Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

emptyline mam rooka, tragusa, inner concha, mialam jeszcze helixa, sideburna i dwa md w dekolcie.

Rook, tragus i sideburn to kolczyki, które leczyły mi sie zdecydowanie najlepiej, nie mialam z nimi żadnych problemów. Sideburna wyjelam, bo zawadzalam o niego zdejmujac bluzy, etc. i delikatnie zaczał wychodzić 🙁
Helix mi sie od poczatku strasznie chrzanił, zrobila sie ziarnina, w końcu wyjelam, ziarno zostało tylko z tyłu ucha. Md od początku nie chciały siedzieć, więc usunęłam i mam paskudne blizny w dekolcie  🤔
A teraz jestem wściekła, bo uderzyłam mocno uchem w drzwi od samochodu i mój inner conch po uderzeniu krwawił, a teraz spuchł strasznie. Jak w tydzień nie zobaczę jakiejś małej poprawy to wyjmuje  🙁
emptyline   Big Milk Straciatella
04 kwietnia 2016 18:18
Mo B., mi się tragus goił sto lat. Babrał sie jak cholera. Z poczatku było cacy a potem jak spuchł po dosłownie 3 m-cach i tak przez kolejne dwa co jakiś czas cos się działo ale wreszcie jest ok. Dbałam bardzo wiec widocznie mi się dlugo chrząstka goi. I teraz boje się ze z rookiem będzie to samo... Zastanawiałam sie jak to u Was wyglądało. Swoja droga tragus, rook i 3szt w płatku ucha będą ok?
emptyline Rook serio totalnie goił mi się bez problemu, też dlatego chyba, że jest bardziej "schowany" w uchu, trudniej go zabrudzić. To był pierwszy mój kolczyk w chrząstce. Co do takiej konfiguracji jaką Ty byś miała to moim zdaniem będzie bardzo ok, ja mam mega podobnie, tylko zamiast trzeciego w płatku ucha lekko wyżej jest inner conch 😉
Ja mam anti tragusa od EmBe i goił się rewelacyjnie, acz dłuugo bolał, ale ja delikatna jestem 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
04 kwietnia 2016 23:17
Mo B., kirde to może nie będzie aż tak źle? Nie wiem tylko czy to robić teraz czy jednak po wakacyjnych wycieczkach. Niby nie będę się nigdzie kąpać, ale lot samolotem z bolącym uchem to chyba nie jest moje marzenie.
honey, no ja delikatna nie jestem, ale ten się wybitnie babrał. Już byłam bliska wyjmowania kolczyka, ale cieszę, że się, że tego nie zrobiłam. 🙂
Bardzo męczył mnie pierwszy tydzień i pilnowanie, żeby nie spać na tym boku, później było z górki, ale takie przebicie potrzebowało czasu na wygojenie. Robiłam w grudniu, chyba rozsądnie, teraz bym się nie decydowała. Czekam do późnej jesieni na kolejne dwa przekłucia, ale to też przez wzgląd na to, że kończy mi się sezon startów w przeróżnych biegach.
Mi się nie babrał nic a nic, ale do teraz obchodzę się z tym uchem jak z jajkiem 😉
emptyline   Big Milk Straciatella
05 kwietnia 2016 08:53
honey, ja tragusa robiłam w lipcu. O dziwo jakoś łatwo ogarnęłam spanie an drugiej stronie. Zimą na pewno robić nie będę, bo nie wcisnę czapki. 🙂
Dzięki 🙂 Emptyline a takie jeszcze pytanie z serii głupich
Jaki kolczyk po tym standardowym do vertical labret -banan?
ja bym chciała taką kombinację jak na zdjęciu + tragus i się cykam😉 boję się kłucia, ehh...

emptyline   Big Milk Straciatella
06 kwietnia 2016 12:35
Anaa, ja też się bałam i nie było źle. Gojenia się teraz boję z kolei. 🙂 Ale chyba pierdzielę to i idę robić. Przy okazji wymienię sobię kolczyk w tragusie, bo swojego za cholerę nie mogę odkręcić.  😲
ja bym chciała taką kombinację jak na zdjęciu + tragus i się cykam😉 boję się kłucia, ehh...



Super to wygląda! Szkoda, że nie wstawiłaś tego zima to bym sobie zrobiła! a teraz to lipa, bo będę miała problem z gojeniem przez ciągłe zakładanie i zdejmowanie kasku motocyklowego 🙁 Ale na prawdę wygląda mega!

edit: wykasowałam cytowane zdjęcie.
Dzięki 🙂 Emptyline a takie jeszcze pytanie z serii głupich
Jaki kolczyk po tym standardowym do vertical labret -banan?

Tak

Dziewczyny to  mój pierwszy raz w tym wątku I od razu z pytaniem 😉 Ostatnio coś mnie tknęło i postanowiłam zrobić porządek z moimi tatuażami. Niestety wszystkie są już stare, robione w czasach kiedy jedyna opcją praktycznie były tribale – wszyscy za nimi szaleli i wszystkie studia je robiły ;P noo i takie mam :/ chciałabym zamienić je na coś lżejszego, ażurowego i jeśli da rade to z minimalnym użyciem koloru innego niż skala szarości, jeszcze nie do końca wiem, na który konkretnie wzór się zdecyduję, ale mam swojego faworyta. Chciałam sobie jednak sama wzór zaprojektować (wybraniec to tylko baza do przeróbki), zapytałam więc o techniczne wymagania, ale studia, w których pytałam nie chcą mi zdradzić żadnych szczegółów jak trzeba przygotować cover, żeby zadziałał (np., czy jasne tło pokryje stare ciemne krechy, czy raczej linie muszą się pokrywać, bo będzie widać?).

Czy to faktycznie taka tajemna wiedza, czy są różne autorskie metody etc i dociekanie to faktyczne faxu pas? 

Czy jest jakaś dobra dusza, która wytłumaczyłaby mi to po krótce? :kwiatek:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
19 kwietnia 2016 08:32
Ażurowy tatuaż nie pokryje tribala - jasny tusz nie zakrywa ciemnego. Musiałabyś usunąć albo wymyślić mocny, ciemny wzór co najmniej wielkości tribala (niekoniecznie czarny, ale mocne, ciemne kolory).
No to sie zalatwilam, myslalam ze moze da sie to zalatwic dajac pod spód tło na calej powierzchni i jasne ale "geste" (tzn bez przeswitow koloru skory) da jakoś rade jesli linie azurowego beda sie mniej wiecej pokrywac. A ciemne na ciemnym to malo widoczne bedzie :/
Teraz dość popularne jest laserowe wywabianie (częściowe i nie) tatuażu, żeby móc go pokryć czymś delikatniejszym niż czerń. Może zastanów się nad taką opcją.
Umówiłam się!!! 31.05 pierwsza dziara!
Zaczęłam dzisiaj myśleć i... mam pytanie 🙂
Myślałam o tatuażu na żebrach (po którejś stronie, jakoś kilka cm pod biustem) i tak sobie pomyślałam, że przecież jak ktoś nie jest ekstremalnie szczupły to tam skóra się zagina, robią się fałdki przy siadaniu, schylaniu itp. Zależnie od wagi i ilości tłuszczu mniej lub bardziej ale chyba nie widziałam na plaży czy basenie osoby, której w ogóle by się ta skóra nie zaginała. Nie jest to problem przy gojeniu się tatuażu albo przy późniejszym hmmm eksponowaniu go? Nie psuje wizualnego aspektu tatuażu w takim miejscu?
Averis   Czarny charakter
19 kwietnia 2016 22:16
Chess, nie, nie jest 🙂 Mnie się goil doskonale.
Potwierdzam. Ja byłam szczupła przy robieniu dziary na żebrach, a później ekstremalnie schudłam - wszystko było i jest okej  🙂 Wygoił się błyskawicznie a nie oszczędzałam go.

edit: ah to czytanie ze zrozumieniem - no mniejsza. i tak goił się dobrze  😀
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
20 kwietnia 2016 08:31
u mnie też okej, wszystko ładnie się zagoiło, a trochę skórki na żebrach mam :P
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 kwietnia 2016 08:34
Z ciekawości pogimnastykowałam się trochę przed lustrem i niezależnie od tego co robię tatuaż w ogóle się nie fałduje. Jedyne co to rozciąga się w momencie rozciągania tego boku, ale tego raczej nikt nie zrobi przypadkiem podczas gojenia  😉 Ale ja mam wyłącznie na żebrach, nigdzie niżej nie schodzi.
Ja tez mam zebra wydziarane, w dodatku dluga sesja i skora na swiezo wygladala nieciekawie - za to gojenie totalnie bez problemu 🙂 jak na psie 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 kwietnia 2016 08:45
W ogóle ostatnio jestem absolutnie zachwycona Martą Szumigaj, zrobiła koleżance pięknego lisa (siedzący na udzie w jej galerii na fb) i na żywo jest totalnie obłędny - dopracowany w najmniejszych szczegółach. Znowu mnie korci żeby się wydziarać  😁
smarcik, witaj w klubie...  🙄 Niecałe 2 miesiące temu dziarałam się i już myślę o kolejnym...
Dzięki za odpowiedzi 🙂 tak czy tak rezygnuję z tego miejsca na rzecz hmmm tego nad obojczykiem... w przyszłości, o. Pomysł mam, jestem raczej zdecydowana ale jeszcze poczekam 🙂
Ja juz sie nie ludze, ze kiedykolwiek przestane myslec o nastepnych tatuazach, niezaleznie od terminu ostatniego dziarania  😉 jestem uzalezniona, ale dobrze mi z tym  😉
Ja między poprzednimi dość długo czekałam i cieszę się z tego. Zmieniła mi się koncepcja, przemyślałam wszystko dokładnie itp. 🙂 Nikt mnie nie goni więc mogę poczekać. Na razie minęło dopiero pół roku.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 kwietnia 2016 07:26
Ja idę 28.04 na dwa microdermale 😍 mam nadzieję, że wyjdzie piękne sternum 😍
W maju dziara. 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się