Poznań i okolice - imprezy, wydarzenia

Nowy wątek, żeby rozdzielić poznańskie sprawy pensjonatowe i inne, jeżeli bez sensu to proszę o połączenie.

Błękitna Wstęga Wielkopolski, P
Co to za konik?
zaba   żółta żaba żarła żur
03 maja 2009 20:12
Nowy wątek, żeby rozdzielić poznańskie sprawy pensjonatowe i inne, jeżeli bez sensu to proszę o połączenie.



mi sie pomysł podoba!!!  😀
Larron, pierwsze miejsce w P
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

03 maja 2009 20:38
Byłam w Iwnie w sobotę tylko na chwilkę. W sumie to były pierwsze zawody, na które pojechałam popatrzeć. Stwierdzam, że dla koni to straszny stres.
Fajny. A wątku nie damy usunąć  🏇 nam poznaniakom - wielkopolakom też się coś od revolty należy -od choćby mały wątek  😁  😂
Jeżeli pierwsze miejsce to zapewne skuteczny, lecz osobliwy ten dosiad 😉

Pozdrawiam Poznaniaków

A jest tu moze ktoś z CWJ?
abre   tulibudibu
03 maja 2009 21:09
ogurek, ubiegłeś mnie 🙂 dopisz może w temacie "imprezy jeździeckie/wydarzenia", cokolwiek w tym stylu bo za chwilę nam się trafi jakiś nieogarnięty szczypior i zapyta o stajnie np. w Środzie 😉
ogurek, świetny wątek!!! 😀
Byłam w Iwnie w niedzielę. Stajnia bardzo ładna, piękna okolica, miejsca na wszystko było sporo. Wkurzył mnie jedynie brak choćby kartek ze strzałkami jak wjechać przyczepą  😉 Pogoda dopisała świetnie, atmosfera również, tylko meszki zjadały niemiłosiernie!
Jutro kolejna Biesiada Wojów w Baborówku 😉
www.baborowko.pl
Ogurek- a masz może zdjęcia z Iwna takich koni jak: Tango, Felini, Ahlert, Abigail, Zelena, Chili Chocolate, Lakmus? :kwiatek: Na piwerwszych czterech startowały siostry Dziewolskie, a na trzech pozostałych M.Dulczewska
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
09 maja 2009 16:55
Kto sie wybiera na Szczepankowo  🥂?
Ja 🏇

Wprawdzie w piątek mogę nie być w formie, bo będę po wieczorze panieńskim mojej przyjaciółki, ale pojawię się tam z moimi 4 podopiecznymi w tym też z moim Tango
abre   tulibudibu
09 maja 2009 17:12
Piszcie przy okazji o jaką imprezę chodzi.
Abre- w Szczepankowie już od kilku lat, zawsze w maju odbywa się tradycyjna majówka z koniem.

Organizatorem i główną maszyną napędową imprezy jest niezastąpiony Szymon Tarant.

Rozgrywane są konkursy od LL do najwyższych oraz dla kucy. W tym też widowiskowe Top Four.

Do tego pokazy, konkursy, stoiska i piknik dla mieszkańców Szczepankowa.

http://www.majowkazkoniem.pl/

BTW- w 2006 i 2008 robiłam na tej imprezie zdjęcia, które są w galeriach na powyższej stronie organizatora. Jakbyście mieli zamówienia na fotki konkretnych koni w tym roku to dajcie znać
mam tylko kilka przejazdów z niedzielnej P
też mam zamiar zjawić się w Szczepankowie w piątek albo sobotę 🙂
w miarę blisko mojej strony, więc pewnie się pojawię 🙂
16 V 2009 odbywać się będą w Swadzimiu zawody towarzyskie w skokach przez przeszkody. W programie konkursy LL, L, P.  Więcej informacji na stronie http://www.stajniaswadzim.pl/home/16_05_09.pdf
A co słychać na Woli?

Ostatnio ucichli z towarzyskimi...  🙄
Towarzyskie skoki są teraz w niedziele 17,05 w Niwce w Puszczykowie
abre   tulibudibu
14 maja 2009 11:43
Laguna, dzięki. Mieszkam w Poznaniu od wielu lat a o tej majówce nigdy nie słyszałam.
madzixx jakby nie patrzeć Niwka będzie ,,nasza" 🤣
madzixx, Ty też startujesz? 🙂
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
14 maja 2009 14:00
abre majowka miala zawsze super klimat :-) W tym roku niestety zrobiono dwudniowe, ogolnopolskie zawody... Mam nadzieje, ze nie kosztem jakosci i atomosfery.. 😉
w sobotę premiowanie źrebiąt w Gnieźnie - Condina?
w niedziele skoki w Koninie
Tez nigdy o tej majówce nie słyszałam.. za rok sie musze przejechac.

A na woli... za jakiś czas pewnie jakieś towarzyskie sie odbeda bo od czasu militari juz nic nie było... ale nie wiem kiedy. Jak sie dowiem to dam znać 😉
Z majówek z koniem zawsze były bardzo bogate fotoreportaże na stronie ŚK i w ich gazecie. W 2006 nawet robili relację on-line.

Condina- jak 2-dniowe? Ja mam od szefowej rozpisane, że jedziemy z końmi od piątku 😲
A co do atmosfery to tylko na sobotnich bankietach trzeba było uważać aby po mor...ie nie dostać 😉 😁
Mam zamiar nawiedzic "Sładzim". W końcu zrobili zawody 😉 Mozna gdzies listy startowe znalesc? 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się