Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

nie sprecyzowałam - chodzi o zrobienie projektu komputerowego (nie wiem jak to się fachowo nazywa, matryca?) tak żeby można coś było haftować wielokrotnie na ciuchach, sprzęcie itp.
kermit   Horses horses everywhere ..
08 kwietnia 2016 20:48
Internet łączy ludzi  😀
Połączyło Kermita z Breakawayy  😀

A wszystko przez Santka -znanego tu chyba wyłącznie z mojego awatara.
Dziękuje breakawayy  :kwiatek:
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] giga fota
W ogłoszeniu jest napisane "u nas"  czyli w Stajni Bartodziej , "rzut beretem" z Wolborza
Kontakt do mnie jest.
Mamy komplet ale zainteresowanych zapraszam w formie obserwatora  😉
W ogłoszeniu jest napisane "u nas"  czyli w Stajni Bartodziej , "rzut beretem" z Wolborza
Kontakt do mnie jest.
Mamy komplet ale zainteresowanych zapraszam w formie obserwatora  😉


Będę jako słuchacz, ktoś z revoltowoczów jeszcze się wybiera?
Super, że organizatorzy nie nastawiają się na zarobek a po prostu miłe spotkanie szkoleniowe. W tych czasach to rzadko się zdarza :-)
kermit to prawda, że r-v łączy ludzi! Dziękuję za przemiłe spotkanie  :kwiatek:
Odnośnie spotkań - czy spotkam jutro kogoś w Bogusławicach? 🙂
A zapytam tak: co jest jutro w B-ch?
Skoki, z tego co mi wiadomo towarzyskie i regionalne 😉
Hej🙂 Czy jakaś dobra dusza mogłaby mi pożyczyć ogłowie westowe na dzień lub dwa?  :kwiatek:
Mój koń ma w środę debiut filmowy, ma grać quarter horse'a 😀 Siodęło już mam skąd pożyczyć ale ogłowia nie...
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
15 kwietnia 2016 21:25
kermit to prawda, że r-v łączy ludzi! Dziękuję za przemiłe spotkanie  :kwiatek:
Odnośnie spotkań - czy spotkam jutro kogoś w Bogusławicach? 🙂


Mnie! Na ciemnogniadym ogierze Geronimo, stoimy w 2 jak coś, startujemy P i N, ale na miejscu będziemy od 9 🙂 Jak coś to pisz PW 🙂
Witajcie,

Przeszukiwałam wątek ale nie mogłam znaleźć konkretnej informacji.
Chodzi mi o strugaczy w łódzkim... 😉
Kto "Was" struga i czy możecie kogoś z czystym sercem polecić?
Też bym chciała się spotkać  👿 ale siedze za granicą. Są jakies zawody 7-8 maja moze gajewniki??
Witajcie,

Przeszukiwałam wątek ale nie mogłam znaleźć konkretnej informacji.
Chodzi mi o strugaczy w łódzkim... 😉
Kto "Was" struga i czy możecie kogoś z czystym sercem polecić?



Piotrek Wieczorek! Polecam z całego serca  😍
Cześć!
Jechałam ostatnio do Pabianic i zauważyłam w Ksawerowie jakąś nową stajnię. Ujeżdżalnia od strony ul. Pabianickiej. Niestety nie mogę nic znaleźć w internecie. Kojarzycie co to za stajnia?
Suzy00

to prywatna sportowa stajnia , właścicielem jest właścicielka sklepu jeździeckiego PATATAJ w Pabianicach
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
19 kwietnia 2016 12:57
z tego co widziałam przejeżdżając to ciężko nazwać to sportową stajnią 😉
Ale skakać skacze
a to ciekawe 🙂 nie widziałaś stajni itp i oceniasz (stajni nie widać z ulicy)  😉 , ja już mówię to jest stajni prywatna zawodnika WKKW i żony właścicielki sklepu  , na parę ich koni
to nie jest stajnia a wybuduje i poskacze za oborą
Nie mam pojęcia czyja to stajnia. Po prostu przejeżdżając chyba 2-3 tyg temu widziałam, że ktoś skakał.
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
19 kwietnia 2016 15:18
Mówię tylko jakie są moje odczucia względem tego co widziałam 😉 natomiast mało co zrozumiałam z twojej wypowiedzi "stajni prywatna zawodnika WKKW" ? "żony właścicielki sklepu" zgubiłam się 🙂 ale chyba mniej więcej wiem o co Ci chodzi 😉 ok, kończę tę dyskusję, powinnam była zachować swoje subiektywne uwagi dla siebie, bo mnie zjedzą 🙂
To może ja przetłumaczę : ) Para młodych ludzi - właścicielka sklepu ze sprzętem jeżdzieckim oraz zawodnik WKKW prowadzą swoją niewielką ,  prywatną stajnię , do której przyjmują w trening skokowy konie
( i ich włascicieli 🙂
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
19 kwietnia 2016 16:24
O i teraz to ma sens 😀! Wszystko już jasne 😉
A ktoś ma do nich jakiś kontakt czy lepiej do sklepu iść?
sklep
Dzień dobry łódź 🙂 Czy znajdę tu jakąś dobrą kobietkę, która bywa często w galerii mody Ptak? Mam sprawę  :kwiatek:
Warsztaty Naturalne PNH - dla początkujących 28-29.05. w Złotej k. Głuchowa (na trasie Łódź - Rawa Maz.)
Szczegóły: https://www.facebook.com/events/1586646381626196/

Kto jeszcze się wybiera? Ja już się zgłosiłam z koniem 🙂
Spotkam kogoś jutro w Gajewnikach? 😉
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
22 kwietnia 2016 12:39
Spotkam kogoś jutro w Gajewnikach? 😉


Mnie  🤣
Właśnie przeglądałam listy startowe i Was dojrzałam. Tym razem zostanę raczej dłużej, to i się na zdjęcia załapiesz 🙂
Poszukuję stajni najlepiej w okolicy Pabianic gdzie jest nauka jazdy na kucykach. Potrzebuję dla córki. Niestety Stajnia pod Orzechem odpada z braku miejsc 🙁
co to się takiego ładnego buduje przy zjeździe na Dobieszków 2
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się