobrze z tym czuje! Sama juz czulam sie jak wariatka trzymajac rzeczy ktorych nigfy nie zalozylam i prwnie bym nie zalozyla na konia, ochraniacze musze jeszcze przebrac i derki bo tych to tez... A je ciezko gdzies zmiescic 😁
wątek zamknięty
Ja dorosłam do tego, żeby moją niewielką kolekcję (powiększoną niedawno o biały czaprak) zmniejszyć o 3 najmniej lubiane sztuki. Jak się ich pozbędę to kupię jedną ładną i fajną szmatkę i o 😉
Jutro przywożę je do domu, porobię fotki i wrzucam w net.
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/11924577_1019813478038307_8405954224520629662_n.jpg?oh=c2ba43dff9591fa0ead927fed58cc8ef&oe=57B1FE7E
Od lewej: 2,7,8.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
12 kwietnia 2016 09:35
dairoxroxi, świetny ten pad, a na haft się nie mogę napatrzeć 🙂

kitty, poszalałaś 😀 Jakim cudem zawsze znajdujesz jakieś fundusze na nowe rzeczy? 😉

Zairka
, powodzenia! Sama się już zbieram i zbieram na taką wyprzedaż, ale jakoś na ostateczny krok nie umiem się zdobyć 😁 Za to staram się wystawiać sprzęt po trochu i jakoś idzie 🙂

wątek zamknięty
Łe tam Zairka - nic DR nie ma. Przynajmniej nie wydam kasy... 😂
wątek zamknięty
Livia uwierz mi, że sama się nad tym zastanawiam....
wątek zamknięty
Zairka, a tobie ten BR nie ściemniał w ogóle? Ja też kupiłam sobie BR jak zobaczyłam kolor to się załamałam. Kilka  godzin w oleju i jest najcudowniejszą czekoladą na ziemi 😀
wątek zamknięty
dairoxroxi, to logo jest cudne 😜

wpadam po chwilowej nieobecnosci ze spelnionymi marzeniami szmatoholicznymi 👀

BS z navy/green/red


BS walnut z uszami



BS navy 💘 z nausznikami od Pauliny Kozy



BS blackberry, ktory czeka na nauszniki  🙄


i jakis eurostar od huzarovej, ktory mi sie baaardzo podoba, pieknie polyskuje w sloncu + nauszniki od Pauliny + dralon z navy/green/red
wątek zamknięty
lalasatan czapraki ładne, ale jak ty to futro tam upchałaś to nie mam pojęcia 🙂
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 kwietnia 2016 11:05
Xxagaxx bron Cie Panie Boze, to oglowie bylo wymarzone i idealne do mojego Tritona

Takie mialo byc i takie jest, ja je tylko smruje skora jak
Marzenie nie ma poyrzeby jej moczyc w oleju 💘
wątek zamknięty
Zairka co to za ogłowie?
wątek zamknięty
Zairka no i przesadziłaś!!!! doszłaś do punktu - NIENAWIDZEM CIEEEEEM  🤬
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 kwietnia 2016 12:13
Aien BR adlinghton notabene na sprzedaz jakby ktos chcial 😉 bo na Bunia mutanta ledwo sie dopina

Kitty kochaj! Siodlo nie pasowało musialam sprzedac, oglowie za male to samo 😵
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
13 kwietnia 2016 12:27
lalasatan, Navy i Blackberry bardzo mi się podobają 🙂

Zairka, łoł, jaki piękny odcień tego brązu!
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.