e-book

Jeżeli Ci wystarcza PDFy to mam chyba wszystko co wydała .
BASZNIA   mleczna i deserowa
17 kwietnia 2016 22:40
Czy ktoś ma pełną wersję "Policja" Jo Nesbo? W "żródłach" jest tylko wersja reklamowa, jakaś 1/5. Plis 🙂. Skończyłam część 9, i jestem w szoku, potrzebuję 10 żeby się "roztrenować " 😉. 
Skąd zwykle pobieracie ebooki? Chomikuj czy jeszcze jakieś inne źródła 🙂 ?
BASZNIA   mleczna i deserowa
18 kwietnia 2016 08:59
Bardzo dużo dostałam od znajomych :*
A jak nie mam to chomikuj/kupno.
busch   Mad god's blessing.
18 kwietnia 2016 15:39
karpaty, polecam Legimi jeśli jesteś molem książkowym. Płacisz miesięczny abonament i możesz czytać tyle książek, ile dasz radę 😀
erieen   szczery słowiański uśmiech
19 kwietnia 2016 08:04
Busch możesz krótko napisać jak wygląda korzystanie z Legimi?
BASZNIA   mleczna i deserowa
19 kwietnia 2016 15:36
No to mam oryginalną i legalną "Policję" jakby ktoś chciał 🙂.
busch   Mad god's blessing.
19 kwietnia 2016 15:51
erieen, ja mam pakiet bez limitu + czytnik na złotówkę. Wygląda to tak, że podpisujesz umowę, w moim przypadku na 24 miesiące i płacisz miesięczny abonament 49,99zł (ja płacę paypalem). Za 49 złotych masz właśnie ten czytnik, plus możesz czytać tyle e-booków, ile Ci się żywnie podoba - oczywiście spośród tych e-booków, które udostępnia Legimi. A mają bardzo szeroki wybór, plus na okrągło coś nowego dodają - całkiem niedawno był np. rzut z Olgą Tokarczuk, Orhanem Pamukiem i innymi znanymi nazwiskami. Zresztą najlepiej sprawdzić samemu:
http://www.legimi.com/
możesz przeglądać ich ofertę e-booków bez żadnego logowania czy deklaracji.

Nie wiem jakie są ceny jak już ktoś ma czytnik i chce tylko abonament - pewnie niższe.
Lotnaa   I'm lovin it! :)
19 kwietnia 2016 16:15
karpaty, ja kupuje na publio.pl. Codzienne sa jakies promocje, wiec mozna dostac ksiazki juz za 12 zl.
Czy jest jakiś dobry czytnik do ebooków z podświetlanym ekranem? Tak żeby dało się w totalnej ciemności czytać na nim książki i żeby nie raził w oczy?
Część czytników Kindle ma podświetlany ekran z dość dużą skalą mocy podświetlenia.
anai, tylko właśnie z tego, co wyczytałam o kindlach, to raczej przy lampce nocnej minimum. Nie wiem jak z czytaniem w nocy bez konieczności włączania światła. Ale nie wgłębiłam się w temat jakoś mocniej, może ktoś ma, testował i poleci 🙂?
Dzionka, muszę sprawdzić, jaki ja mam model, ale czytam na nim głównie w nocy, w ciemnościach. Tak, żeby nie przeszkadzać mężowi 😉 mój się świetnie sprawdza w nocy.
Dzionka, Kindle Paperwhite da się czytać bez problemu bez lampki. To jest model wyżej niż Kindle Basic.
No właśnie  mam paperwhite, tylko nie pamiętam którą generację. I bardzo polecam.
Wielkie dzieki! Obejrze wiec ten model 🙂
Kindle Paperwhite 3!  😍 kocham i polecam, mam od miesiąca, nie zamieniłabym na żaden inny. podświetlenie ma solidne, nie męczy oczu i spokojnie można czytać nawet w zupełnych ciemnościach. jak się szybko zdecydujesz to dzisiaj do końca dnia możesz go dorwać w dużo niższej cenie (Cyber Monday) na niemieckim amazonie (bez obaw, zamawiałam stamtąd i wszystko jak najbardziej cacy) 😀 tutaj masz info o tym kundelku: http://tnij.at/kindlepw3, a tutaj opis promki: http://tnij.at/promokindlepw3
Lotnaa   I'm lovin it! :)
12 grudnia 2017 12:07
Pewnie już nieaktualne, ale ja też z całego serca polecam tego Kindla.

Mam pytanie - czy ktoś nie ma czasem w swoich zbiorach książek Katarzyny Puzyńskiej? Wkręciłam się w te głupie kryminały i za chwilę z torbami pójdę  😵
ja mam całą serię w mobi  🙂
Czy ktoś na forum korzysta z Legimi na Kindla? Jak oceniacie wybór książek, można poprzebierać czy mizernie?
Chciałabym sprezentować mamie abonament na rok pod choinkę, ale nie wiem czy warto.
busch   Mad god's blessing.
15 grudnia 2017 13:19
ekhem, ja mam jakoś od dwóch lat i jeszcze się nie wyczerpały ciekawe książki - w każdym danym momencie mam 6 różnych książek w kolejce do czytania. Wg mnie wybór jest bardzo duży, z bardzo różnych kategorii, gatunków, "półek" (od książek z nagrodami krytyków do superpopularnych czytadeł). Poza tym zbiory są regularnie powiększane o kolejne wydawnictwa/autorów/serie - teraz na stronie się chwalą że mają w zbiorach ponad 20 tysięcy książek, jak ja podpisywałam umowę to zdaje się, że mieli 16 tysięcy o ile dobrze pamiętam. Oczywiście od czasu do czasu będzie tak, że jakiejś książki nie będzie, a akurat tę konkretną bardzo chcesz przeczytać, no ale to samo można powiedzieć też o bibliotekach, a nawet księgarniach 😉.

Jest też niewielka grupa książek na Legimi, które nie wchodzą w abonament i trzeba je kupić (np. "Duchy" Tiziano Terzani). Ale jak poczekasz kilka miesięcy, to może też wejść pod abonament - tak się długo czaiłam na "Plutopię" i wreszcie jest za darmo 🤣. Przy takich zakupach też robią rabaty za punkty, a im dłużej jesteś w abonamencie, tym więcej masz punktów - ja np. zapłaciłam za te "Duchy" połowę ceny książki dzięki punktom.

Także podsumowując wg mnie Legimi jest naprawdę świetne i o ile ktoś ma pieniądze na taki abonament, to moim zdaniem naprawdę warto. Po 2 latach nadal nie mam poczucia że kończą mi się książki, które chcę przeczytać z ich dostępnego repertuaru i nadal odkrywam perełki. Możesz też bez logowania się sama przeglądać ich zbiory i zobaczyć, jakie mają kategorie, wydawnictwa itd. i ocenić, czy mamie się spodoba. Ebooki w abonamencie są czytelnie opisane że są w abonamencie - te dodatkowo płatne będą miały tylko opcję płatności, więc łatwo wyczuć co i jak przed podpisaniem umowy.
właśnie przypomniałam sobie, że zadalam pytanie w tym wątku (już prawie tydzień temu)  😡

Dzięki, bush, liczyłam na twoją opinię bo pamiętałam że używasz już dość długo.
Mam nadzieję, że mama też będzie zadowolona.
Lotnaa   I'm lovin it! :)
24 grudnia 2017 05:28
nerechta, oooo, pw!  🙂
Wybralam  w koncu kindle voyage. Chyba dzis go dostane, wiec noe moge sie doczekac nocnego testowania 😍
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
02 stycznia 2018 21:06
Dementek, a nie myślałaś nad Kindlem? W takich cenach spokojnie znajdziesz model dla siebie, niezmiennie polecam poczytać swiatczytnikow.pl 🙂
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
03 stycznia 2018 16:29
kaskal94- brat ma akurat z tej firmy, tylko bez podświetlenia i sobie bardzo chwali czytnik. Poprosiłam go, żeby coś mi polecił.
aa, rozumiem 🙂 to może niech się wypowie ktoś, kto miał z nimi do czynienia 🙂😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
11 marca 2018 12:02
Mam na wobliknu kody na obniżkę o 10 zł ważne do 15.03 - nie ma na razie, jak ich wykorzystać, ale może komuś by się przydały?
Pytanie-prośba z serii spraw beznadziejnych...
Czy istnieje jakiś sposób, by korzystać z Legimi na Kindlu, gdy sprzęty w domu to Macbook, Iphone oraz stary laptop z Windowsem 7? Czy zostaje mi tylko przeinstalować system w lapku na nowszy? Obawiam się, że staruszek tego nie wytrzyma i szukam innego sposobu, ale skończyły mi się pomysły. 👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się