AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

seiteki, no widzisz, może i o kopystkę by się nie chciało, ale towarzyskich Lek to już się nie robi... Teraz to normalnie kasa do wygrania. Więc i mistrzowie Lek się znajdują. .
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
14 kwietnia 2016 23:01
Ironizuje trochę... Dla mnie to jest w ogóle nie do ogarnięcia... Moim zdaniem do P powinno się jeździć na styl, a i Nki na II też na styl się powinno jechać. Ale po części to wina trenerów, którzy na to pozwalają. Bo skąd dzieciaki mają wiedzieć, że to głupie po prostu tak jeździć piecem... Pomijam już kwestie bezpieczeństwa bo dzieciaki o tym na pewno nie myślą... Szkoda, że teraz za TRENERA uważa się osobę bez żadnego doświadczenia, bo wystarczy dobra gadka... Pomijam już brak szacunku do konia, ale kto ma nauczyć?! 
Ok, ale ja już się w tym pogubilam, więc zapytam, jak ktoś ma III klase sportowa i startował w N to co ma jechać? 😉
Profi. 😉
Tegoroczne zasady zostały wymyślone totalnie bez sensu. W skokach oczywiście, że można pojechać N z przypadku. Ktoś, kto twierdzi, że nie, chyba ma wyidealizowane myślenie o jeździectwie 😵
Ja jechałam dwa lata temu na koniec sezonu raz czy dwa N, nie poszło mi jakoś szałowo, a obecnie od tamtej pory w ogóle nie mam konia nawet na P. I co? I muszę jechać profi, bo "tak jest fair". No nie wiem dla kogo. 🤔
Zeszłoroczny podział był najlepszy, sprawdzony i sensowny, więc nie wiem co za 🤔wirek: to wszystko pozmieniał.
Szafirka, widzisz, ale jak to zwykle w PL bywa nikt tych najbardziej zainteresowanych o zdanie nie pyta. A tym bardziej nie bierze pod uwagę.
xxagaxx No właśnie na to wygląda... A potem będą pretensje do nas, że nam nie pasują zasady i wielkie zdziwienie, jak na amp-y połowa ludzi nie przyjedzie 🙄
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
15 kwietnia 2016 11:10
Przyjedzie, bo jedzie się tu po stypendium :P Do wrocka kilka lat temu też podobno "nikt mial nie jechac", bo podłoże, bo to, bo tamto... i co?! BYŁ FULL!
Poza tym nowe zasady są sprawiedliwe i na pewno wielu osobom będą pasować.

EDIT:

W jednym roku były zasady, że ludzie z III jada profi.... uważacie to za lepszy podział ?
Teraz Ci co mimo posiadania III nie jeżdzą wyżej mogą jechac amatorów... serio lepiej ich "wrzucic" w profi?!
seiteki, no ale chyba widzisz co piszemy? Tak, rok temu byl fajny podział.
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
15 kwietnia 2016 12:17
Rozumiem, że ze względu na WAS mamy to zmienić? Bo kilka osób na forum napisało, że wolą tak a nie inaczej? Przykro mi. Podział będzie taki jaki napisałam.
Wybaczcie, ja już się zgubiłam. Piszecie, że "pojechało się" N przypadkiem i już jest profi i jednocześnie chcecie, żeby każdy z III jechał profi... wtf?!
Proponuję również nie siać paniki, bo do zawodów jeszcze trochę czasu, a oceniać je będzie można PO, a nie PRZED.
Cóż, "WAS" ma możliwość rozmowy z Tobą, większość nie ma możliwości skontaktowania z się z osobą, która to w ogóle rozumie (nasz opiekun sekcji np. nie potrafi się dogadać z osobą pod telefonem, bo ona tego nie rozumie). Popytaj innych chętnych to na pewno się sprzeciwią. 😉

Nie myl III klasy z III licencją, bo o dwóch różnych rzeczach niektórzy tu mówią.

Jak widać niektórzy nie będą w stanie wypowiedzieć się PO, bo nie mają jak startować. 🙂
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
15 kwietnia 2016 13:27
To fakt, że pisząc "III", każdy może to interpretować inaczej.  Jednak można napisać również maila z zapytaniem i się wszystkiego dowiedzieć - skoro kontakt telefoniczny "nie działa".



Co do ludzi w AZS- jak byłam na pierwszym roku usłyszałam od "opiekuna sekcji" (papierowego jak się okazało, bo trenował siatkarki-chyba, że to "nasze" jeździectwo jest bezsensowne, bo ludzie co zdobywają punkty przegrywają z tymi bez o0- niestety nie udało się "opiekunowi" doczytać, że to punkty karne ^^)
seiteki ty wiesz o czym w ogole piszesz? Mam III licencje i jak sie objeźdze w P-tkach na tyle zeby zdobyć III klasę to mysle, ze bede w stanie pojechać N na spokojnie. Póki co mając konia pod koniec poprzedniego sezonu przygotowanego powiedzmy na N nie znaczy, ze teraz po ponad pół roku bede w stanie pojechac 125. Nie wiem, moze jestes wyjątkowo zdolna ale ja nie potrafię sie w miesiąc przygotować na 125. O ujezdzeniowcach nie wspominając. 😉
W tym roku mimo wszystko zasady mi pasują ale znam osoby, ktore wlasnie znalazły sie w dupie.
seiteki, juz ci dziewczyny napisały wiec nie będę powtarzać. I mówimy o aktualnej klasie a niebo licencji.
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
15 kwietnia 2016 13:59
Ja po prostu już się zgubiłam w tym kto, co, chce. Tu piszecie o III- dla mnie to są uprawnienia III stopnia. I z tą III mozna bez przeszkód jeździć N. Więc te zasady są świetne dla osób, które w życiu Nki nie jechały, jako L/P klasowcy, pojadą sobie na spokojnie amtora i juz. Natomiast Ci, którzy jeździli już wcześniej Nki nie będą raczej mieli problemu z pojechaniem tego 125. Nie wiem w czym jest problem, serio. Nie rozumiem zupełnie Waszych argumentów...  😫

EDIT:

dzisiaj wieczorem powinien być wstawiony nowy komunikat.
Bo prawdopodobnie nie rozumiesz podzialu miedzy klasy, licencje, uprawnienia i inne tam mozliwosci. I nic dziwnego bo ten problem wynika co roku. Niemniej jednak owszem zeszloroczny podzial byl najsprawiedliwszy od 2011 roku czyli od moich pierwszych amp 🙂
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
15 kwietnia 2016 15:40
Rozumiem ale jeśli każdy pisze "III" każdy interpretuje to jak chce ;-) mnie chodzi o UPRAWNIENIA nie o klasę i nie o licencję. Czekajcie na nowy komunikat...
Tym co napisałaś pokazałaś, ze jednak nie masz pojęcia o czym piszesz. 😉
A kiedy będzie drugi komunikat?
seiteki, w innym przypadku przyznałabym ci rację bo III nie oznacza konkretnie o co chodzii. Tylko tutaj każdy powołuje się na zeszłoroczne zasady więc już nie można III interpretować inaczej.

Żebyś zrozumiała. Licencje czyli uprawnienia zdobywa się dożywotnio. III za zdany licencyjny, II za 8 Nek na 0. W zeszłym roku był podział na AKTUALNĄ KLASĘ, czyli to co się zdobywa startując REGULARNIE czyli tzw. oczka. I w zeszłym roku osoby startujące regularnie posiadające aktualne klasy startowały w profi.

O ile się z tobą zgodzę że jak ktoś Nki jeździł (bo jedna to dalej nie jest wyznacznik) to sobie bez problemu finał profi skoki pojedzie. Bo tak jak było rok temu, te 125 to miał może co 3 okser i to stojący w linii.
Ale wyobraź sobie teraz osoby które nie mają nawet aktualnej III klasy w ujeżdżeniu startujące C. Toć to jest przepaść. Pomiędzy konkursami klasy N a C jest bardzo duża różnica, podobnie jak w skokach. Tylko że w skokach w profi nie będzie C, a w ujeżdżeniu już tak.,
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
15 kwietnia 2016 17:32
A czy doczytałas że NIE MAM POJECIA O ZESZLOROCZNYCH ZASADACH?!  I pytałam kilka razy a dostałam odpowiedź "III"?! 
seiteki, a czy ty możesz zacząć normalnie rozmawiać? Emocjonujesz się jakby wszyscy mieli do ciebie jakiś problem, to ty wymyśliłaś te nowe zasady i dlatego jest teraz tyle frustracji ze się nam nie podoba? 3 głębsze wdechy i wtedy coś napisz. Nie dostałaś odpowiedzi III, proszę mój post:

seiteki, jeśli masz na to jakiś wpływ to zasugeruj żeby jednak był podział ze względu na aktualną klasę, czyli jeśli ktoś nie miał ostatnie 3 lata III klasy jedzie amator. Tak było rok temu i był to chyba najbardziej sprawiedliwy podział. I bardzo łatwy do weryfikacji.


jak wół masz napisane aktualna klasa. Widzę że nie zrozumiałaś więc ci przed chwilą wyjaśniłam, a ty mi tu z capslockiem wyskakujesz...

seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
15 kwietnia 2016 18:08
Nie ja je wymyśliłam, ja tylko przedstawilam je Wam... I w sumie się z nimi zgadzam.  Uciekł mi Twój post więc przepraszam... Ja cały czas mówię tylko o uprawnieniach trzeciego stopnia. Zresztą teraz to już po ptakach. Wkurza mnie po prostu to, że ktoś się stara przekazać wam jakieś informacje a zamiast zaakceptowania ich jest wielki problem i narzekanie. Trudno, ktoś nie pojedzie... Za to pojedzie ktoś inny... Takie życie i nic na to nie poradzę... Wydaje mi się, że reakcja że zmiana była i tak w miarę szybka i w sumie zmiana i tak jest na korzyść Wasza (jako zawodników) w porównaniu z tym co było w komunikacie nr 1
seiteki, czy na plus? Tak jak piszesz, dla niektórych. Dla innych nie. Wiele ludzi zrezygnuje po nowym komunikacie, inni pewnie się dopiszą. 

Wszyscy są wdzięczni za te informacje bo przynajmniej wiemy szybciej. Ale nie myl tego z naszym zdaniem odnośnie tych zmian. Nie podobają się większości tutaj.
Dla niektórych "trudno", a ja np. tracę ostatnią możliwość wystartowania w amp, bo kończę w czerwcu studia. A wystartowałam do tej pory tylko raz, w zeszłym roku, bo wcześniej nie miałam możliwości... Szkoda, ale co zrobić, to wszystko takie polskie. 🙄 🙁
seiteki, mówiłaś, że dzisiaj pojawi się drugi komunikat, w którym zostaną jasno określone zasady startów w poszczególnych klasach. Ponieważ go nie ma, a ja na miesiąc przed zawodami wolałabym wiedzieć na 100000 % czy mam jechać P czy C, bo to wiążę się z zupełnie innymi treningami, dlatego grzecznie pytam 😉 Czy posiadając III klasę sportową i starty w klasie N muszę jechać profi?
Z góry dziękuję za odpowiedź  :kwiatek:
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
15 kwietnia 2016 21:32
Tak. Na moim fb mam ten komunikat w wersji roboczej, nie mam pojęcia czemu nie został jeszcze wystawiony. Dzisiaj jeszcze go poprawiłam i pisałam oświadczenia. Rano zapytam czy mogę go tu opublikować w takiej wersji w jakiej dostałam.
Ja też miałam jechać ale chyba teraz nie pojadę... Choć mnie stary podział też nie urządzał. A powiedz, zgłaszałaś w ogóle te zastrzeżenia które tu padły do osób odpowiedzialnych skoro masz z nimi taki kontakt?


Mam wrażenie że podział jest taki, jaki akurat bardziej pasuje startujacym z danej uczelni-organizatora.
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
15 kwietnia 2016 23:04
Tak, mówiłam o tym... Jednak nie mam aż takiej mocy, żeby to zrobić. Mnie te ustalenia nie dotyczą ponieważ o sporcie mogę już zapomnieć ze względu na kontuzje jakiej doznałam. Mniejsza. Zasady są jakie są i poniekąd się z nimi zgadzam. Pomagam przy organizacji tych AMP aczkolwiek nie zamierzam się o to z nikim spierać. Każda z Waszych uczelni mogła zgłosić chęć do organizacji tych zawodów, jednak jak widać niewiele uczelni się zgłosiło... Temu też uważam że nie ma co się denerwować i bić piany. Tak jest i pozostaje to zaakceptować jak w latach poprzednich. Po prostu
seiteki, po to jest to forum żeby rozmawiać. Po to jest żeby dyskutować co jest źle i nie tak. Moze ktos kiedys to weźmie pod uwagę. I sory, to ze politechnika organizuje ampy nie oznacza ze padniemy na kolana i będziemy wam nogi całować. Nie podoba się nam i będziemy o tym mówić. A to ze nie wpłyniemy na zmianę decyzji organizatorów to juz inna kwestia.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się