Perfekcyjny makijaż

sumire mi chodziło bardziej o ten wysuszacz ,który chyba też spełnia rolę top coat'u. Jest w czerwonej buteleczce i nazywa się Insta-Dri😀
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
24 kwietnia 2016 11:51
Dziewczyny pomocy! 😉

Jaki korektor w promocji rossmanowskiej warto kupić do cery trądzikowej?  Chciałabym ukryć pewne niedoskonałości,  nie ma ich nie wiadomo ile, ale wiadomo - im mniej widać tym lepiej 😉


laski, a na tych rossmanowskich promocjach znajdę jakiś fajny delikatny bronzer, taki ocieplający koloryt twarzy? nie do konturowania więc może być ciepły, ale delikatny, bo mocniejszy mam 🙂
Teraz z Rimmela wyszły fajne jasne paletki do konturowania
ash   Sukces jest koloru blond....
25 kwietnia 2016 09:40
Anaa, ja kupiłam bronzer za jakieś śmieszne 12zl firmy chyba Wibo. Na promocji był wiec wzięłam na próbę i okazało sie ze super. W zależności jak pociągniesz po nim pędzlem, jest delikatny z drobinkami złota albo mocny
Muszę sobie kupić standardowy zestaw cieni i nie wiem co wybrać
- inglot ( powolny proces bo dość drogie są)
- sleek au naturel + oh so special (mam możliwość kupienia w okazyjnej cenie)
- MUR (któraś z czekoladek)

Mam rude/czerwone włosy, zielone oczy i bardzo bladą skórę.

Ma ktoś porównanie i mógłby coś polecić :kwiatek: ?
I jeszcze jedno : którymi tuszami z Rossmana warto się zainteresować?
Ja teraz znając opinie kupiłabym pewnie czekoladki, ale mam sleeka i jestem z niego zadowolona. Jeśli zaczynasz dopiero eksperymentować z cieniami, to polecam, można całkiem sensowne makijaże nią stworzyć, a kosztuje niedużo.  🙂 włosy mam co prawda blond, ale jestem zielonooka i dość jasna.  😉
A z tuszy polecam fioletowego rimmela, sama bym pewnie nie kupiła, bo szczoteczka zupełnie nie w moim typie, ale dostałam w prezencie i jestem zachwycona, super współpracuje z moimi rzęsami. Chyba kupię kolejny, chociaż mam już zapas tuszy na rok.  😁
Karino1998, ja niezbyt lubie cienie z inglota, niby maja fajną pigmentację jak się nabierze palcem a pędzlem, żeby coś było widać to musze 3 warswy nakładać :/ Reszty nie miałam, więc się nie będę odnosić.
Tusze Rossmanowe najlepsze to wg mnie loreal false lash wings i maybelline lash sensational  🙂


Za to ja jestem kosmicznie rozczarowana zachwalanym przez wszystkie blogerki korektorem Collection 2000, wizięlam najjaśniejszy odcień, który miał być dla totalnych bladziochów. Nie dość, że jest ciemno różowy to jeszcze okropnie brzydko ciemnieje na skórze... Nie użyje go ani pod oczy, bo za ciemny ani na niedoskonałości, bo zupełnie nie moje tony :/
Karino1998, Wybrałabym Sleeka, mam A New Day i w kwestii łatwości nakładania i trwałości niczym nie odbiega od mojej ulubionej UD Naked2, a różnica w cenie jest solidna. Miałam Ingloty i naprawdę nie zachwyciły, a żeby złożyć coś sensownego trzeba było trochę wydać...

Czy jest na rynku jakiś żel do brwi porównywalny w swej wspaniałości do Benefita Gimme Brow ale nie kosztujący 120 zł? Dobrze by był dostępny w Rossmanie  😉
Dzięki dziewczyny  :kwiatek: W takim razie na pierwszy ogień pójdzie Sleek, a MUR kiedyś jako kaprys  😁

Jeszcze jedna sprawa, chociaż niezbyt pilna : Znam ktoś ekstremalnie jasny podkład, neutralny, jednocześnie dobry jakościowo? W sumie z dowolniej półki cenowej, jestem tak zdesperowana.  Z testowanych do tej pory "popularnych jasnych" (od góry najgorsze, w dół coraz lepiej) :
- Revlon CS 150 - masakrycznie za ciemny i pomarańczowy
- Healthy Mix 51
- Affinimat Light Vanilla (taki bardzo żółty)
- L'Oreal True Match N1
- Pierre Rene Skin Balance Champange (020?)

Ten ostatni jest a) za ciemny (mieszam z białym korektorem) b) beznadziejny na mojej twarzy, strasznie szybko schodzi i podkreśla suche skórki ale najbliższy do ideału. Istnieje coś jeszcze jaśniejszego? Myśłałam o Make Up Atelier Paris NB1, tak patrząc po swatcha'ch, muszę gdzieś próbkę dostać. 

zonk Bardzo jasny jest korektor z Astora Perfect Stay, fajnie się sprawdza pod oczami.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
25 kwietnia 2016 19:28
Sprawdź podkład mineralny z golden rose, taki w białej tubce. 1 jest dramatycznie biała
robakt   Liczy się jutro.
25 kwietnia 2016 20:11
Krem BB z Golden Rose też jest jasny, jedyny produkt używany ostatnio, który nie ciemniał i się nie odcinał kolorem.
leleiria cos podobnego do Benefita Gimme Brow jest w szafach Essence (wiec Natura). Jest tani,kosztuje cos okolo 12zl i bardzo podobny do gimme brow nawet z opakowania. Na youtubie czy blogach jest wiele porownan tych dwoch produktow, kolory sa podobne(jasny i ciemny) a rozni sie jedynie tym ze Essence to bardziej zel nadajacy kolor a benefitem podobno mozna bardzo latwo uzupelnic braki w brwich. Mam Essence i jestem zadowolona,ale przed nalozeniem go zawsze dzialam cos z cieniami🙂
Jeszcze jedna sprawa, chociaż niezbyt pilna : Znam ktoś ekstremalnie jasny podkład, neutralny, jednocześnie dobry jakościowo?

Gosh porcelain - chyba najjaśniejszy jaki znalazłam, a trochę ich przerobiłam.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
27 kwietnia 2016 00:40
dermacol 😉
dermacol 😉


Zapomniałam o nim.
Całkiem fajny, używam latem, jak jestem ciemniejsza, bo jednak Gosh jaśniejszy.
jakiś fajny liner z oferty rossmanna? musi być w pisaku, mam żelowy maybelline i mam go już dosyć.
ekhem,
w Rossmanie chyba nie ma Golden Rose, ale polecam liner właśnie tej firmy. Jest wg mnie identyczny jak Loreal-i intensywność czerni i nawet opakowanie jest kropka w kropkę identyczne, serio. Różnica jest oczywiście w cenie- Loreal chyba koło 50zł, a GR 16 🙂
ejhem ja kupiłam z Loreala ten eyeliner Perfect line i jest super 🙂 czarny,trwały i całkiem łatwy w obsłudze.
kasska ja się czaje na brąz z Golden Rose,  miałaś może 🙂 ?
aeterie,
nie, ja używam tylko czarnego i porównuję go do Perfect linera, o którym wspomniałaś 🙂
A kiedy w Ross promocja na rzeczy do paznokci?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 kwietnia 2016 09:42
Od 4 maja.

Czaję się na rev nude-ist  😜 Choć te nowe kolorki też mi się bardzo podobają.
O blee, wczoraj w rossmannie widziałam jak lasia otworzyła chyba z 5 takich samych tuszy i modliła się nad wyglądem szczoteczki i konsystencją tuszu... Pompowała  tymi szczoteczkami jak wściekła, odechciało mi się zakupów :/
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 kwietnia 2016 16:03
honey, dlaczego nie zwróciłaś jej uwagi?
Ja w rossie kupuje tylko rzeczy, które sa zaklejone, bo pudrów wytartych widziałam juz masę :/
Chyba jestem tchórzem i wycofuję się w takich sytuacjach. No ale ogólnie fuj, nie ogarniam  🙁
robakt   Liczy się jutro.
30 kwietnia 2016 11:58
honey laski to jeszcze ujdą, ale ekspedientki pokazujące szczoteczki i KONSYSTECJĘ tuszu, bo pani lubi taką a taką...
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 kwietnia 2016 12:30
Dlatego irytuje mnie brak testerów do każdego produktu. Powinien być tester, a pozostałe zafoliowane i po sprawie.

Od kiedy mają być usta i paznokcie?  😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 kwietnia 2016 13:16
smarcik, sama przecież pisałaś, ze paznokcie od 4! :P
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 kwietnia 2016 16:28
Strzyga no ładnie  😡 Jestem taka zabiegana ostatnio że już o wszystkim zapominam  😵 Dziękuję  😡 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
04 maja 2016 22:16
Koleżanka z pracy przywiozła mi z Kanady paletę pudrów do konturowania ABH  💃 💃 I w dodatku dziś po 11 udało mi się dorwać w Rossmannie niezmacaną Bourjois REV w kolorze Ole Flamingo i tym samym zamknęłam wszystkie must have z tej serii 🙂

Nie mogę się doczekać, aż użyję tych kosmetyków, chociaż z drugiej strony... tak długo się nie malowałam, że nie wiem, czy jeszcze umiem  😡 😡 😡
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się