Wrocławianie :))

Misskiedis, siwy dym i lokal obok są bardzo spoko.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 kwietnia 2016 06:19
Lamus z pysznym Primatorem.  😍
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
05 kwietnia 2016 08:30
Dzięki, wiedziałam że mogę na was liczyć 😍
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
05 kwietnia 2016 13:07
Ja lubię Wytwórnię pod nasypem 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
05 kwietnia 2016 14:09
Zobaczymy w takim razie juz na miejscu gdzie beda wolne stoliki (w koncu sobota wieczor) i nie za glosno na rozmowe czy gre w karcianke 😀 Oczywiscie patrzac najpierw na lokale ktore polecacie 😅
Czy tam przed lotniskiem we Wrocławiu są jakieś parkingi na których można bezpiecznie zostawić samochód na kilka na okres wylotu?
Parkingów jest dużo na ostatniej prostej do lotniska(prywatne?) albo na lotnisku. Osobiście nie zostawiałam nigdy wiec nie wiem.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
06 kwietnia 2016 10:42
karpaty polecam parking Mercedes
karpaty, bez problemu na samym lotnisku, a jeśli rezerwacja jest dużo wcześniej to kosztuje grosze np. C
Wystarczy poszukać w sieci. Jest na ten temat wiele artykułów. Chociażby na stronie National Geographic:
http://www.national-geographic.pl/kierunki/parking-przy-lotnisku-jak-wybrac-najlepszy

Nie polecam parkowania na parkingu lotniskowym bo jest bardzo drogo. Lotniska liczą sobie poważne ceny. Generalnie im dalej jest parking tym cena zwykle niska ale polecam korzystać z więkzych parkingów z dobrych sieci. Będziesz miał wtedy pewność,że z autem jest wszystko w porządku
Korzystacie z masażystów? Szukam dobrego relaksacyjnego masażu.
Polecicie dobra bezglutenowa pizzerie 🙂 ?
Rul, a jest taka we Wrocławiu?
Wlasnie nie wiem,dlatego pytam 😉
Bezglutenową pizze włoską mozna zamówić zaraz za granicą miasta, w Mirkowie. Trasa wylotowa na warszawe 😉
Poleci ktoś dobrą kwiaciarnię z dużym wyborem?
Bombal polecam kwiaciarnię pod Astrą, ale to Ci już pisałam na FB 🙂

Ja znowu szukam hotelu we Wrocławiu. Na lipiec, blisko do Starego Miasta lub z dobrym dojazdem samochodem, z parkingiem. Na lipiec - więc hałasujące tramwaje pod oknami czy klubowe imprezki odpadają 😉
Znajomi zarezerwowali Savoy, ale tam problem z miejscami parkingowymi i szukają czegoś innego. Raczej wyższy standard w atrakcyjnej cenie 🙂
Moze Campanile (stare miasto) albo B&B. Pomimo tego, ze jest w samym centrum i ma okna na tramwaje to są one tak szczelne, ze nic nie słychać. 😉
Espana hotel Scandic w centrum. Byłam 1,5 roku temu. Jest parking. Wszystko ładnie, pięknie. I nie przypominam sobie, żeby w nocy było słychać hałasy
espana,  a w lipcu co się dzieje z tramwajami we Wro ? Że podkreslasz że to lipiec ?

Również polecam Scandic.
Czy może ktoś mi polecić dentystę we Wrocławiu? Prywatnie, najlepiej, okolice Śródmieścia 🙂
Polecam Dorote Solowij http://www.stomatologia-solowij.pl ul. Kruszwicka. Bardzo dokładna, konkurencyjne ceny 🙂
Dava   kiss kiss bang bang
22 kwietnia 2016 05:55
Bombal polecam kwiaciarnię pod Astrą, ale to Ci już pisałam na FB 🙂

Ja znowu szukam hotelu we Wrocławiu. Na lipiec, blisko do Starego Miasta lub z dobrym dojazdem samochodem, z parkingiem. Na lipiec - więc hałasujące tramwaje pod oknami czy klubowe imprezki odpadają 😉
Znajomi zarezerwowali Savoy, ale tam problem z miejscami parkingowymi i szukają czegoś innego. Raczej wyższy standard w atrakcyjnej cenie 🙂


Moze Sky Tower? Ja polecam, zawsze tam spimy, na rynek 15min spacerem albo 5 tramwajem czy samochodem, parking jest i super widoki  😍
espana,  a w lipcu co się dzieje z tramwajami we Wro ? Że podkreslasz że to lipiec ?

Również polecam Scandic.


Jak hotel ma otwierane okna i brak klimatyzacji, a jest gorąco, to w pokoju w centrum będzie hałas 🙂
espana, kumam .

Scandic nie ma otwieranych, więc nie słychać.
Również polecam Sky Tower , także okna nie da się otworzyć .
Wytłumacz mi ktoś jak sie obsługuje te rowery miejskie? Czytałam instrukcje ale nie ogarniam a nikt ze znajomych nie używa 🙁
Sonkowa, najpierw załóż konto i zrób przelew na chyba 10 zł
To wiem. Ale zanim to zrobie chciałabym wiedzieć jak to działa? Co jest potrzebne?
Dava   kiss kiss bang bang
22 kwietnia 2016 18:40
espana, kumam .

Scandic nie ma otwieranych, więc nie słychać.
Również polecam Sky Tower , także okna nie da się otworzyć .


Można, ale takie mini 😉 Na wysokim piętrze to i tak bez znaczenia, bo nie słyszysz miasta tylko ewentualnie wiatr  😎
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 kwietnia 2016 18:42
Instrukcja obsługi jest zamieszczona na stronie Nextbike i jest banalnie prosta.

Rejestrujesz się na stronie, zakładasz konto - podajesz dane: imię, nazwisko, adres, nr telefony itp.
Rower wypożyczasz za pomocą terminala, wklepujesz nr telefonu, pin i wybierasz rower.
Koniec. Cała filozofia.
Jak oddajesz rower wystarczy go podprowadzić do miejsca, w którym powinien być zapięty.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się