czapsy i buty

polecasz w takim badz razie?tez mysle aby je kupic.moje usg juz zyja wlasnym zyciem.nigdy wiecej nie kupie sztybletow za 600zl ;/ skora puscila w miare szybko,mimo smarowania itp. i zamki oraz szybko podeszla odeszla ,kilka razy uz byly u szewca.
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=84.msg2521981#msg2521981 date=1459531278]
http://www.decathlon.pl/sztylpy-paddock-700-id_8351595.html zakochałam się  😍 Ktoś może je macał  👀
[/quote]

miałam okazje je ostatnio macać w Fouganzie. Jak dla mnie to w ręku trochę sztywne i ogólnie jak pracowałam w Decathlonie to miałam problemy z dopasowaniem ich klientowi do nogi (dokładniej to ich czarnego odpowiednika), zawsze coś gdzieś odstawało. Dobrze dopasowane na modelce jednak znacznie lepiej i ogólnie skórka bardzo przyjemna w dotyku 🙂

zdjęcie z Facebooka Fouganzy:
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t1.0-9/12814568_1127766717287536_2630019077309563866_n.jpg?oh=6293daeb141ed68562006bca1d454fca&oe=57BFC479
Czekałam,czekałam i się doczekałam! 😍 Jak narazie jestem baaaardzo zadowolona, rozmiar idealny🙂 Strasznie wygodne- aż zastanawiam się czy nie chodzić w nich na co dzień 😁 Teraz tylko czekać na pierwszą jazdę!
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] OGROMNE ZDJĘCIA
a coz to za pieknosci?
wyglądają jak hippiki 😉
tez tak wlasnie myslalam 😀
aeterie, ja w moich Hippikach śmigam na co dzień. Jak już przestały obcierać, to zrobiły się bardzo wygodne  🙂
Tak, to dokładnie Hippica Elite 😀 Myślę, że zaniedlugo skuszę się także na sztylpy Romy do kompletu to już w ogóle będę w niebie tylko martwią mnie trochę wasze opinie na temat tych nieszczesnych zamkow🙁
Moona nie dziwię się bo są przepiękne aż szkoda mi je na konie 😂 Ja zawsze tylko czarne buty,czarna torebka czy pasek do spodni a teraz jestem coraz bardziej przekonana do brązu.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
14 kwietnia 2016 08:14
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=84.msg2521981#msg2521981 date=1459531278]
http://www.decathlon.pl/sztylpy-paddock-700-id_8351595.html zakochałam się  😍 Ktoś może je macał  👀


miałam okazje je ostatnio macać w Fouganzie. Jak dla mnie to w ręku trochę sztywne i ogólnie jak pracowałam w Decathlonie to miałam problemy z dopasowaniem ich klientowi do nogi (dokładniej to ich czarnego odpowiednika), zawsze coś gdzieś odstawało. Dobrze dopasowane na modelce jednak znacznie lepiej i ogólnie skórka bardzo przyjemna w dotyku 🙂

zdjęcie z Facebooka Fouganzy:
https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xft1/v/t1.0-9/12814568_1127766717287536_2630019077309563866_n.jpg?oh=6293daeb141ed68562006bca1d454fca&oe=57BFC479
[/quote]

Kaktus bardzo dziękuję za informacje  :kwiatek: Przejade się w takim razie do deca I przymierzę  😉
Hej, czy wiecie co dzieje się z firmią Pascuello? W ogóle nie potrafię się do nich dodzwonić, na maila raz odpisali, a potem kontakt się urwał pomimo tego, że wysyłałam jeszcze 2 wiadomości.  🤔
Może macie do nich jakiś działający telefon? Ja dzwoniłam pod cztery, które znalazłam gdzieś na internecie i pod żadnym nikt nie odbierał: rozpoczynają się 662...,664...,883... i

Edit: rano się dodzwoniłam
Macie jakieś sprawdzone sztyblety (i ewentualnie też sztylpy) odpowiednie na lato? Ostatnio ciągle wracam z jazdy w dosłownie mokrymi całymi skarpetkami i tym fragmentem bryczesów co pod sztylpami, od palców aż do łydki a jest dopiero nieco ponad 20 stopni. Dla mnie to całkowita masakra.
Na chwilę obecną mam sztyblety gladius sznurowane i sztylpy od tego pana z allegro co sprzedaje też pascuello na allegro, ale w wersji syntetycznej - pewnie wcale nie oddycha więc tu duża część winy za ten stan rzeczy może spoczywać, no ale sztyblety są skórzane - czy są jakieś lżejsze, cieńsze wersje?
Macie jakieś sprawdzone opcje na lato? nie muszą być nawet bardzo trwałe bo treningi mam obecnie dwa razy w tygodniu, w wakacje może częściej ale racze nie niszczę mocno butów. Tylko nie za kosmiczną cenę 😉 raczej do 300zł  a najlepiej w okolicach 200, choć obawiam się że może to być średnio realne 🤣

może sztyblety od tego pana robiącego pascuello albo od sztyblety.pl? czy ktoś miał i może się wypowiedzieć jak u nich jest z wentylacją i "lekkością"?
Te ze "sztyblety.pl" są super na lato. Pod sztylpami nigdy nie spociła mi się lydka 😉 sztyblety tez są leciutkie, teraz za 250zl bodajże, taki szczupły model.
Btw, posiadam już szczęśliwie Hippica Elite, do pełni szczęścia brakuje mi szytych na życzenie sztylp PBK z kryształkami 8-) nie omieszkam się pochwalić jak juz będzie komplet.
od Pawła Krzyśka (?) kupiłam w elfab-horse mam kilka lat wyglądają jak funkiel-nówka i noga mi się nigdy nie zgrzała, do tego mam w zestawie sztylpy z hippicy 🙂
od Pawła Krzyśka (?) kupiłam w elfab-horse mam kilka lat wyglądają jak funkiel-nówka i noga mi się nigdy nie zgrzała, do tego mam w zestawie sztylpy z hippicy 🙂

też mam taki zestaw i bardzo polecam 🙂
palemka,  i drabcio,  jaki model czapsów macie konkretnie  na myśli?
ZygZakowa, ja kupiłam kiedyś w decathlonie te syntetyczne i one są chyba niezniszczalne xD  mam je do teraz, nic się z nimi nie dzieje (chodziłam po kałużach, błocie, zima też im nie straszna) i nigdy mi w nich nie było gorąco.
Teraz zamówiłam właśnie te z pascuello i będę testować 🙂
Perlica, mam w albumie czapsy i buty, ostatnie dwa zdjęcia: sztyblety PBK z zamkiem z przodu i czapsy Hippika elastic, zamek z boku. cały zestaw bardzo wygodny do ubierania.
dzięki za informacje dziewczyny :kwiatek: , napisałam właśnie meila do sztyblety.pl, czekam teraz na odpowiedź
EDIT: pochwalcie się zdjęciami jeśli macie możliwość 😉

proszę  🙂
palemka, ale czapsy nie masz z pbk?  A mi chodzi o czapsy właśnie .
Perlica ja mam tak jak drabcio, sztylpy Hippki.
A ma ktoś może sztylpy te miękkie, w stylu hippika Roma od sztyblety.pl? Jestem ciekawa jak się sprawują i jak wyglądają na nodze
Palemka - czy wygodny jest zamek z przodu buta? Zawsze mnie zastanawiało czy on nie wbija się w nogę gdy np. Pięta jest lekko w dół?
Mam zdjęcia w mojej galerii miękkich ze stzyblety.pl, kupiła za krótkie tylko trochę. Wyglądały zjawiskowo, mięciutkie, dopasowane do łydki... Ale bardzo szybko przetarły mi się od wewnętrznej strony. a miekkie jak na jeżdzenie kilku koni dziennie ale u mnie tak samo krótko żyją Hippiki. Dlatego Hippiki teraz mam na zawody i żyja w ten sposób już 2-3 lata (na zawody max raz w miesiącu jeżdze albo rzadziej. A na codzień syntetyki, które też mi szybko umierają :P
ZygZakowa to moje drugie buty z zamkiem z przodu 😉 Są mega wygodne i nic się nie wbija. W dodatku w kostce są fajnie dopasowane i dzięki temu te czapsy hippki które są mocno dopasowane, bez problemu dałam radę zapiąć.
Oto są  😍 Sztyblety Hippica Elite i sztylpy szyte na zamówienie u PBK (sztyblety.pl)
Wybaczcie syf w pokoju, życie internackie 😉
lovesunrise, co to za marszczenie na wysokości kostki?
chyba źle im się skóra skleiła 🙁 to nic, zaraz i tak będzie więcej zmarszczeń więc nie będzie się rzucać w oczy.
Miał ktoś może do czynienia z butami Cavallino? Czy może lepiej dołożyć do tych ze sztyblety.pl?
Oto są  😍 Sztyblety Hippica Elite i sztylpy szyte na zamówienie u PBK (sztyblety.pl)
Wybaczcie syf w pokoju, życie internackie 😉



<3 <3 <3 w jakiej cenie te sztylpy ?
śliczne są
Ja właśnie zamówiłam komplet z equine z eko skóry. Jest bardzo wygodny, pierwszy test już przeszedł 😉 i wygląda naprawdę fajnie jak na swoją cenę (160 zł). Jak na razie polecam, okaże się jak długo wytrzymają, ale wg mnie są dobrze wykonane i nic nie wskazuje na to żeby szybko się rozwaliły ;P
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się