Howrse gra :)

Czy ktoś może mi przetrzymać 1 700 000 equus? Chciałabym kupić kupon, a nie chce wydawać na niego 300 000 equus  :kwiatek:

Dodatkowo ponawiam pytanie - ma ktoś do polecenia dobrego sittera lub ktoś chciałby podjąć się tego zadania? Moje konto z braku czasu dziczeje  🏇
przetrzymac ja moge. Jeśli mowa o pl. a nie myslalas przelac kase w pasze? ja tak zrobilam i nie mam teraz problemu
Jak to przelać kase w pasze? Chyba przez tą nieobecność zacofałam się w howrse 😀
EDIT : już wiem, to mega pomysł! Dzięki ChemiK! 🙂
Milenchen, a możesz wyjaśnić? Bo ja siedzę i się głowię o co kaman.
Zakup i sprzedaż paszy kosztuje 1eq wiec kupujesz paszę za całą kasę i jak potrzebujesz equus to odsprzedajesz trochę paszy. Taki bank 🙂
Ja w paszy mam 3mln 🙂
ChemiK, przelicznik jest 1:1?? O jezusie, że ja taki ślepy człek i nie ogarnęlam :P dzięki 🙂

edit:

o jezusie, ale trzeba klikać po 10 000 :P
xxagaxx, bodajże pszenica jest po 100 tys. Gdzieś było w wątku o tym. Ja mam teraz ponad 4 mln i mi się nie chce nawet po te 100k kupować, pal licho ten kupon :P
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
17 kwietnia 2016 14:09
Tak, ja kupuję pszenicę. Jednorazowo można 100tys. Jak się szybko klika na potwierdzenie, to można i 500tys. na raz machnąć  😉
O rany to z pszenica nie widzialam nawet! dzięki!

Dziękuję za rady 😉
desire   Druhu nieoceniony...
17 kwietnia 2016 21:56
aaaaaaaaaaaaaa świetne to to z pszenicą! 😀  🏇
nie wiecie, czy można zdobyć 2 Grani w kartach? gdyby się dostało 2 razy taką kartę.
Nie można, jedyna karta, która się nie kumuluje.
wiedziałam 🙁 dzięki za odpowiedź
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
23 kwietnia 2016 15:42
Wydałam już 6 kuponów, z czego miałam tylko jedną złotą kartę, reszta same srebrne i brązowe. Pięknie 🙄 🤔
Promocja dla mnie jest zakończona. Trzeci raz z rzędu zdobyłam wszystko. Zdecydowanie moja ulubiona promocja
W ilu kuponach się wyrobiłaś?
max 10
ChemiK,  no to miałaś ogromne szczęście, bo ja wydałam kupę diamentów, trochę kuponów i zdobyłam tylko 1 diamentową z tych zestawów, te zestawy mnie dobiły, większość srebrnych.  Ogólnie w całej promocji,  zdobyłam tylko 2 diamentowe 😵 Ta promocja wydoiła mnie z diamentów, kuponów i nic nie zdobyłam. W poprzednich kartach miałam więcej szczęścia,  te zestawy były lepsze.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
24 kwietnia 2016 20:54
A ja nie wiem, czy będę wywalać kupony na tą promocję. Szkoda mi, bo dotychczas dostałam tylko 1 diamentową kartę w promocji.
Wydałam chyba 8 kuponów i 20 diamentów. W sumie zamknęłabym się w 5 kuponach, ale dla pewności wolałam dołożyć. Zostały mi na wymianę tylko złote i diamentowe i mam całą kolekcję 🙂 W sumie nie wiem po co mi ten boski, ale jak mi mało brakowało do kolekcji to dokupiłam..i tak jakoś wyszło.
To chyba rzadkość, żeby udało się jakąś promkę tak małym kosztem kuponowym zaliczyć?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
25 kwietnia 2016 08:26
Wydałam 10 kuponów i 10 diamentów, dalej mi brakuje 3 diamentowych i 2 złotych kart... 🙁
Ostatnio miałam więcej szczęścia w kartach, trafił mi się Mars i całą kolekcję uzbierałam. No trudno, raz tak raz inaczej.
Szczerze ja się bardzo zdziwiłam, bo diamentowe leciały mi co kilka dni. Ale zawsze z zawodów, nigdy z logowania. Nawet teraz, jak miałam jedną w zapasie na wymianę na Graniego trafiła mi się kolejna.  Aż dziwne, bo wyrobię się przed promocją, koło 27 maja powinnam mieć Byczka.


A z kolejnych informacji, moja nowa maść przeszła. Tym razem dla kucyków, uwaga, bo jest limit 200 sztuk 🙂
Nie ma ktoś ochoty wstąpić do drużyny?
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
26 kwietnia 2016 06:28
Mam 9 passów na COM do wymiany na kupony na Pl.
Dementek, wezmę 5 :kwiatek:
Ale przyfarciłam wczoraj, diamentowy joker :P Wzięłam Graniego.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
26 kwietnia 2016 14:17
Dementek, wezmę 5 :kwiatek:


Odebrałam konia na COM i wystawiłam Ci konia na PL.

Mam na zbyciu jeszcze 4 passy do wymiany na kupony,RO na PL!
Dementek, a nie chcesz może 5go żywiołu na pl? za 2 passy
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się