kącik skoków

Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
19 kwietnia 2016 12:28
crazy - fajny! Ile ma lat ? Widze, ze lobuzuje podobnie jak mój ... Ciezko sie prowadzi ? Choc pewnie orzy Twoim oku i doświadczeniu to nie taki wielki problem. Mi ciezko ...
Jesli piszesz o koniu z filmu z jaszkowa, to nie jezdze go ja a Lukasz Krajewski, oddalam mu go w trening.
5 lat po Quid, a matka po Argentinusie. Rozrabiaka jest , ale sila skoku i technika , super.
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
19 kwietnia 2016 19:23
Tak o nim. Sorki, ogladalam w telefonie, myslalam, ze to Ty 🙂 Haha, matka mojego tez po Argentinusie 😉
Mamy u nas małą rewolucję. Najbliższe zawody na hipodromie sopockim odbędą się pod znakiem konkursów dokładności. L na styl. P dokładności bez rozgrywki. Dopiero N, C i CC dwufazowe lub zwykłe. Niby dobrze, ale w P wolałabym np. natychmiastową rozgrywkę  albo na styl, bo jak za dużo będzie czystych przejazdów, to każdy dostanie jako nagrodę  jakieś grosze. 😉 Na obiad nie starczy 😉
deborah   koń by się uśmiał...
21 kwietnia 2016 07:37
monia, Perlica,  przyjrzałam się kopytom i w mojej opinii są ok.

wrzucam zdjęcia do albumu jeśli macie jakieś sugestie chętnie wysłucham

zaraz podeślę linka

anai, no ja własnie też mam mieszane uczucia co do tego P  dokładności.. za to bardzo się cieszę z L na styl 🙂

edit

podaję link do katalogu

http://s44.photobucket.com/user/debora25/library/kopyta?sort=3&page=1
deb To co widziałam na zdjęciach w skoku to wszystko potwierdziły kopyta. Ja Ci mówię, że nie jest dobrze . Twój koń jest młody, więc zwróć uwagę na kopyta. Zrób dobre zdjęcia i poradź się w wątku o kopytach.
deborah   koń by się uśmiał...
21 kwietnia 2016 16:24
monia, ale co konkretnie masz na myśli?
deb, ja też  wiedziałam że Clever ma lekkiego kozińca, ale faktycznie ostatnio wygląda jakby się pogłębił.
monia, ale co konkretnie masz na myśli?


Napiszę w wolnym czasie na fc do Ciebie. Ciężko mi pisać o co mi chodzi, bo pewnie tego nie zrozumiesz a na fc pomału wytłumaczę  :kwiatek: 
Wprawdzie obecnie nie jeżdżę i bardzo Wam, dziewczyny, wszystkich startów i treningów zazdroszczę 😉, to chciałabym się 'pochwalić', że dzisiaj Fidelio zadebiutował w CC klasie, kończąc parkur z jedną, niefortunną zrzutką w drugim szeregu - powiem Wam, że miło się ogląda własnego konia progresującego pod kimś bardziej doświadczonym 🙂

Tymczasem wstawię dwa zdjęcia z naszej ostatniej, wspólnej C klasy, coby nie było, że w ogóle na tym moim koniu nie jeżdzę:

gabb., gratulacje! CC to już coś 🙂 Masz może film z przejazdu?
deborah, ja nie mam takiej wiedzy żeby pisać takie rady. Ja tylko napisałam o uwadze moni , żeby obserwować kopyta konia, bo zanim się zdarzy kontuzja już można jej zapobiec widząc jak coś się zmienia w kopycie.
anai, powinnam dzisiaj dostać oba filmiki - z wczorajszego i dzisiejszego 140. Dzisiaj, można powiedzieć, że większy sukces, bo CC ukończone na 0 🙂 Zostaje teraz kwestia czy jechać jutro GP czy odpuścić i pojechać dopiero za 3 tygodnie w Michałowicach - rozmowy z trenerem trwają 😉
Dzisiaj moja dzidzia szła pierwszą w życiu P klasę i zajął 3 miejsce  😍 
Tak jak obiecałam - wstawiam - dzisiejsze 140 😉

Totalnie zadowolona z siebie i konia za taki wynik  😜 Może nie jest to idealny przejazd, ale jak na razie nasz najlepszy  💘
gabb., ale on jest silny. Przodu to nawet nie poskładane a drągów nie dotyka. Wow.

przepraszam za  🚫 , ale nie mogę znaleźć wątku z odpowiedzią na moje pytanie. Szukam osoby, która orientuje się w sprawie ubezpieczeń konia.. i nie chodzi mi tu o ubezpieczenie od szkody wyrządzonej przez konia, tylko ubezpieczenie samego zwierzęcia. Czy ma ktoś informacje czy takowe ubezpieczenie wgl istnieje i co obejmuje?  😉
xxagaxx, silny, skubany, jest bardzo. Te wiszące przody to u niego norma, składać je zaczyna dopiero na konkretnych wielkościach. Debiut w GP też wypadł całkiem nieźle - 2 zrzutki, ale koń szedł pewnie i wysokości nie zrobiły na nim żadnego wrażenia 🙂 Całkiem fajny egzemplarz mi się trafił 😉
przepraszam za  🚫 , ale nie mogę znaleźć wątku z odpowiedzią na moje pytanie. Szukam osoby, która orientuje się w sprawie ubezpieczeń konia.. i nie chodzi mi tu o ubezpieczenie od szkody wyrządzonej przez konia, tylko ubezpieczenie samego zwierzęcia. Czy ma ktoś informacje czy takowe ubezpieczenie wgl istnieje i co obejmuje?   😉


http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,1045.0.html 
dziękuję monia  :kwiatek:
gabb., parkur bardzo fajny, chociaż dla mnie ciut mało dynamiczny (nie chodzi mi o to, że to źle, tylko ja lubię ciut więcej dynamiki 😉 😉). Ale koń faktycznie super, dzielny i silny. Gratuluję debiutu w GP!!!
monia, brawo! Gratki!

My w weekend byliśmy sporą ekipą na konsultacjach z P. Sawickim. Będziemy regularnie z nich korzystać. Siwy nie skakał jakoś fenomenalnie, skakaliśmy sporo niżej, niż w domu i  olewał sobie wysokości. Za to ja sporo miałam do myślenia, więc generalnie konsultacje na plus. 
Filmik z ostatniego treningowego parkuru:
anai, bardzo fajny przejazd, takie równe fajne tempo :-)
Konsultacje były mega 😀 Naprawdę fajne, zwłaszcza że dla nas to już kolejny raz, więc wiadomo było nad czym pracować. Polecam wszystkim, bo bardzo fajne ćwiczenia, dużo do myślenia i dla konia i dla jeźdźca a wszystko z pełnym spokojem 😉
Szkoda tylko że pogoda nie dopisała, nasz przejazd był już w pełnym hardkorze (filmik na samym dole):

Za zdjęcia dziękuję Anai








gabb., fajny zwierz, podoba mi się.
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
26 kwietnia 2016 21:35
Ja wiem, że jeszcze wcześnie, ale może ma ktoś już w planach ZO w Jaszkowie 13-15.05?  😁



Co tu taka cisza ??  👀

Skoczkowie, jakie plany ?
Ja jestem po ogladaniu konkursu 155. I kurde zawodow to nigdy nie pojade , ale obiecuje sobie ze kiedys sie naucze tak skakac  💘

Swoja droga M.M.Berbaum mnie rozczarowala swoim przejazdem maksymalnie...
deborah   koń by się uśmiał...
01 maja 2016 19:11
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
05 maja 2016 19:46
Ja wiem, że jeszcze wcześnie, ale może ma ktoś już w planach ZO w Jaszkowie 13-15.05?  😁






Żebym za daleko nie pojechała przypadkiem...
No i odwołane  🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się