Nasza twórczość fotograficzna cz. II

m.indira   508... kucyków
02 kwietnia 2016 19:03
no w macie światło sie odbijać nie bedzie 😉 kolega miał wywołane takie spore z Australii fotki i powieszone w korytarzu plus klatka schodowa, te w korytarzu były w błyszczącym ale szyba i światło z góry wiec nie odbijało tak te na klatce w macie, bo światło wielokierunkowe było i bez problemu sie to oglądało
Moje z dzisiejszej wizyty u forumowej FirstLight  :kwiatek:









sienka, jest jeszcze satyna. Na ścianę najlepsza.




To ja też coś wrzucę m 😉
Swoją drogą nie chciałby ktoś przygarnąć takiej ślicznotki? Na razie mamy ją na tymczasie  🙂
[img]https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/10399902_741599355977517_3076872393342909984_n.jpg?oh=0ef95101b8775d8e4cc767de03406504&oe=5785DED8[/img]
Facella   Dawna re-volto wróć!
08 kwietnia 2016 21:53
breakawayy, drugie super! Ostatnie bez sensu skadrowane i szare, bure, mocno nijakie. Pierwsze też jakieś poszarzałe, aż się prosi o kolor, bo kadr z potencjałem.

wera5510, urocze  😉
trochę aktualności ode mnie  😉






+ jedno z warsztatów organizowanych przez smartini
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 kwietnia 2016 20:08
Cocosowo, lubię klimat Twoich zdjęć. Może nie wszystkie kadry zawsze są trafione w dychę, ale wszystkie mają taki klimat, że wiadomo od razu, że to Twoje. Nie potrafię tego rozgryźć 😁
Cocosowo - 1,3,4 - najlepsze kadry !
cocosowo
Kocham - zwłaszcza nr 2  😍
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 kwietnia 2016 20:01
Facella, ładne, niby "tylko" koń w skoku, a dużo opowiada. Rzadko się zdarza, że chce mi się patrzeć na zdjęcie "końskie" dłużej niż chwilę, a to "trzyma".
Facella świetne ujęcie!

Moje strzały z wczorajszych Bogusławic:











breakeawayy, przepiękne światło i bardzo fajny klimat na pierwszym zdjęciu z drugiego wpisu na tej stronie. Drugie zdjęcie również wyszło bardzo fajnie, ale już trzecie to taki "pstryk". Z tych ostatnich podoba mi się najbardziej pierwsze 🙂. W drugim nie pasuje mi kadr troszkę, próbowałabym je jakoś inaczej poucinać. Trzecie jest zbyt szaro-bure, mogłaś przesunąć modeli bardziej do przodu, żeby światło z zewnątrz ich oświetliło.
Cocosowo, drugie uwielbiam, ale piąte też bardzo mi się podoba - takie bardzo delikatne, subtelne.
Facella, fajny ten kadr! Już od długiego czasu marzę, żeby zrobić kiedyś właśnie podobną fotę, ale jeszcze nie miałam okazji, nikt mi tak ładnie przeszkody nie ustawił 😁
wymodelowana dziękuję za opinię!  :kwiatek:

Odnośnie modeli z drugiego postu - ciężko by było ich wysunąć, bo kadr nie był pozowany, przyczaiłam się za krzakiem, kiedy szukali boksu  😁

Pozowane i oświetlone jedno mam, o takie 🙂

Facella   Dawna re-volto wróć!
17 kwietnia 2016 16:12
wymodelowana, zapraszam do Jaroszówki, co zawody to szereg stoi 10 cm od barierek  😍
Dzisiaj pogoda beznadziejna i będę dłubać, ale nie jestem zadowolona z tych zawodów...
Ja będę  😀
wymodelowana, ej, na hipo w Sopocie zawsze stoi linia na jednej lub drugiej długiej ścianie 😉
Facella, bardzo mi się to zdjęcie podoba, faktycznie jest inne. 🙂
anai, tak, ale na hipo jest się trochę wyżej, nie równo z przeszkodą 😀 ale może kiedyś spróbuję, np. na CSIO  😜
Wojenka   on the desert you can't remember your name
18 kwietnia 2016 11:13
Baffinka ekstra!

Wojenka ja się niezmiennie zachwycam Twoimi wyścigowymi zdjęciami.  Ooo i widzę Uczitielkę 🙂 Przyjedź w końcu na Party!!
Wojenka, fajnie, że znowu Warszawa. Jak patrzę na egzotyczne zdjęcia, to pięknie, światło, kompozycja, egoztyka właśnie itd. Ale zdjęcia z duszą to chyba najbardziej jednak z Warszawy wychodzą 🙂
Wojenka   on the desert you can't remember your name
18 kwietnia 2016 19:15
Hexa, mam nadzieję, że w końcu uda mi się przyjechać do Wrocławia. Mam wielką ochotę na płoty!!!

Teodora, przyznam się, że troszkę mnie już nudzą warszawskie twarze, bo wszystkie znam. Dlatego dobrze czasem wybrać się za granicę  🙂
Czyli tu fotograficznie małżeństwo, a tam romanse?
Wojenka   on the desert you can't remember your name
19 kwietnia 2016 11:13
Wojenka Świetne !
madmaddie   Życie to jednak strata jest
20 kwietnia 2016 20:47
Wojenka, miód malina!
Wojenka, jak zwykle perfekcyjne zdjęcia z wyścigów. Masz Ty gdzieś tam chociaż jedno brzydkie? 😁 Zachwycam się! :P

Łiii a ja wpadam z cudownym światłem z wczorajszych Koryt:




wymodelowana dziękuję za opinię!  :kwiatek:

Odnośnie modeli z drugiego postu - ciężko by było ich wysunąć, bo kadr nie był pozowany, przyczaiłam się za krzakiem, kiedy szukali boksu  😁



W takim razie może spróbuj je rozjaśnić w programie? 🙂

Wojenka, pierwsze uwielbiam! Niesamowite jest.
Cheerful, światło naprawdę przepiękne miałaś! W cała miejscówka bardzo ładnie wygląda. Na drugim nie mogę się przestać gapić na drzewa w tle 💘

Wrzucam jedno z zeszłego weekendu. Tak się cieszyłam na te zawody, a zadowolona nie jestem chyba z żadnego zdjęcia 😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się