Końska Rewia Mody cz. X (2016)

lalasatan, ładne te komplety, ale czy to siodło faktycznie tak leci na tył czy to tylko na zdjęciach tak wygląda?
wątek zamknięty
Dawno mnie nie było... A ja się wzbogaciłam o nowy komplet, pierdyliard naklejek i nowego sky blue, który leży za szafą sobie z metką i czeka (wygrałam berry z tej Ng ale wymieniłam na sky-szczerze? Żałuję  :zemdlal🙂
Edit: Przepraszam strasznie za jakość  🤬
wątek zamknięty
Kityy Czekam z niecierpliwością na zdjęcia, bo też mam obiecany rabat z Sugar Horse i zastanawiam się na co go wykorzystać. Daj znać jak jakość czapraków i derki.
wątek zamknięty
dairoxroxi, strasznie fajny z tym twoim logo, uwielbiam je! 😉
wątek zamknięty
Zairka, haha widzisz, ja przeszłam załamanie jak otworzyłam paczkę i zobaczyłam taki brąz. Jak jutro będzie pogoda to ci pokażę co wyszło z moczenia 😉
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 kwietnia 2016 19:54
To nie widziałaś ze to tabbaco? 😂
Czekam na fotki!!
wątek zamknięty
Zairka, w każdej firmie tabacco to trochę inny odcień. Zresztą nie było innego brązu, a cena kusiła 😉
wątek zamknięty
Ja też już rozpakowałam moje Sugarhorse i pierwsze wrażenie jest ok  🙂 Bluza fajnie skrojona, kalosze ładne. Zobaczymy jak w użytkowaniu/
wątek zamknięty
Adlington powinien tak wyglądać, bo to jest tobbaco, nie czekolada. Jednak po jakimś czasie częstego smarowania wygląda tak (ja je nacierałam też olejem na początku- mam czekoladowego Equipa i chciałam, żeby ogłowie pasowało. Nadal nie jest czekoladowe, chyba już zostanie takie jak na zdjęciu). Moim zdaniem to jedno z najpiękniejszych ogłowii.


edit: dodałam (chyba) lepsze zdjęcie
wątek zamknięty
palemka, kon dziadek z podwyższającym żelem i podkładka pod siodłem robią swoje  🤣
sumire, niestety to duży problem u nas, nawet jak siodło pasuje to sa moment, ze napierśnik pięciopunktowy tego nie utrzyma  🙄
Livia dziekuje  :kwiatek:
wątek zamknięty
Drogie Panie, doszedł do mnie Caball i jest szał!  😜 💘




wątek zamknięty
dairoxroxi, szał bardzo!!!  😜
wątek zamknięty
dairoxroxi, że niby to miało być do "ciorania na treningach"? 😁
wątek zamknięty
Czy Eskadron Platinum 2015 jest już gdzieś przeceniony albo gdzieś zadziała jakiś kod rabatowy? Kusi mnie bardzo taupe niestety...
wątek zamknięty
dairoxroxi nie mogę się napatrzeć, świetnie!  💘
wątek zamknięty
dairoxroxi, łaaa cudowny jest! Też się muszę na coś Caball'owego pokusić... Tyle cudownych czapraków, a tak mało pieniędzy :P
A tak btw co to za ogłowie?
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
15 kwietnia 2016 11:54
dairoxroxi, bomba! 🙂 Ogłowie też piękne, co to?
wątek zamknięty

Kolekcja jesień/zima 2014 to zdecydowanie jedna z ładniejszych Eskadrona!
dairoxroxi super masz te logo! Podbijam pytanie o ogłowie 🙂
wątek zamknięty
budyń No niestety takie jego przeznaczenie niby jest  😀iabeł:
Dziękuje za miłe słowa również jestem zachwycona i padem i ogłowiem  🤣
A ogłowie to Premiere model Orleans

wątek zamknięty
Potrzebuję pomocy i nie wiem gdzie zapytać. Czy któraś z was posiada konto na niemieckim ebayu albo sprzedawałam już coś na ebayu w Polsce? Chciałam sprzedać coś w Niemczech, ale wychodzi na to że, aby sprzedać coś międzynarodowo muszę mieć przynajmniej 10 pozytywnych opinii jako sprzedawca ;/ a ja nigdy przez ebaya nie sprzedawałam.
wątek zamknięty
dairoxroxi, dołączam się do zachwytów zdecydowanie 🙂
wątek zamknięty
A ja nie wiem gdzie zapytać, a podejrzewam, ze jesli gdzies to własnie tu znajdę odpowiedz- liczę na was  :kwiatek: -
Jakie (jesli w ogóle jakies) owijki mogłyby pasować do caballowego Sparkle mosiądzu?
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
16 kwietnia 2016 14:33
huzarova, zebrałaś niezłą kolekcję 🙂 Mnie te kolory poza Capri jakoś nie porwały 🙂
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
16 kwietnia 2016 17:11
Nikas, też bym chciała wiedzieć 😉
wątek zamknięty
Pogoda do d... więc męczymy róże  😀 Na żywo różnica koloru jest mniejsza, chyba plastik inaczej odbija światło....
wątek zamknięty
dairoxroxi, kucyk do schrupania  😀iabeł:
kitty, na gniadym bardziej mi się podoba kolor ochrów, niż czapraka 🙂 i eot: zadowolona jesteś z tych ochraniaczy? co to za strzemionka? :kwiatek:
wątek zamknięty
Poglądowy kary w Ance (do tej pory myślałam, że sand, ale po fotach w słońcu nie jestem pewna  😉)
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
17 kwietnia 2016 19:59
Dairoxroxi 💘
Tulipan pięknie mu w tym beżu
A ja nie lubię zielonego, ale jakoś tak za mną ostatnio chodzi... pożyczyliśmy więc do przymiarki
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
17 kwietnia 2016 20:02
Robocza wersja Tricolorka ktorego kocham miloscia wielka 💘
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
17 kwietnia 2016 20:29
lusia722 dla mnie bez szału 🙁

Zairka niczego sobie 🙂

tulipan MEGA  😍 Aż zaczęłam się zastanawiać, czy zamiast Eskadrona to jakiejś Anki w tym kolorze nie poszukać 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.