M jak mieszkanie czyli wszystko o urzadzaniu:)

yegua, kasska ma ładny nowy narożnik, w dobrej cenie był. Może uderz do niej 🙂

nerechta, oooj taak 🙂
Nerechta, poka sciane! 😅
yegua,
ja zamawiałam ostatnio narożnik i jestem zadowolona, jest wygodny, łątwo się rozkłada, a tkanina rzeczywiście zmywalna- plamy schodzą po przetarciu wilgotną szmatką. Jest chyba w trochę innym stylu, niż szukasz, ale w sklepie mają spory wybór i dowóz jest gratis na terenie całej Polski 🙂 http://www.agnesmeble.pl/
(stolika kawowego narazie brak 😉 )

A ja tylko przypomnę się z tymi parowymi mopami, myjkami? Polecacie, używacie czy zwykły mop obrotowy? Chciałabym uniknąć /ograniczyć chemię ze względu na dzieci no i przy okazji ułatwić sobie życie.
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
19 kwietnia 2016 16:56
nada, ja mam rocznego szkraba, dawałam radę przy odkurzaczu wodnym i zwykłym płaskim mopie z viledy. 😉 Do zmywania podłóg możesz kupić płyn NUK'a 😉 generalnie u mnie sprawdziło się odkurzanie 2x dziennie 😉 staram się to robić podczas pierwszej drzemki małej, a później po naszej kolacji przed kąpielą. Młoda odkurzać pomaga bo pcha odkurzacz, gorzej z myciem podłóg bo robi ślady więc ląduje w kojcu (moje wybawienie 😀 )
ash   Sukces jest koloru blond....
19 kwietnia 2016 17:59
Dzionka, jaki metraż?
U nas salon z aneksem ma właśnie 34m2 i bardzo sobie chwale.
Namiary na Darka magika wysyłam na priv.
ash, 84,5 m kw 🙂 Dzięki!
ash   Sukces jest koloru blond....
19 kwietnia 2016 18:02
Dzionka, to tak jak u nas🙂 identycznie
Dzionka, dziękuję  :kwiatek:
kasska, baaardzo ładny. Jaki to materiał?
"Infinity 21"  😁
Agata-Kubuś   co może przynieść nowy dzień...
20 kwietnia 2016 00:52
nada, ja mam mopa parowego silvercrest od 4 miesięcy. Myje nim podłogi co drugi dzień i jestem zachwycona. Podłoga jest po prostu czysta, czego nie mogę powiedzieć po myciu zwykłym mopem. Parowy ma te przewagę, że jest czysto a nie, że brud jest poupychany w fugach (to moje odczucie przy myciu zwykłym mopem). Codziennie odkurzam a co drugi dzień jadę mopem, raz w tygodniu jadę cała podłogę zwykłym mopem i ajaxem żeby "zaimpregnowac" płytki, bo mam wrażenie że para odbiera im blask.

Edit. Teraz w lidlu będzie inny parowy niż ja mam. Mój to 2 w 1 tzn odkurzacz + mop, ale funkcja odkurzacza to taki gadżet. Włączam ją co prawda za każdym razem, bo zawsze znajdzie się jakiś paproch, ale i tak przed myciem odkurzam zwykłym odkurzaczem.
Dziewczyny, które korzystały z MdM (z Wrocławia szczególnie). Od czego zacząć przygodę z MdM? Najlepiej od wizyty u doradcy finansowego? Możecie kogoś polecić?
mrylka, z tego co słyszałam, to program MDM już nie ma środków na ten rok.
kasska, bardzo dziękuję za pomoc 🙂
yegua, ale można składać na przyszły rok już  😉
mrylka, mam dobrego doradcę, chcesz?
Agata Kubuś Dzięki, priv poszedł 🙂

lockmittel Dzięki za odpowiedź 🙂
yegua byłabym bardzo wdzięczna  🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
21 kwietnia 2016 10:39
Dzionka zazdroszczę wielkich okien  😜 Tez takie chce  🙁
mrylka, mam świetnego doradcę, zna wszystkie MDMowe kruczki, wymagane dokumenty. Mózg. "Obrabia" całą Polskę, chcesz namiary?
Czy któraś natknęła się na klasyczne/retro klamki do mebli kuchennych? Fronty mamy białe, drewniane na style starych drzwi. Blaty z czarnego granitu.Lampy przemysłowe białe z czarnymi "kagańcami". Zastanawiam się raczej nad czarnymi lub stalowymi klamkami (stalowy zlew, kuchnia, okap). Byłabym wdzięczna bo zaczynam mieć dość tych wyborów "na wczoraj".
Mam szlaban na zdjęcia, bo jeszcze nie gotowe, ale małżonka tutaj nie zagląda, a mi się cholernie podoba to zdjęcie  🙂
Przepiękna ta kuchnia 😉
wistra, jasne! Będę wdzięczna za kontakt 🙂 Trzeba w końcu zacząć działać.
Mrylka tez mam doradcę z Wrocławia, uczciwy mimo że z open finance 😉 my juz pół roku w naszym mdm-owy
mdm-owym mieszkanku 🙂

zacząć trzeba od relaksu albo spa - bo następne miesiące będą trudne 😉
Mega ładnie ogurek 😀
mrylka, łap FB, jeśli nie masz FB, to daj znać
MJ Finanse Marzena Januszkiewisz
ogórek super! Bardzo mi się podoba, poza kuchnią oczywiście, podłoga - co to?
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
22 kwietnia 2016 09:40
No i w końcu ją się doczekałam wyprowadzki, remont domu już na ukończeniu i do końca kwietnia się wprowadzimy. Cieszę się a jednocześnie jakoś żal wyprowadzać się z miejsca gdzie spędziliśmy tyle lat i razem urządzalismy. Teraz wszystko zaczynamy od nowa. a tak na marginesie to człowiek sobie nie zdaje sprawy ile gratów ma w domu dopóki się nie zacznie pakować hihi
DoSia, dąb
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się