Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
20 kwietnia 2016 08:17
Strzyga dzięki. Rozstrzał cenowy mnie zabił. Głównie padały ceny 65-70 pln. Najdroższą falkę kupiłam za 50 pln' . Na szczęście znalazłam jedną przychodnię gdzie wzięli za 20 ale ile przy tym biurokracji...


Chore to jest. A potem jest problem z ludźmi grzebiącymi swoje zwierzęta po lasach, łąkach itp, że różne choroby wyłażą. Powinno to być finansowane zamiast 500+ (😉).

A tak poważnie - jak miałam ok 10 lat to zdechł nam pies. Ojciec wykopał dół na skraju lasu i go tam zakopał. Ze dwa lata chodziliśmy na jego grób co tydzień  👀 Ale patrząc obiektywnie, to z ekologicznego punktu widzenia nie było to zbyt mądre.
Strzyga  to trochę dziwne, nas kilka lat temu pytali czy chcemy zabrać psa i nie było z tym problemu. Chyba, że niestety jakieś zakaźne choróbsko się wam przytrafiło?

smarcik dokładnie!! Po pierwszym telefonie sama stwierdziłam, że chyba ogródek będzie lepszy. Jednak włączył mi się wzorowy obywatel i dzwoniłam dalej. Na prawdę teraz rozumiem te ogródki i lasy, poza tym, że drogo to jeszcze wypytują o wszystko i podpisujesz trochę papierów. Mąż czuł się jakby sprawdzali czy nie znęcał się nad zwierzętami albo go o to podejrzewali.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
20 kwietnia 2016 14:13
thaya, nie, nowotwór. Wet powiedział, że nie może jej wydać =(
Młoda   Kochać to nie znaczy, zawsze to samo.
20 kwietnia 2016 15:50
Czy ktoś na forum wie jak działa komornik, jakie ma prawa i jakie prawa ma dłużnik i mógłby mi wyjaśnić jedną kwestię?  👀

edit: już nieaktualne 🙂
A ja wetnę się małym pytaniem. Ktoś wie jak wyglądają zwroty w empiku? Kupiłam kilka pędzli i jeden najpewniej oddam, czy dostanę gotówkę czy raczej oddają wszystko na kartach podarunkowych? Jakby ktoś mógł mi objaśnić 🙂
Tylko na karty podarunkowe
potrzebuje dużą ilość monet 1 groszowych (tylko te). Nawet 800 sztuk. Gdzie i jak ogarnąć temat? Orientuje się ktoś?
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
22 kwietnia 2016 10:04
Ją bym wzięła papierowe pieniądze i poszła do banku żeby zamienili na 1 groszówki. Zbieranie dużej ilości po sklepach długo potrwa no i sprzedawcy nie bardzo chcą się pozbywać drobniaków.
1. Czy jesli na produktach napisane jest "bez laktozy" to pomimo tego moze tam laktoza występować? Wiem, ze jakaś minimalna ilośc jest ale dla osoby z niedolerancją bedzie ona szkodliwa? Coraz cześciej trafiam na produkty, ktore pomimo braku wywołują takie same objawy jak te z laktozą.

2. Czy rolki obciążają kolano? Gdzies czytałam, ze to świetna alternatywa dla osob z problemami kolanowymi. Dokładnie ściera mi sie chrząstka rzepki i w pewnym miejscu rzepka, od jakis dwoch tygodni moge chodzic bez bólu, jestem cały czas na lekach i chciałabym jakoś zacząć sie ruszać. 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
23 kwietnia 2016 09:35
1. Tak, najczęściej jest to po prostu obniżona zawartość laktozy a nie całkowity brak, dlatego lepiej użyć np roślinnych zamienników.

2. Obciążają i to bardzo  😉 Idź na basen, tylko nie pływaj żabką 🙂
Strzyga spróbowałam wrzucić pdfa, no niby działa, ale jednak mobi jest poukładane bardziej 😉 Ale zawsze dobrze wiedzieć, że się da z samym pdfem.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
23 kwietnia 2016 10:54
flygirl, jak sie nie ma co sie lubi... 😀
Czy komuś udało się skontaktować telefonicznie z superexpressem? Sprawa poważna. Na ichniejszym fp nie chcą podać mi telefonu, każdy z telefonów na stronie, albo nie istnieje, albo nikt go nie odbiera.
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
25 kwietnia 2016 14:54
Czy, któraś z Was wie ile trzeba czekać na wynik awidności IgG ?
Gillian   four letter word
25 kwietnia 2016 16:53
do 10 dni.
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
25 kwietnia 2016 17:09
To i ja zapytam, mam nadzieje że dobrze trafiłam 🙂
Zostałam zaproszona na komunię brata mojego chłopaka. Musze kupić jakiś prezent... Nie macie może pomysłu? Bo nie wiem czy wypada mi dać koperte 🙂 z góry dziękuję za pomoc
Robaczek M., a nie możesz się dołożyć do prezentu od chłopaka?
Robaczek M.   i jej gniade szczęście:)
25 kwietnia 2016 17:42
Chętnie ale dostaje od niego drobnostki, chciałam dać coś od siebie... Tylko co? Myślałam o jakiejś fajnej grze albo sama już nie wiem 😉 dawać jeszcze do tego pieniądze?
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
25 kwietnia 2016 18:07
Gillian dziękuję  :kwiatek:
--
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] Całkowita edycja posta
thaya, a szkoda gadać. Mnie to mega sfrustrowało. Bo Ciała mojej kotki po śmierci NIE MOGŁAM zabrać od weterynarza. Nie mogłam jej pochować, a była członkiem mojej rodziny 🙁


Nie miał prawa tego zrobić. Twój kot, Twoje zwłoki. Zawsze możesz się ZGODZIĆ na zostawienie do utylizacji (i zapłacenie za to oczywiście), ale jeżeli masz ochotę zabrać, to nie mieli prawa odmówić.
To tak na przyszłość.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 kwietnia 2016 12:23
pokemon a np jak zwierzę padnie na jakąś chorobę zakaźną? Tak z ciekawości pytam.
Jeżeli zwalczaną z urzędu to może odmówić, jeżeli na inną to nie.
Czy zegarki Korsa są pozłacane czy to sama stal? 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 kwietnia 2016 16:20
pokemon, nie, na raka =( Mówił, że nie może wydać =(
Czy ktoś korzysta z dekodera Horizon UPC? Właśnie mi go zainstalowano z nową umową. Poza tym, że nie bardzo mi odpowiada układ menu (jakiekolwiek działanie powoduje pojawienie się menu na pół ekranu), to przede wszystkim jest bardzo duża utrata dźwięku. Poprzedni dekoder miał swoją regulację (nastawioną na maks), telewizor swoją - oglądałam programy na poziomie 10-15 głośności telewizora. W tej chwili komfortowo jest blisko 30, ale! na reklamy poziom dźwięku nagle podskakuje. Jest to nieco uciążliwe.
Może ktoś wie jak to ustawić? 
prośba go kogoś dobrze ogarniającego ang:
co Lupita odpowiada na pytanie o ulubiony szekspirowski cytat? spokoju mi to nie daje 😀 tak podlinkowałam, żeby zaczynało się mniej więcej w momencie zadawanego pytania
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
28 kwietnia 2016 20:47
hedonistka, "Tis true, ’tis pity,
And pity ’tis ’tis true"

http://nfs.sparknotes.com/hamlet/page_92.html
Coś co mnie intryguje, ciekawi i wkurza jednocześnie... Skąd się wzięła moda na ZDU (zdjęcia dla uwagi) w ogłoszeniach na fb?
Ogłoszenie dotyczące czegokolwiek + zdjęcie pasujące do niego jak pięść do oka, najczęściej kradzione, obrazeczki, kuniarkowe cytaciki itp. Wrrrrrr
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
29 kwietnia 2016 11:40
Czy moglibyście mi polecić dobry i przystępny podręcznik i atlas do anatomii człowieka? Bochenek to stanowczo za dużo  😁 Potrzebuję głównie układ mięśniowy i szkieletowy, by uzupełnić swój trening o znajomość swojego ciała - np. bym była w stanie poczuć na sobie i wskazać, które mięśnie pracują przy danym ćwiczeniu, co się dzieje ze ścięgnami, przyczepami itp. itd.

Z góry dziękuję  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się