Stajnie w Warszawie i okolicach

No i dupa zbita :-(  Zmieniły się plany i do firmy nie dotarłem. W przyszłym tygodniu będę, to postaram się podejść do nowej stajni  🙂
Thilnen   Dżamal Ad-Din
24 kwietnia 2016 11:58
A wie ktoś coś może o stajni w Habdzinku? Widziałam, że konie chodzą, teren olbrzymi, brama z wielkimi zdobieniami końskimi, płot taki a'la "budowa" - jak sądzę to coś innego niż Habdzin.
W Habdzinie póki co, koni nie ma  🙂
Thilen to co widzialas brame z duzymi końmi to korona się tu przenosi.
Mam stajnie przydomowa tu w okolicy I rzeczywiscie cos ma się otwierac w habdzinie
Czy ktoś mógłby się podzielić informacjami/opiniami o stajni U Majki we Wielgolesie Duchnowskim? W katalogu stajni strony internetowej nie podano, numer telefonu za krótki. Koń mi się starzeje więc powoli zaczynam się rozglądać za miejscem na fajną emeryturę dla konia ale zależy mi blisko Warszawy.




Witam , może ktoś polecić jakąś stajnie w okolicy jabłonnej , legionowa lub łomianek  ?cena 700-800 zł zadaszone kółko lub hala i trawa?
w sprawie stajni na emeryturę dla konia w okolicach Wielgolasu Duchnowskiego i szeroko rozumianych okolic mam dobrze opracowaną, także jakby co służę pomocą na priv  🙂
janka polecam to miejsce  🏇
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
26 kwietnia 2016 05:43
adri3 a jesteś zmotoryzowana?
złoty koń tylko nie wiem czy się mieści w Twoim budżecie  😉 Stajnia była polecana w tym wątku
stajnia klucz, ale miesiąc kosztuje 900 PLN
famka   hrabia Monte Kopytko
26 kwietnia 2016 07:00
Nasturcja-Renata, tylko że Klucz to chyba tak nie koniecznie jest polecany  😉
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
26 kwietnia 2016 09:04
famka a czemu? stoje w kluczu od ponad 4 lat. Może złotych klamek nie ma, ale opieka naprawdę jest bardzo dobra. Co chcesz, to podaja, derki ochraniacze zakładają, konie wyprowadzane sa w ręku, zimą na padokach siano, latem łąki
Poza tym szykują się inwestycje  😉 Przed boksami angielskimi bedzie układana kostka, w planach tez jest zrobienie krytego lonżownika, stanęły 4 lampy przy zewnętrznej ujeżdżalni
Jak miałam zmieniać stajnie razem z koleżanką te 4 lata temu (ponad nawet, bo konie zamieszkały w kluczu w grudniu 2011r), to też kręciłyśmy nosem, że przecież taaaka straszna ta stajnia. Pojechałyśmy, obejrzałyśmy I się nam spodobało. Wiadomo, w praniu różne rzeczy wychodzą (ta stajnia jak I inne nie jest ideałem)  😉 Zawsze się znjadzie niezadowolony klient. Najlepiej przyjechać I samemu ocenić
Tyle ode mnie
Szukam przydomowej stajni lub kameralnego pensjonatu dla jednego/dwóch koni w okolicach Marek/Stanisławów/Słupno. 
W Markach jest mała stajnia kameralna na końcu ulicy Cichej ewentualnie dobry dojazd z ulicy spokojnej (na samy końcu ulicy pod lasem jest stajnia). Stajnia jest na terenie byłej cegielni tuz pod samym lasem, fajne tereny ale bez hali.
Fruzya Ta stajnia nie jest już kameralna. Obecnie jest 25 boksów. A w budowie jest kolejna stajnia. Cena 800zł, a od maja podwyżka.
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=46.msg2534757#msg2534757 date=1461645808]
adri3 a jesteś zmotoryzowana?
złoty koń tylko nie wiem czy się mieści w Twoim budżecie  😉 Stajnia była polecana w tym wątku
stajnia klucz, ale miesiąc kosztuje 900 PLN
[/quote]

tak jestem zmotoryzowana i w obu juz byłam ale za drogo 🙁
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
26 kwietnia 2016 16:18
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=46.msg2534757#msg2534757 date=1461645808]
adri3 a jesteś zmotoryzowana?
złoty koń tylko nie wiem czy się mieści w Twoim budżecie  😉 Stajnia była polecana w tym wątku
stajnia klucz, ale miesiąc kosztuje 900 PLN


tak jestem zmotoryzowana i w obu juz byłam ale za drogo 🙁
[/quote]

Z takimi warunkami i za taką a nie inną kwotę szukałabym bardziej na północ- może w okolicach NAsielska/Serocka?
[quote author=adri3 link=topic=46.msg2535076#msg2535076 date=1461680010]
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=46.msg2534757#msg2534757 date=1461645808]
adri3 a jesteś zmotoryzowana?
złoty koń tylko nie wiem czy się mieści w Twoim budżecie  😉 Stajnia była polecana w tym wątku
stajnia klucz, ale miesiąc kosztuje 900 PLN


tak jestem zmotoryzowana i w obu juz byłam ale za drogo 🙁
[/quote]

Z takimi warunkami i za taką a nie inną kwotę szukałabym bardziej na północ- może w okolicach NAsielska/Serocka?
[/quote

a mogłabyś coś  stamtąd polecić ?
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
26 kwietnia 2016 20:35
adri3, w okolicach Nasielska polecam Cavaletto. Jest hala, duże trawiaste padoki, właściciel wydaje się sensowny. Sama stajnia i zaplecze baardzo mi się podobają. Konie wyglądają dobrze. Do stajni dojeżdża klasyczny kowal i naturalny strugacz. W razie W bardzo blisko jest Centrum Zdrowia Konia. Sama miałam wstawiać tam konia zanim zrodził się pomysł na postawienie wlasnej stajni.
adri3, w okolicach Nasielska polecam Cavaletto. Jest hala, duże trawiaste padoki, właściciel wydaje się sensowny. Sama stajnia i zaplecze baardzo mi się podobają. Konie wyglądają dobrze. Do stajni dojeżdża klasyczny kowal i naturalny strugacz. W razie W bardzo blisko jest Centrum Zdrowia Konia. Sama miałam wstawiać tam konia zanim zrodził się pomysł na postawienie wlasnej stajni.


dzięki !
Jakby co, to otworzyła się już stajnia w Jaźwiu koło Tłuszcza, hala jest, cena tez bardzo dobra. Nie byłam tam ze 3 miesiace, ale na fb widze nowe fotki i reklame 😉
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
27 kwietnia 2016 10:04
Megane, podrzuć link 🙂
Megane, podrzuć link 🙂

Wrzuć sobie na fb Natasza Klub
Ktoś niedawno żalił się na brak stajni z halą w rejonie Kampinosu. Wobec tego donoszę, że Mandra ma halę.
Thilnen   Dżamal Ad-Din
27 kwietnia 2016 13:32
Thilen to co widzialas brame z duzymi końmi to korona się tu przenosi.
Mam stajnie przydomowa tu w okolicy I rzeczywiscie cos ma się otwierac w habdzinie


Nie znam tej stajni, a na ich stronie nic właściwie nie ma 🙁  orientuje się ktoś może ile kosztuje pensjonat i jakie są warunki?
Stajnia w Leoncinie Kj Walor ma bardzo fajne warunki hale fizelina plac duuzy do jazdy, czworobokoprócz tego co jest  (bedzie nowy zaraz robiony) spory lonżownik . Bardzo kameralnie i cena 900/1000zł wysłodki mesz wszystko w cenie siano do woli sporo padoków ładne tereny no i b . mili własciciele. Warto zajrzeć jest strona na fb.
Ktoś niedawno żalił się na brak stajni z halą w rejonie Kampinosu. Wobec tego donoszę, że Mandra ma halę.


No ja narzekałam. Szkoda, że wtedy trochę nie rozreklamowali tej hali bo widzę, że stoi już od Października. Teraz to ja się zasiedziałam w Arikonie i mnie wołami stąd nie wyciągną.
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
27 kwietnia 2016 21:07
Widziałam na FB, że Grzmiąca wraca do gry. Wiadomo, kto będzie to teraz prowadzić?
A gdzie ten Arikon? W katalogu stajni go nie ma.
BUCK   buttermilk buckskin
27 kwietnia 2016 21:12
Widziałam na FB, że Grzmiąca wraca do gry. Wiadomo, kto będzie to teraz prowadzić?


Pan Tadeusz 🙂  prowadził ok. 5 lat pensjonat w Słubicy 🙂  czyli kilkaset metrów od Grzmiącej, ale po drugiej stronie rzeczki 🙂🙂

A gdzie ten Arikon? W katalogu stajni go nie ma.


Adamów-Parcel 🙂 poprzednie 3 lata u innego dzierżawcy znany jako kj chrapka 🙂

Proszę edytować posty!
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
27 kwietnia 2016 21:16
[quote author=bjooork link=topic=46.msg2535729#msg2535729 date=1461787647]
Widziałam na FB, że Grzmiąca wraca do gry. Wiadomo, kto będzie to teraz prowadzić?


Pan Tadeusz 🙂  prowadził ok. 5 lat pensjonat w Słubicy 🙂  czyli kilkaset metrów od Grzmiącej, ale po drugiej stronie rzeczki 🙂🙂
[/quote]

A nie wiesz co ze stajnią w Słubicy- widziałam ją w ogłoszeniach na portalach nieruchomościowych?
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
27 kwietnia 2016 21:18
bjooork ktoś ją kupił teraz i dlatego Tadeusz musiał się wyprowadzić. 
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się