Kącik Rekreanta cz. IX (2016)

tulipan A jak Szymkowi ładnie w tym komplecie  😍 Bardzo elegancko.  😜
wątek zamknięty
robakt   Liczy się jutro.
18 kwietnia 2016 15:30
Dziewierz fajnie wyglądacie!
xequus oddajcie trochę trawy...  😀iabeł:
Precelek, żeby mój kary wyglądał jak Twój...  😍
dairoxroxi fajny kucyk  😉
brzezinka gratuluję zawodów z nowym nabytkiem! Pozdrowienia dla Julki  :kwiatek:
Hermes Wolwer jest pierwszym tak "miziastym" koniem z jakim mam do czynienia, ciekawe czy uda mi się kiedyś tak go złapać na leżąco jak Ty siwka  😜
tulipan  😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 😍 (ta emotka wyraża wszystko)

U nas ... Po kolei: w sobotę super jazda z naszą Kasią, lekka, ale dużo wyginania, żeby był fajny, elastyczny na wczorajszych konsultacjach z p. Piasecką. A wczoraj... KUPA totalna. Jazda jak nasza jedna z pierwszych, myślałam, że się schowam na tym koniu ze wstydu. Droga hamowania = pół ściany, rzucanie głową więcej niż zwykle, galopy na złą nogę. Może ja się spięłam też za bardzo i jakoś się nie zgraliśmy. Później to wszystko trochę przemyślałam, w sumie może to i dobrze, że wyszło jak wyszło, dostałam kilka wskazówek co robić dalej (wciąż) i prawdopodobnie za półtorej miesiąca znów się konsultujemy. Dzidek później przeżył pierwszy raz spłukanie w całości, trochę potańczył na myjce, ale raczej bezstresowo poszło, a na koniec było tarzanko w największym błocie (dzisiaj czyści właściciel  😎 ), ale się Wolwerowi należało, bo miał ciężki weekend.
wątek zamknięty
robakt To ten Wolwer po Winerze?  🙂
wątek zamknięty
Dziewierz, jujkasek, Atea dziękuję bardzo 🙂
robakt, faktycznie może się za bardzo przejęłaś? Za bardzo chciałaś wypaść dobrze? Ważne, że będzie okazja do poprawy 🙂

Lot nad okserem:


I runda honorowa:
wątek zamknięty
robakt   Liczy się jutro.
18 kwietnia 2016 18:40
Evson dokładnie, cudownie jeździć najpierw na ojcu, później na synu, spełnienie marzeń po utracie Winera  😉
anai dlatego się nie załamuję, lecimy dalej z koksem 🙂 a szarak jak zwykle - profeska  😜
wątek zamknięty
anai, fajny ten Twój odrzutowiec 🙂

Każdy sport ma swoje chwilę "pod górę",  jeździectwo podwójnie, bo dwie strony podlegają spadkom formy. Ja też mam teraz pod górkę z powodu ograniczeń własnych, mam nadzieję że te już koniec ciągu okoliczności _nie _łagodzących...
wątek zamknięty
anai, gratuluję udanych parkurów! Podziwiam Cię za te skoki, w życiu bym się nie odważyła 😉
tulipan, ładny karusek! Życzę dalszego progresu i funu z jazdy, bo to w sporcie najważniejsze.
Hermes, bardzo słodkie zdjęcia! Możesz być dumna, że Siwy darzy Cię takim zaufaniem
dairoxroxi, nie wiem czy już to pisałam, ale hucuł świetnie do Ciebie pasuje. Udana z Was para 😉
Precelek, zgrabny ten Twój chłopak 🙂 Wysoki on jest? Wy też do siebie pasujecie, nawet bardzo  :kwiatek:

Ja nie mam żadnych nowych fotek, ale powiem tylko, że z treningu na trening co raz bardziej zgrywam się z moim chłopakiem, i mam taki zaciesz na twarzy, że mogłabym jeździć i jeździć, i wcale nie zsiadać.  😀 Uwielbiam go, robimy co raz trudniejsze elementy, ale też mam co raz większy fun jak wszystko wychodzi. No i nie mogę się doczekać kolejnych zawodów, bo na wyjeździe jest fantastyczny i doskonale współpracuje. 😍

Jeszcze "stara" fotka z HPP.

wątek zamknięty
Zostawiam krótki film z Czarnym Koniem w roli głównej 🙂
https://www.facebook.com/poplawskateam/videos/vb.1525959681004807/1698346813766092/?type=2&theater


Olson to jakie macie plany startowe teraz?  🙂
anai super Szarak  💘
wątek zamknięty
tulipan, czerwiec/lipiec zaczynamy C i tak do końca sezonu, a od następnego sezonu już CC, bo póki wiek mi sprzyja 😉 chcę wystartować przede wszystkim jeszcze na HPP jako MJ i na Mistrzostwach Polski MJ. Na szczęście aktualnie to mój pierwszy sezon w Młodych Jeźdźcach, w tym roku jeszcze nic nie zwojuje, ale za rok... Kto wie. 🏇
wątek zamknięty
Idziecie jak burza! Ja się na MJ nie załapałam, także teraz to mam czasu a czasu na GP  🤣 W czerwcu Michałowice? Też planuję się wybrać, jako pierwsze w sezonie zawody mi wypadną.
wątek zamknięty
tulipan, jeśli w czerwcu to tak - Michałowice. A jeśli w lipcu to Radzionków 😉 Może się spotkamy! Powyżej 21 wszystko się staje łatwiejsze  😜
A Wy z Szymkiem też C?
wątek zamknięty
My w czerwcu planujemy CC  🙂
wątek zamknięty
tulipan, łał 😍
anai, ale macie piękne to zdjęcie z galopu na tle kwitnących drzew, za każdym razem podziwiam 😀
Precelek, fajnie, że już z nim dobrze po tych przebojach, wygląda super.
Olson, z ciekawości, ile on ma lat? Nie pamiętam czy pisałaś, ale wygląda, że koń obeznany 🙂

U nas dziś słonecznie i wietrznie, konie zaglądały pod przeszkody jak głupie i wyłamywały, bo cienie padały. A konie z tych szczerych i chętnie skaczących. Z moim się coś nie ogarnęliśmy, chyba fulę po wskazówce wcisnął i wziął drąga na nogi, jeszcze spłoszył się kiedy upadł. No i dla delikatesa to za dużo było, jak jechałam poprawić to na wskazówce stwierdził "pier*, nie robię" i odbił w prawo, straciłam równowagę i koniczek mój kochany poprawił waląc z krzyża. A jak on walnie, to ino raz 😁 Tylko się stłukłam na szczęście, później dalej skakałam, choć małe i zachowawczo, bom boidupa.
NOŚCIE KASKI. Jak żem pierdykła z rozpędu głową, to moją pierwszą myślą było "bogu dzięki za kask" :P


wątek zamknięty
budyń, wow, nie wygląda wesoło! Ja bez kasku nie wsiadam, licho nie śpi 😉 Co do Glorka, za 5 dni ma 11 urodziny. Koń obstartowany, w CC z niezłymi % również 🙂
tulipan, będę trzymać kciuki za udane czworoboki!
wątek zamknięty
Olson kciuki się przydadzą. To będzie mój i konia debiut w CC  🙂
wątek zamknięty
Wszyscy wstawiają fotki z jazdy, aż wstyd się odzywać  😡  😀
Hermes, tulipan, anai, amnestria akurat Wasze fotki mi mega wpadły w oko, koniska super wyglądają  💘
darolga widziałam, ze odwiedziny u Siwego 🙂 Super sprawa! Też powinnam odwiedzić Muskata  😎

My aktualnie jesteśmy na poziomie rozruchu (again  🤣 ), ale tym razem już, tfu tfu!, na dobre 🙂 Kłusujemy pod siodłem, lada chwila zaczniemy po kilka kółek galopu. Na lonży już działamy w 3 chodach, jeszcze ostrożnie, żeby nie przemęczyć kobyły, ale z drugiej strony jeśli chce iść - niespecjalnie ją trzymam. Jak na konia właściwie niepracującego jeszcze, ma cudowną głowę i nie szaleje, więc gdy chce pobiegać dłużej, to wręcz się cieszę... Na padoku luzem przemieszcza się galopem w tempie starej babci  😂 , no ale przynajmniej może wychodzić, bo nie robi sobie krzywdy.

Jedna fotka z dzisiaj, właśnie z niespiesznego galopu luzem, i uciekam 🙂 Mam nadzieję, że wreszcie będę tu częściej zaglądać.
wątek zamknięty
Atea, robakt  :kwiatek:
Rozkręcają się coraz fajniej. Ostatni filmik treningowy 🙂




wątek zamknięty
Budyn
Wesolego masz tego konika 🙂

Ja sobie nie wyobrazam juz jezdzic bez kasku. Kiedys nie bylo takiej sily ktora by mnie do tego zmusila. A teraz wkladam kask nawet na stepa. Nawet na spokojne konie kolezanek, na ktorych kiedys jezdzilam z gola glowa. Ale na swojego wlasnego, to nie wiem czy z 5 razy w zyciu zalozylam kask.
Nie potepiam tych co bez kasku jezdza, ale mnie nikt juz nie zmusi do jazdy z gola glowa. Nawet gdyby mi miala uciec z przed nosa okazja na posadzenie dupy na Zoniku  😜
wątek zamknięty
KaNie, on jest grzeczny generalnie, no ale bezpiecznym to ja go nie nazwę, mimo że nie bryka i nie cyrkuje. Tylko jak się wystraszy, to miewa odpały, że robi rodeo. Dzisiaj koń osiodłany w stajni, ja zakładam rękawiczki, ten stoi jak cielę i patrzy. Nagle widzę głowa między nogi i jebudu z krzyża, obrócił się i odbrykał w tył stajni. Bogu dzięki, że koń koleżanki spokojny i się odsunął, bo stał z tyłu, więc mój go minął i poleciał do cudzego boksu  😲 Nie mam najmniejszego pojęcia co mu w dekiel wali ostatnio. Chyba go mocniej w obroty wezmę, jak się zeszmaci, to może nie będzie miał siły na kretynienie  🙄
Olson, a czyli profesor w sumie, fajnie 😀 Teraz też bym na pewno brała konia trochę starszego, ale już umiejącego i ogarniętego życiowo :P No ale mam co mam, nie ma co narzekać.
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
22 kwietnia 2016 19:58
budyń, jak to co mu wali w dekiel - wiosna, pani, wiosna! ;-)

Hermes,  siwy na Twoich kolanach rozwalił system!  😍 A z fot :P wydawał się taki pan delikates-niedotykalski :P

Czytuję Was wszystkie regularnie, doby oczywiście nie styka, żeby coś skrobnąć. Dobrze widzieć, że ogony zdrowe i chętne do roboty na wiosnę!

U nas, po ostatniej mojej niemocy, przesileniu wiosennym/łotewa, znów zrobiło się przemalinowo :P Dla takich chwil od razu wie się, po co się jeździ <3 Nie mogłabym być pingwinem, serio :P
Rzygam tęczą, śpiewam i nie dowierzam, że Kulisty był dziś tak przekozacki, no przechodził samego siebie 😀 3ciego maja mamy parkury otwarte w stajni, ofc jedziemy sie kulnąć, aż nie mogę się doczekać :P
wątek zamknięty

Nie mogłabym być pingwinem, serio :

Moon zapiszę i oprawię w ramkę !!!
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
22 kwietnia 2016 20:17
Klami, i będziesz mnie walić tą ramką w łeb, za każdym razem jak będę twierdzić inaczej, tudzież będę się przerzucać na bierki :P
wątek zamknięty
Moon, oooooo dokładnie !
wątek zamknięty
Moon, ha ha, wszyscy będą Ci to już zawsze przypominać 😉 Super, że zdecydowałaś się na start w po 🙂
Olson, tulipan, to kciuki będą mocne za  udane czworoboki!
xxmalinaxx, kulinka 😀 Widzę, że bezrobocie jej służy!  Bardzo się cieszę, że wychodzisz na prostą!
budyń, powiem Ci szczerze, że ja już też bez kasku nie siadam. W ogóle. W końcu dzieci mam, trzeba trochę bardziej o siebie dbać.
robakt, jujkasek, dzięki w imieniu szaraka! F16 😉
Olson, z tym strachem to jest u mnie śmiesznie. Na treningu czasem drętwieję, jak zobaczę, co mam skakać. Na rozprężalni staram się oddać tylko kilka skoków i to często niższych, niż na parkurze (ale tam jest taki harmider, że po prostu ciężko jest się mi i koniowi skoncentrować). A na parkurze nie ma żadnego strachu, jest tylko zadanie i adrenalina 😉

Dwudziestolatek:
[img]https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/13061916_1040868399307653_6937287527815180379_n.jpg?oh=dc7cb9a4b8fb1e6987cd85369b70fcfb&oe=57A8A498[/img]

I wiercąca się młodzież:
[img]https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/13076633_1040872402640586_8626947655837206521_n.jpg?oh=3c8dcdeba4200a10f0286fe160a90f41&oe=57BCF535[/img]
wątek zamknięty
precelek dobrze Was znowu widzieć w pracy!  😅
dairoxroxi dawaj więcej tych fot, bo mam słabość do Twojego kucyka  😍
anai, Dino super wygląda!!! A miałam pytać właśnie niedawno, co u niego 🙂
xxmalinaxx, Ruda w końcu zaczyna wracać do formy, wygląda też coraz lepiej🙂

To jak już tu wlazłam, to zostawię Bandytę i uciekam🙂 My ostatnio bujamy się w pożyczanym siodle, bo jaśnie pan krowa stwierdził że weźmie i się rozbuduje jeszcze, a co!

wątek zamknięty
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
23 kwietnia 2016 06:22
Tak wyskoczę z lodówki, ale trzymajcie kciuki! Jedziemy do poczernina 🏇
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
23 kwietnia 2016 10:26
anai, coś czuję, że będę sama siebie przeklinać za ten cytat, jak go Klami zacytowała to nawet kurdę nie usunę, bo i tak zostanie dla potomnych, haha :P
Oficjalnie i zzieleniałe zazdro z konsultacji, strasznie żałuję że tym razem nie mogłam jechać, ajajaj. :/
I miałam pisać na fejsie - Dino w ogóle nie wyglądana swoje lata!

Hermes, czymamy! 😉

Dżastin, znam bolączki siodłowe, oj znam :P I lepiej że się rozrasta, niż żeby chudł i wyglądał jak szkapa zza stodoły, o! ;-)
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
23 kwietnia 2016 11:00
Moon słowo się rzekło 😁
Anai aj ci Twoi chłopcy 😜
Dżastin Łatek wygląda znakomicie. Siodło to "drobne" uniedogodnienie, ale jak to mówią "coś za coś".
Hermes 3mamy i kciuki i kopytka 😅
xxmalinaxx życzę żebyście już miały z górki :kwiatek:

wątek zamknięty
Moon, A no pewnie, niech rośnie! Nawet moje wymienne łęki nie pomogły, bo Bandziu chce szerszy kanał🙂 Zazdro że macie konsultacje w sezonie, w okolicy Krk nie widzę już nigdzie czworoboków szkoleniowych🙁
lusia722, dzięki  :kwiatek: coś za coś, dokładnie 🙂
wątek zamknięty
budyń tak jak całe życie bez kasku jeździłam tak od czasu gdy miałam Siwego nie wyobrażam sobie wsiadać bez kasku  🙄
anai 20-latek prezentuje się znakomicie ! 😉
Dżastin Zdjęcia powinny być jak zmienimy stajnie, więc jeszcze z tydzień maks dwa  😁 Ja tam się zawsze zachwycam stajnią w której stoicie, macie tam przepiękne widoki z placu, bardzo malowniczo  😜

Mój młodziak z wczorajszego korytarza  😉

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.