moda, ciuchy etc...

Scottie   Cicha obserwatorka
10 kwietnia 2016 19:33
smarcik, wypada i nie wypada. Czerwona bardzo przyciąga wzrok, który powinien się skupiać w tym dniu na pannie młodej 😉 Poza tym w jakiejś książce wyczytałam, że to też kolor zarezerwowany dla panny młodej- po oczepinach, jeśli chce się przebrać, to powinna suknię ślubną zmienić na czerwoną sukienkę.

Chociaż mnie się czerwona bardzo podobna, na kolejne wesele na bank pójdę w czerwonej i nie miałabym nic przeciwko (a nawet cieszyłabym się), jakby moja świadkowa wystąpiła w czerwieni 🙂
mils   ig: milen.ju
10 kwietnia 2016 20:11
Dziewczyny, szukam dresów, ale... Koniecznie bardzo dopasowanych do nogi. Szukałam w Bershce, Pull&Bear, New Yorker i nic, a nie chciałabym wydawać grubej kasy na jakieś z Nike, Adidasa czy coś w tym stylu. Ktoś coś?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
10 kwietnia 2016 22:13
Mils, no co Ty, chcesz dres bez trzech paskow? 🙁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
11 kwietnia 2016 07:55
Scottie dziękuję  :kwiatek: Chyba muszę po prostu przejść się po sklepach, a potem zasięgnąć opinii panny młodej. Chociaż mam w domu tyle sukienek, że na pewno dałoby się coś wybrać  🤔wirek:


mils dla mnie absolutnym hitem jest ten dres: http://www.decathlon.pl/spodnie-dresowe-fitness-damskie-id_8297816.html wygląda tak ładnie, że chodzę w nim na co dzień. Mam czarny, teraz czaję się na szary  😉
mils   ig: milen.ju
11 kwietnia 2016 08:33
madmaddie obejdę się. 😁
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
19 kwietnia 2016 05:43
No i się stało, wczoraj dostaliśmy zaproszenie na wesele na 18 czerwca i zaczyna się odwieczny problem co założyć. Wesele znajomych, więc milionów nie wydam na kieckę i buty. Druga sprawa, że nie wiem kompletnie co teraz jest "modne", najchętniej poszłabym w dresach, albo w bryczesach 😁 Mam na razie dwa typy, ale powiedzcie mi czy to pasuje:
sukienka nr 1
sukienka nr 2
Graba.   je ne sais pas
19 kwietnia 2016 08:14
Mam pytania dwa, troche nietypowe, ale nie chodze kompletnie po sklepach ostatnio. moze rzucilo Wam sie w oczy 🙂 szukam chustki w stylu boho, dosc sporej ( w sensie nie apaszki 🙂 ), ktos gdzies widzial? 🙂

Posiadacze malych stop 😀 gdzie kupujecie stopki? Wszystkie na mnie sa dosc spore, a szukam jakis do niskich conversow :/ 
Graba. co do drugiego pytania, ja do takich butów kupuję w HM mocno wycięte stopki takie
Graba. ja mam rozmiar 38 czyli ani mały ani duzy i też próbowałam ze skarpetkami do balerinek ale część stopy jest goła w tym bucie a ja nie cierpię tego uczucia 😉i dlatego kupuje zwykłe stópki ale dziecięce  😀 i już mi nic nie wystaje z conversów
Graba.   je ne sais pas
19 kwietnia 2016 11:01
hanexxx, ja mam rozmiar 35, wiec spory problem 😀 poszukam dzieciecych faktycznie.

agnesix, dzieki, zobacze je! 🙂
Hermes, szczerze, to w czerwonej modelce prawie widać majtki (a ślub to raczej uroczysta okazja), a w beżowej z długim rękawem może być Ci po prostu za gorąco w czerwcu. 😉
Mam pytania dwa, troche nietypowe, ale nie chodze kompletnie po sklepach ostatnio. moze rzucilo Wam sie w oczy 🙂 szukam chustki w stylu boho, dosc sporej ( w sensie nie apaszki 🙂 ), ktos gdzies widzial? 🙂

Posiadacze malych stop 😀 gdzie kupujecie stopki? Wszystkie na mnie sa dosc spore, a szukam jakis do niskich conversow :/  


1. takie chusty są w desigual
2. szukaj w 5-10 -15 sklepie dla dzieci  😁
Stopki w takich rozmiarach kupuję memu dziecięciu w Textil Markecie ewentualnie u chińczyków.
mils   ig: milen.ju
19 kwietnia 2016 18:27
Gdzie kupię fajny, oryginalny i wytrzymały dość plecak? Do noszenia w tygodniu (uczelnia, jakiś weekendowy wyjazd), ale nie codziennie.
Kupował ktoś na net-a-porter.com?
ashtray, mój Tata sporo rzeczy zamawia z tej strony - nigdy nie było problemu, a paczki dochodzą w ciągu kilku dni 😉
gabb. oh to super! Przymierzam się do zostawienia tam sporej kasy 😡 Co do uczciwości nie mam wątpliwości, zastanawiałam się tylko czy wszystkie rzeczy są dostępne na miejscu czy np. zamawiają od projektanta i czekasz kilka tygodni.
ashtray, rzeczy mają dostępne u siebie, przynajmniej takie odnoszę wrażenie po czasie, w jakim wysyłają paczki 😉 Podobny sklep to farfetch.com i u nich faktycznie czeka się na przesyłkę dłużej, bo nie mają rzeczy dostępnych u siebie, tylko wszystko zamawiają od konkretnego projektanta lub sklepu 🙂
Dzięki wielkie! :kwiatek: Mam już upatrzoną od dłuższego czasu rzecz na net a porter i chyba już dłużej nie będę się powstrzymywać 😡
Macie jakieś sprawdzone sklepy internetowe prowadzące sprzedaż okularów przeciwsłonecznych? Wymarzyła mi się marka, która stacjonarnie jest u nas niedostępna, a boję się zamawiać z neta, zapłacę kupę kasy i dostanę podróby 🙁 konkretniej chodzi o Celine. Najlepiej jakby honorowali zwroty, w razie gdyby mi kompletnie nie leżały.
maracuja, onlylens.com, zamawiałam stamtąd okulary z takiej samej półki, więc śmiało mogę polecić. Celiné dostępne są stacjonarnie na Moliera 2 w Warszawie 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 kwietnia 2016 13:00
Wrócę jeszcze do tematu sukienki na wesele  😉 Mierzyłam dzisiaj taką (jest miętowa, ciemniejsza niż na zdjęciu). Nadaje się? Generalnie nie mój typ, lubię sukienki z rękawami i opięta na dole, ale jakoś mi się spodobała  😉 Tylko ma pod spodem kupę materiału, przez co jest mocno rozkloszowana, nie wiem czy takie sukienki w ogóle pasują do dużego tyłka?  👀 (Przepraszam, za byle jakie zdjęcia z przymierzalni  😡 ).
nie po drodze mi Warszawa 😁 u nas niby też otworzyli Moliera 2, ale jak sprawdzałam ich stronę internetową to strasznie ubogo z asortymentem :P
Dzięki za stronę, sprawdziłam, że mój kolor jest niedostępny, ale ten sam model w innych odcieniach ma całkiem przyjemną cenę.
Orientujecie się może jeszcze, czy każdy optyk wprawi mi w dany model okularów szkła korekcyjne kolorowe? Bez okularów jestem ślepa jak kret, a soczewek moje oczy za bardzo nie tolerują 😉
smarcik, też szukałam sukienki na wesele ostatnio i nie wiem dlaczego one mają pod spodem jakieś halki i się robią takie... sztywne. Ja mam taką, jak w załączniku i ona się fajnie rozchodzi do dołu ale nie ma ani jednej dziwnej haleczki czy sztywnego wypełnienia, po prostu jest tak uszyta i przez to nie jest sztywna. Niestety ja w takich 'usztywnianych' sukienkach wyglądam źle, bo mam szerokie biodra i czuje się jak bałwanek 😉 Swoją drogą muszę ją sprzedać, bo już wszystkie okazje w niej 'wychodziłam' 😁 (Zna ktoś jakiś portal, na którym sprzedam taką sukienkę? na olx niestety zero odzewu, ale to raczej kiepski porat na sprzedawanie ubrań.)
W końcu kupiłam taką klik
Wyglądasz ok, ale myślę, że znajdziesz sukienkę, w której będziesz wyglądała jeszcze lepiej :kwiatek:

Scottie   Cicha obserwatorka
25 kwietnia 2016 13:23
smarcik, mnie się bardzo podoba na Tobie 🙂 Sprawdź tylko, czy przy obrotach nie będziesz miała tyłka na wierzchu.
Dziewczyny :kwiatek: macie jakieś pomysły jak dobrze ubrać sie na maturę? Chciałabym założyć klasyczna biała koszule i czarne spodnie/czarna spódniczkę + jakas marynarka. Przymierzałem juz jakieś milion kombinacji, to niby takie proste, a zupełnie nic fajnego nie moge znaleźć 🙁
rybka   Różowe okulary..
25 kwietnia 2016 14:25
o, ja też w temacie matury.
Jak uniknąć białego koloru? Mam tylko dwie pasujące do okazji czarne sukienki, przydałby się trzeci outfit (mam sporo matur dzień po dniu). Czarna koszula + czarne spodnie przejdzie? Nie na ustne, na ustne będzie najbardziej elegancka kiecka. Czy nie przejdzie? Troche cienko u mnie z finansami i średnio mi się uśmiecha latanie za jeszcze jedną sukienką.
robakt   Liczy się jutro.
25 kwietnia 2016 15:46
infantil a musi być koniecznie biały, elegancka błękitna koszula (w H&M są na stałe, chyba za 70zł) do czarnych spodni według mnie pasuje.
Inaczej - to musi być czarny. W innych kolorach nie chodzę i najzwyczajniej nie mam 70 zł na kupno koszuli na raz. Inna kwestia, że dla mnie kupienie koszuli graniczy z cudem, bo noszę 34 ale mam duży biust i się w żadne nie dopinam. Mam jedną czarną koszulę, która jest idealna, tylko właśnie obawiam się, że może i można to elegancko zestawić z czarnymi spodniami, ale nie wcisnę się w maturalny kanon piękna  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się