wasze ulubione seriale

Facella   Dawna re-volto wróć!
11 kwietnia 2016 20:37
Marzena, to super! Za The Night Manager też się wezmę, przekonuje mnie Laurie jako czarny charakter 😀iabeł:
Facella, polecam, dla mnie serial bombiasty 😀
bardzo mi sie the catch podoba  🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
13 kwietnia 2016 10:44
Czy ktoś tu jeszcze ogląda Grey's Anatomy? Skończyłam oglądać na tym jak Derek umarł (chyba w tej serii Meredith jeszcze gdzieś wyjechała, było przyspieszenie i wróciła po roku)?  👀 Ktoś kojarzy, który to sezon i co powinnam oglądać dalej?  😡
smarcik, ja oglądam. Derek odszedł w S11E21, potem są jeszcze odcinki 22-25 sezonu 11.
Obecnie sezon 12 doszedł do odcinka 17.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
13 kwietnia 2016 11:49
Super, bardzo dziękuję  :kwiatek: A gdzie oglądasz? Zupełnie wypadłam z serialowego obiegu ostatnio.
🙂 ja ściągam
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 kwietnia 2016 12:24
Greysów akurat nie oglądam, ale polecam alltube.tv, mają sporo playerów do wyboru (osobiście najbardziej lubię te z vidto, najmniej - streaminto, mają za dużo reklam i potrafią nie odpalić po pauzie, jest też problem z przewijaniem). Jak nie ma jakiegoś odcinka to jest jeszcze cda.pl, efilmy.tv i iitv.pl.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
13 kwietnia 2016 12:33
Dziękuję  :kwiatek:
Jakie polecacie "świerze" anglojęzyczne seriale? Tzn takie które mają juz max dwa sezony, żeby szybko nadrobić i być na bieżąco. Wszystkie moje ulubione się pokończyły albo sa przerwy...
Facella   Dawna re-volto wróć!
17 kwietnia 2016 20:53
Też szukałam czegoś takiego i trafiłam na Chicago Med, pisałam o nim ostatnio.
Ja zaczęłam oglądać vinyl, na razie zapowiada się spoko, ale nie jestem super na bieżąco. A jeśli nie ogladalas Fargo to tez polecam, ma 2 sezony tylko.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 kwietnia 2016 21:14
Ja obejrzałam (jak zwykle od dupy strony), project runway all stars, teraz zabiorę sie za zwykly <3
Gillian   four letter word
19 kwietnia 2016 11:55
Oglądałam wczoraj jeden odcinek Quantico, zapowiada się ciekawie. Szkoda, że jest tylko jeden sezon, z tego co widzę?
Dzięki za propozycje na pewno 'obczaje' 🙂
Gillian, ja ledwo 2 odcinki dałam rady, dla mnie totalne dno....
Flash and Bone/ Pot i łzy jak dla mnie naiwny, głupawy i dziwny, ale wciąga. Ogólnie jak komuś się nudzi to polecam, ale bez rewelacji 😉
Gra o tron już jutro 😍 (no, względnie pojutrze 😉 ) Z bratem zgodnie z tradycją oglądamy pierwszą transmisję, kto wstaje z nami o 3 nad ranem? 😁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
23 kwietnia 2016 18:04
A ja czekając na Greysów wkręciłam się w Ostry Dyżur 😁
Losy bohaterów co prawda nie wciągają tak jak w Greysach i są trochę nudne, ale z kolei zdecydowanie więcej jest ciekawych i interesujących przypadków medycznych i akcji 😜 Póki co męczę 2 sezon, ciekawa jestem dokąd dotrę 😉
Z anglojęzycznych mogę polecić dosyć świeżym serial Lucifer. Warto zobaczyć  😀
Lucifer, to IMHO straszna słabizna, po 3 odcinkach powiedziałam że nigdy więcej.
Dla mnie z kolei mega ciekawy. Obecnie chyba mój ulubiony
Wszystkie Marvele i DC obejrzane. Coś polecacie w tym stylu?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 kwietnia 2016 15:43
cavaletti, grimm?
Ja też nie mogę się doczekać Gry o tron 😀 Jest jakiś retransfer HBO online? Moze być płatny 🙂
Też już się nie mogę doczekać Gry o tron 😀. Dołączam się do pytania Olson 😉.

A Wikingów ktoś ogląda?
Gra o tron będzie jutro o 20:10 na polskim HBO
vissenna   Turecki niewolnik
24 kwietnia 2016 22:40
I za darmo online na HBO GO. Start o 3 w nocy  🏇
I bedzie on-line np. Na zalukaj.tv czy jakos tak? 😀
vissenna   Turecki niewolnik
24 kwietnia 2016 22:43
kajpo nie wiem, to nie są legalne źródła...  🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się