NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

quintana to ciekawe co piszesz, ja z tym panem miałam bardzo dobry kontakt - brałam od niego chyba trzy siodła na testy. Fakt, że umawiałam się z nim osobiście, więc może faktycznie robi takie przekręty z wysyłką  🙄
Znajoma też kupowała ostatnio siodło u Arsena i jest bardzo zadowolona, z tym, że kontakt też osobisty.
izydorex, kolebka wlaśnie nie wiem co co chodzi, raz rozumiem zdarzyło się ale dwa?  👿
Dostałam maila od osoby chętnej na zakup siodła do Rosji. Kolejny przekręt?
quintana, kupowałam siodło u Arsena właśnie za pobraniem i było szybko, sprawnie i na temat mimo, że kontakt telefoniczno - smsowy. Może faktycznie miałaś pecha? 🙁
Nie polecam horse_art
Czekam prawie miesiąc na ogłowie.
Ciężki kontakt poprostu nie odpowiedzialna kobieta
SarinaBiba, wiele razy ją tu wpisywano. Sprawdź sobie wpisując nick w okienku w prawym górnym rogu wątku :/
tereska zależy, ja sprzedałam dwa siodła do Rosji z rv, ale pieniądze na konto i bez problemu. Oczywiście może być to przekręt.
SarinaBiba, obawiam się, że możesz nie doczekać się wcale albo tak jak tutaj koleżanka opisywała dostaniesz jakiś chłam i tyle 🙁 To zwyczajna oszustka. Najbardziej boli, że na forum nigdy nie dostała bana i dalej się udziela, a na lewo i prawo cały czas coś kręci...
Dziewczyny, ratujcie, chyba wtopiłam na maxa z "sklepjezdzieckiparcus ktoś ma jakieś doświadczenia, kontakt albo jakiekolwiek info odnośnie tego profilu?
Olson, łatwo Ci przychodzi ocenianie. Z tego co wszyscy piszą to owszem, są problemy z kontaktem, są problemy z terminami ale chyba nie było sytuacji żeby ktoś nie dostał towaru, pomijam sprawę osoby której nie spodobało się ogłowe.
casines, łatwo oceniam, ponieważ też miałam problem z tą Panią. Dla mnie to oszustka. I nie przeginaj, że komuś się nie spodobało ogłowie - to było zwykłe gówno, wstyd coś takiego wysłać do klienta... I to po iluś miesiącach...
Witajcie, jestem tu nowa. Mam problem z użytkowniczką Amela  😤 
Kupiłam u niej 8 kwietnia wędzidło, zrobiłam przelew (wiem moja naiwność, ale jakoś nie spodziewałam się oszustwa) ale niestety wędzidła ani widu, ani słychu 🙁
Na maile też nie odpisuje 🙁
Miał ktos podobny problem z tą osobą?
Dziewczyny, ratujcie, chyba wtopiłam na maxa z "sklepjezdzieckiparcus ktoś ma jakieś doświadczenia, kontakt albo jakiekolwiek info odnośnie tego profilu?

kolejne konto Moniki Flis. Zbanowane.
root   szef wszystkich szefów
27 kwietnia 2016 00:51
Na prośbę moderatorów sprawdziłem użytkownika "sklepjezdzieckiparcus", rzeczywiście próbował sprzedawać siodła za kilka tysięcy zł. Podawał numer konta, po którym przeszukałem prywatne wiadomości i znalazłem więcej userów podających ten numer konta, i jeszcze jeden inny. Wszystkich zbanowałem, choć od dłuższego czasu byli nieaktywni.

Ogólnie nie da się tego zablokować, bo łączy się m.in. przez internet mobilny Play, czego nie da się zbanować bez uwalenia setek przypadkowych userów przy okazji.

W każdym razie sugeruję uważać na numery te konta i nie wpłacać tam pieniędzy:
37 1050 1142 1000 0091 4378 3208
34 1160 2202 0000 0002 9999 3353
a także
74 1140 2004 0000 3602 7604 8127
Ale to też jest 100% zabezpieczenie, bo oszustka może założyć nowe konto. Jeśli ktoś dostanie na PW ten numer konta do wpłaty, proszę nie odpisywać, tylko dać mi znać.

Co ciekawe wygląda na to, że policja już prowadzi co najmniej jedno śledztwo przeciwko prawdopodobnie tej osobie, bo niedawno wydawałem im informacje o jednym z multikont.

Zatem jeśli ktoś jest poszkodowany, to najlepiej zgłoszenie na policję lub do prokuratury. Art 286 - oszustwo/wyłudzenie.
W zgłoszeniu należy podać, że osoba ta zamieściła ogłoszenie w portalu, najlepiej podać numer/link do ogłoszenia, i wszelkie inne dane (otrzymany numer konta, datę przelewu, itd). Należy podkreślić, że administrator portalu jest w posiadaniu adresów IP i innych danych identyfikujących tę osobę, które z radością podam policji, gdy się do mnie zgłosi. Jeśli ktoś planuje zgłoszenie na policję, to może do mnie napisać na priv, mogę odnaleźć jego ogłoszenie, jeśli już jest niewidoczne, i podam też namiary na mnie, bo policja czasem nie może ich znaleźć 😉
Dodam, że warto zgłaszać oszustwa na policję. Osobiście kasy nie odzyskalam, ale osoba skazana ma opiekę kuratora i  już nie kradnie.
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
27 kwietnia 2016 14:49
Usłyszałam ostatnio, że p. Flis próbuje/ albo już jej się udało zrobić w konia nawet sklepy jeździeckie... Boże czy też tacy ludzie nie mają wstydu? Nic tylko od razu na policję, mam nadzieję, ze pójdzie siedzieć.
Witam, chciałabym Was ostrzec przed dziewczyna która ogłasza ze wydzierżawi konia z możliwością przeniesienia. Rozmawiałam z nia na fb przez długi czas, wysłała mi zdj konia, dopytywała sie o moje umiejętności, wchodziła tez w sfery osobiste (te pytania wydawały mi sie dziwne wiec zorientowałam sie ze cos jest nie tak i nie odpowiadałam na nie), kiedy poprosiłam ja o numer telefonu żebyśmy mogły porozmawiać co byłoby dowodem i zapewnieniem oferty (prosiłam chyba z 8 razy), dziewczyna za każdym razem zmieniała temat albo unikała mnie przez kilka dni. Przestałam z nia pisac zaraz po tym jak zorientowałam sie ze oszukuje. Nie wiem, możliwe ze gdyby ta konwersacja miedzy nami trawała, chciałaby żebym wysłała jej jakies pieniądze w formie zaliczki (mysle ze i tak każdy normalny człowiek nie zgodził by sie na nic takiego, ale ostrożności nigdy za wiele). Dzisiaj patrzyłam znowu na oferty dzierżawy i zobaczyłam na nowo to ogłoszenie. Nie warto na to marnować czasu i nerwów. Na fb nazywa sie Sandra Wiertek (ma prof z nie swoim koniem, wzięte z Google No ale znam rożnych ludzi ktore takie maja także nie przejęłam sie tym na samym początku) poniżej wrzucam zdj ogłoszenia. Nie dajcie sie nabrać na jej zapewnienia ze to co ja tu pisze to nieprawda i ona naprawde ma konia do dzierżawy. Gdyby ktoś z Was chciałby dowiedzieć sie wiecej to zapraszam na priv, chętnie poopowiadam 😉
Powoli chyba będę musiała się tutaj odezwać, chociaż na razie bez nazwisk.

Nie polecam transakcji z jedną z małopolskich sędzin ujeżdżenia o dwuczłnowym nazwisku  - pani wzięła ode mnie siodło na testy prawie trzy miesiące temu. Kontakt jest, ale nie mogę doczekać się na siodło z powrotem - ja rozumiem problemy z autem i obecność małego dziecka, ale na litość zamówienie kuriera do domu to ok.10min  🙇

Pani mieszka za Krakowem, po drugiej stronie miasta. Ale serio, niedługo stracę chyba cierpliwość i sobie pojade po to siodło, a na przyszłość nawet znajomym będę pożyczała na testy za kaucją.
Mamy od tego specjalny wątek, zeby tam napisać o takich sprawach.

http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,5367.0.html
Hmm, pisałam z nią w sprawie dzierżawy. Jednak gdy nie zdecydowałam się i poleciłam koleżance, która właśnie czegoś szukała, to 'oskarżona' chciała dopłacić do utrzymania konia (trochę jakby chciała się go pozbyć) i również padały dziwne pytania, jakieś historie seksualne czy coś opowiadała 😲... Ogólnie dziwna sprawa.
kolebka Tylko się upewnij co do stanu siodła, bo może byc tak że sobie je używa od 3 miesięcy bo było jej potrzebne  😉 
Tak to jest idziesz komuś na ręke, wysyłając na próbę i prosze bardzo....
anil22 ja się z nią osobiście umawiałam na odbiór, bo generalnie jest to osoba dobrze znana u nas w regionie, stąd też przez myśl mi kaucja nie przeszła.
Niby siodło nie pasowało, długo uamwiala się z pasowsaczem itp no ale stanęło na tym, że siodło nie pasuje i odsyła... I trwa to już dwa tygodnie ta odsyłka  👀

Porażka i nauczka na przyszłość  🙄
I się dziwic, że ludzie podejrzliwi później są, nikt nikomu nie ufa itd.
Kolejna nieuczciwa osoba, kolejny raz dokładnie ta sama historia, co z Nirv
Kolejnym orłem, który wylicytował komplet ofiarowany na leczenie mojego konia to Domaaxxdd
Kolejny raz nic z tego nie wynika , tj. można sobie licytować do woli, wygrać i mieć to w nosie. Wrrrr  😵
Alik1811 , można więcej informacji na priv?
Ludziska uważajcie na pocztowe dowody wpłaty przesylane jako skan czy zdjecie. To już plaga z fałszowaniem tych wpłat.
Uwaga, odzyskałam siodło! Lepiej późno niż wcale...
Mam pytanie, czy ktoś  spotkał się z użytkownikiem Heyah i ogłoszeniami (głównie siodła)
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:Bp-QVhkvMq0J:ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/240132+&cd=2&hl=pl&ct=clnk&gl=pl

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:3z0CpBb-_0MJ:ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/238975+&cd=3&hl=pl&ct=clnk&gl=pl

Wszystkie siodła w historiach google robione dokładnie w tym samym miejscu. Chcę w tej chwili wziąć na próbę siodło od niej, ale ogłoszenie już zniknęło, a wcześniejsze ogłoszenie wskazuje na inny rozmiar siodła. Siodło ma przyjść do mnie paczką kurierską "za pobraniem" z opcją sprawdzenia ale jak wiadomo to nie gwarantuje bezpieczeństwa tak do końca.
Ale mówisz o tych dwóch siodłach że wskazują inny rozmiar teraz i wcześniej?  Bo generalnie to są dwa różne siodła  👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się