Stajnie w Warszawie i okolicach

Nasturcja może SO Łąck?
Karla🙂, dzięki, chyba tam pojadę  😀 No chyba że ktoś ma jeszcze lepsze propozycje  🙂
Sielanka?
Sielanka też fajna, paa co to za wyprowadzki i zmiana składu skokowego w Sielance? może być na pw🙂
nasturcja, moze cavaletto gawłowo? https://www.facebook.com/stajniacavaletto/?fref=ts
Czy jest na forum osoba ,która stoi obecnie w Equinespa w Swiętochowie?Proszę o opinie,plusy i minusy - jeśli można...
Czy ktos sie orientuje jak w koncu wyglada stajnia w Wólce Pecherskiej??
famka   hrabia Monte Kopytko
18 kwietnia 2016 06:56
Chciałabym się wybrać na majówkę na jakieś dwa dni z koniem w jakieś ładne miejsce, żeby pojeździć w jakieś dłuższe tereny, może popławić konia gdyby pogoda sprzyjała. No i oczywiście nie sama, tylko dobrze by było, gdyby ktoś miejscowy to poprowadził. Czy znacie takie miejsca w okolicach Warszawy czy trochę dalej na Mazowszu, ale nie dalej niż 1,5 h drogi samochodem (jadąc bez konia, stoję w okolicach Starej Miłosnej)? Będę baaardzo wdzięczna za wszystkie sugestie  🙂 :kwiatek:


może Chabrowa Polana w Kondrajcu
[quote author=delirium link=topic=46.msg2529266#msg2529266 date=1460638525]
Poszukuję stajni jak najbliżej centrum Warszawy, cena nie gra roli. Zależy mi na tym żeby koń wychodził na wybieg, trener na miejscu, hala i dobre podłoże z przeszkodami też mile widziane 🙂 czy jest mi ktoś w stanie pomoc? Ogólnie nie znam żadnej stajni w Warszawie więc jak na razie liczę na wasza pomoc.

zobacz obydwie stajnie na siekierkach, antoniewska numer 12 (tam chyba tylko nie ma hali?) i 17 (ja od miesiaca stoje na antoniewskiej 17). Pod sama stajnie dojezdza 108 (plac 3 krzyzy lub metro wilanowska). Jak masz pytania zaprszam na priv.  🏇
[/quote]

Wszystkie trzy stajnie na Siekierkach mają hale.
Nie wiem jak z dostępnością miejsc w Hubercie.
Antoniewska 12 spełnia wszystkie warunki ale miejsc nie ma i nie szykuje się żeby były.
Antoniewska 17 ma wybiegi trawiaste i piaszczyste,  kilku trenerów tam stacjonuje albo regularnie bywa. Gorzej z podłożem, ono ma swoje lepsze i gorsze okresy.
Co to za pożar w GH? Podobno jakieś konie spłonęły. Jakas pomoc potrzebna? Ktos? Cos?
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
18 kwietnia 2016 10:07
Megane, niestety. Zapaliła się drewniana stodoła w której stały kucyki dzieci, oraz konie właścicieli stajni. Zginęło 5 koni,tylko jednego udało się uratować. Na chwilę obecną potrzebne jest chyba tylko wsparcie psychiczne,ale nie wiem co można zrobić w obliczu tak wielkiej tragedii 🙁 nie mieści mi się w głowie,dlaczego takie straszne rzeczy przydarzają się tak dobrym ludziom. Dlaczego cierpią dzieci? I konie? Jeden z kucykow był mi bardzo bliski, czasem się nim opiekowałam. To co się wydarzyło jest straszne, po prostu brak mi słów.
O Boziu, to najgorszy scenariusz śmierci chyba. 🙁 współczuje.
luxyk, Ulalala Póki co, jak wcześniej napisałem, chodzą słuchy. A od plotek, do realizacji jeszcze długa droga  🙂

Ja coś słyszałam ostatnio od pewnego Janusza, który dostał zamówienie na piach- kupujący mówił, że dla koni potrzebuje, do stajni w Habdzinie.  😉
majeczka   Galopem przez życie!
18 kwietnia 2016 12:35
Stajnia w Habdzinie jak najbardziej się "robi". Część boksów już jest - boksy są ogromne, plac zewnętrzny też już prawie gotowy, w maju stanie hala. Miejsce ogólnie bardzo fajne.
oni budują od początku czy  boksy sa w kurniku?
majeczka czy my mówimy o tym samym miejscu? Habdzin numer chyba 70. Ty mówisz o takich postępach a ja przez płot (prawie) mając bazę nie widzę tam żadnych ruchów.
majeczka   Galopem przez życie!
18 kwietnia 2016 20:45
Wrzucę zdjęcia jutro jesli właściciel wyrazi zgodę. Misiek wyjechały ostatnio 3 wielkie kontenery złomu  i innego badziewia pozostałego po oczyszczeniu terenu wiec może nie o tym samym mówimy bo tam się jednak dzieje troszkę; )
dlaczego takie straszne rzeczy przydarzają się tak dobrym ludziom. Dlaczego cierpią dzieci? I konie?

Ano 🙁.
Krewniak kupił konia, który stał w tej stodole. Wypieszczoną "córunię". Słabo mi. Tragedia.
Chciałabym się wybrać na majówkę na jakieś dwa dni z koniem w jakieś ładne miejsce, żeby pojeździć w jakieś dłuższe tereny, może popławić konia gdyby pogoda sprzyjała. No i oczywiście nie sama, tylko dobrze by było, gdyby ktoś miejscowy to poprowadził. Czy znacie takie miejsca w okolicach Warszawy czy trochę dalej na Mazowszu, ale nie dalej niż 1,5 h drogi samochodem (jadąc bez konia, stoję w okolicach Starej Miłosnej)? Będę baaardzo wdzięczna za wszystkie sugestie  🙂 :kwiatek:


SK Walewice...Piękna droga A2 bezpłatną 🙂 Częścią pałacową zarządza mama Pawła Warszawskiego- Pani Jadwiga Warszawska. Mieszka tam też Pan Gerard Szulen(były trener kadry narodowej) i z tego co wiem mimo wieku już ok 70 lat dalej udziela rad i treningów: skoki ,wkkw.

https://www.facebook.com/stadninakoniwalewice?fref=ts
Jeśli zaśmiecam to przepraszam ale nie znalazłam nic bardziej odpowiedniego na moje pytanie  😡
11 czerwca biore ślub chciałam jechać bryczką ale nie mogę żadnej znaleźć w okolicy  😵
Dziewczyny i chłopaki z pod Warszawy od strony Radzymin okolice, ktoś coś wie, słyszał , o jakiejś stajni lub prywatnej osobie która takie usługi prowadzi ?
Pomocy ,potrzebuje chociaż nazwy stajni w której mogę o coś takiego pytać  🙄
Jeśli zaśmiecam to przepraszam ale nie znalazłam nic bardziej odpowiedniego na moje pytanie  😡
11 czerwca biore ślub chciałam jechać bryczką ale nie mogę żadnej znaleźć w okolicy  😵
Dziewczyny i chłopaki z pod Warszawy od strony Radzymin okolice, ktoś coś wie, słyszał , o jakiejś stajni lub prywatnej osobie która takie usługi prowadzi ?
Pomocy ,potrzebuje chociaż nazwy stajni w której mogę o coś takiego pytać  🙄


Kiedyś mieli fajną bryczkę w stajni pod Wyszkowem, Stajnia Pasja.
famka   hrabia Monte Kopytko
20 kwietnia 2016 13:03
Jeśli zaśmiecam to przepraszam ale nie znalazłam nic bardziej odpowiedniego na moje pytanie  😡
11 czerwca biore ślub chciałam jechać bryczką ale nie mogę żadnej znaleźć w okolicy  😵
Dziewczyny i chłopaki z pod Warszawy od strony Radzymin okolice, ktoś coś wie, słyszał , o jakiejś stajni lub prywatnej osobie która takie usługi prowadzi ?
Pomocy ,potrzebuje chociaż nazwy stajni w której mogę o coś takiego pytać  🙄


gunia92, proszę
https://www.facebook.com/karetanestor/?fref=ts

Dziękuję bardzo bardzo dziewczyny  :kwiatek:
Strasznie dużo stron do przeglądania, a że przeprowadzam się z koniem ze Śląska do WAwy to nie jestem zaznajomiona z tym wątkiem.
Szukam stajni, najlepiej w okolicy Wilanowa
Wymagania:
Murowana hala
Całodzienne padokowanie koni
Codzienne sprzątanie boksów
Profesjonalna opieka
Z góry dziękuję za informację
Stajnia w Habdzinie jak najbardziej się "robi". Część boksów już jest - boksy są ogromne, plac zewnętrzny też już prawie gotowy, w maju stanie hala. Miejsce ogólnie bardzo fajne.



Tak, potwierdzam. Dziś specjalnie tam zajrzałem i rzeczywiście praca wre. Przepraszam za moje wcześniejsze pomówienia  😉 Ostatnio mocno zabiegany jestem i nie przyglądałem się dokładnie. Szczęścia i powodzenia życzę, niech się dzieje.  🏇
Misiek69 napisz coś więcej - bo stajnia po kurnikach - to  mało zachęcająco brzmi. Jak w tym miejscu z jazdą w terenie?
Zaraz jadę do firmy. Jako, że jesteśmy "przez płot" sąsiadami, postaram się podejść i zagadać. Jak wpuszczą, wieczorem zdam relację.
Strasznie dużo stron do przeglądania, a że przeprowadzam się z koniem ze Śląska do WAwy to nie jestem zaznajomiona z tym wątkiem.
Szukam stajni, najlepiej w okolicy Wilanowa
Wymagania:
Murowana hala
Całodzienne padokowanie koni
Codzienne sprzątanie boksów
Profesjonalna opieka
Z góry dziękuję za informację
Podaj jeszcze jaki budżet to można coś pokombinować.
AniaOo, dzięki za odzew, myślę 1000-1300
Generalnie najbardziej mi zależy by koniowi było dobrze
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się