paznokcie, żele, tipsy

A ja polecam manicure japonski na wzmocnienie. Po 3 sesjach mam ladne, mocne paznokcie - a jeszcze 2 miesiace temu lamaly sie przy samych opuszkach, tragedia.
Chcę sobie zrobić hybrydy, co sądzicie o tych pracach? A dokładniej jakości wykonania? 🙂
link do galerii na fb: http://tnij.org/655r9qd

robakt   Liczy się jutro.
17 marca 2016 17:46
kajpo, jak dla mnie po szybkim rzuceniu okiem wydaje się w porządku  😉
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
18 marca 2016 07:37
kajpo   to jest profesjonalny salon czy ktoś sobie dorabia w domu. Jeżeli salon to ja tu szału nie widzę jak na profesjonalistę, a jeżeli amatorka w domu to jest ok. Widziałam tu w tym wątku dużo ciekawsze i ładniejsze wykonania zrobione przez dziewczyny w domu  😉 .
Pytanie do posiadaczek tej małej różowej lampy z semilac. Jak długo utwardzacie? Albo robię coś nie tak albo lampa kiepska...
Pod ta mała ledowa powinno 40-60 s wystarczyć. A co sie dzieje, lakier Ci sie nie utwardza?
No niezbyt. Testowałam na jasnym i ciemnym odcieniu, wszystko zgodnie z wytycznymi, cienkie warstwy itd... NO badziewie  😂
Przemyłaś na końcu cleanerem? Bo to aż dziwne, ja robiłam ostatnio u koleżanki pod taką malutką lampą z aliexpress za 2 dychy i wszystko się utwardziło. Może spróbuj nie wszystkie paznokcie na raz, tylko np 2?
Przemywałam. Spróbuje, dzięki  :kwiatek:
Jak nie zadziała to bym reklamowała, coś musi być nie tak z nią  👀
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
18 marca 2016 10:58
co do lamp
mam taka jak na zdjęciu, co bardziej sie opłaca zmienić świetlówki na led (jakie ewentualnie) czy kupić nową lampę - jaką? Trzymanie 2 minut wydłuża strasznie czas robienia hybryd.
Ja mam tą różową lampę z Semilaca. Wszystkie warstwy daję na 45s i nie mam zastrzeżeń
Euforia_80,  dziewczyny polecają tą lampę http://goo.gl/DPXCeF
Lampla led + uv z sensorem ruchu + timerem. Szybko utwardza hybrydy i nadaje się też do żeli dzięki UV
[quote author=Euforia_80 link=topic=11436.msg2514895#msg2514895 date=1458286645]
kajpo   to jest profesjonalny salon czy ktoś sobie dorabia w domu. Jeżeli salon to ja tu szału nie widzę jak na profesjonalistę, a jeżeli amatorka w domu to jest ok. Widziałam tu w tym wątku dużo ciekawsze i ładniejsze wykonania zrobione przez dziewczyny w domu  😉 .
[/quote]
W domu sobie dziewczyna dorabia, w dodatku ma bardzo dobra cenę.

Za taka sama kwotę inna dziewczyna mi wyslala zdjęcia i mi kopara opadla - krzywe, nalane, pozalewane skorki (ja tak sobie lakierem maluje w pośpiechu gdzies na miescie!), skorki wycięte do krwi, ogólnie katastrofa. Ja bym sie wstydzila samej sobie takie robic a co dopiero brać pieniadze od obcych.

Nie zalezy mi na tym żeby byly piękne wzorki czy cokolwiek takiego. Mam krótkie paznokcie które nie chca odrosnac, praca w stajni wcale nie pomaga 🙁 A nakladam odżywkę i nosze rękawiczki.
kajpo, pokaż fotki tej dziewczyny , tak z ciekawości 🙂
Ja na takie paznokcie polecam smarowanie rąk olejkiem i wcieranie w paznokcie. Ja np. smaruje "grubo" , nakładam rękawiczki foliowe, na to bawełniane i idę spać. Nie wiem czy faktycznie tak jest, ale myślę, że dzięki temu że dodatkowo są te rękawiczki foliowe, ręka nie oddycha, przez co się grzeje, przez co się otwierają pory i lepiej się wchłania;p Plus nie wsiąka w bawełnę🙂
Niestety zadręczała mnie na facebooku wiadomościami kiedy możemy się umówić, a że nie miałam wystarczającej odwagi moralnej żeby napisać prawdę to po prostu kliknęłam "ignoruj" i wszystkie wiadomości wyparowały 🙁

Dzięki za patent z rękawiczkami, jak nie wytrzymam całej nocy to przynajmniej kilka godzin pomoże 🙂
deborah   koń by się uśmiał...
29 marca 2016 20:38
Ulalala, na allegro ta sama kosztuje chybA 130 ZŁ
Deborah, ona normalnie kosztuje na aliexpress około 20dolców (80zł), tylko trzeba dobrze podzukać. Jak komuś nie zależy na czasie to zawsze 5 dyszek w kieszeni 🙂
deborah   koń by się uśmiał...
30 marca 2016 20:18
casines, ja aliexpresowa sierota jestem i nie lubię takiego ryzyka... choć ostatnio kupiłam nawet kieckę z jakiegoś chińskiego serwisu 😉
casines, deborah, lampa z mojego linku też jest obecnie za 22$ , była zapewne droższa ze względu na obecną promocję. Zawsze tak robią przed "wyprzedażami" 😉
Pierwsze hybrydy po tygodniu od zrobienia. Koślawo, ale to mój debiut.
Semilac 027
Ja sobie dziś zrobiłam urodzinowe do kompletu z avatarem  😁


piękne, jak robisz Marylin?
piękne, jak robisz Marylin?

yega to są specjalne naklejki. Tzn to nie jest taka typowa naklejka. Wcześniej się ją moczy w wodzie i nakłada już na top. Układasz, formujesz i znów nakładasz 2 warstwę topu.
Presja, extra, taki "decoupage" na paznokcie.
Presja, extra, taki "decoupage" na paznokcie.


Dokładnie :-)

To były moje weselne które dziś ściągnęłam


A to świąteczne :-P

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
12 kwietnia 2016 09:40
Presja świąteczne są niesamowite! Jak zrobiłaś te "kryształy"?  😲 💘
Smarcik Zdaje się że to folia glass effect.
Smarcik Zdaje się że to folia glass effect.

Dokładnie tak :-) Wycinasz w różne wzory i układasz. Potem top i gotowe. Najlepiej wyglądają na czarnym lakierze.
Tydzień temu pierwszy raz bawiłam się taką folią ale szlag mnie trafia bo mimo 2 dosyć grubych warstw topu odstają mi rogi folii, za mało wprawy mam  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się