Wybory 2015 i to co po wyborach.

TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
22 kwietnia 2016 10:00
O co chodzi z podatkiem od deszczu i śniegu. Na telefonie nie mogę dokładnie doczytać od czego to będzie liczone? Od zużycia wody czy od powierzchni dachów?
Lady Lawenda   I'm trying to stay sober but I end up drunk...
22 kwietnia 2016 10:10
Z dedykacją dla halo


O, więc da się kupić ziemię rolną 🙂 Może jednak uda się kupić coś pod własną stajnię...
Lady Lawenda, da się i będzie się dało.

trusia, umiem czytać odkąd skończyłam 3 lata. Umiem też otworzyć strony z projektami ustaw, przeczytać co się dzieje i nikt mi nie musi mówić jak mam to rozumieć.
Tak ci tylko napiszę, że znajomy zamontował sobie wiatrak. Był mu potrzebny do podgrzewania basenu. Gdy pierdyknął cudem tylko nie zabił cennych koni, ani córki, która właśnie wybierała się na pastwisko. Znajomy nie ma wiatraka, choć był na gwarancji. Czegoś już nie chciał.
Dla niezorientowanych: autorzy artykułu mają pretensje do PiS, że chce narzucić minimalną odległość stawiania wiatraków od zabudowań.
Lady Lawenda   I'm trying to stay sober but I end up drunk...
23 kwietnia 2016 08:59
Lady Lawenda, da się i będzie się dało.


Tylko znacznie trudniej dla zwykłego człowieka. Chyba, że założę jakiś kościół. Na początku będziemy czcić Słońce, a potem coś fajnego - np. mnie... Albo pokombinuję ze spółkami i różnym tałatajstwem, no ale tak już jest, że w PL władza robi wszystko, żeby ludzie musieli kombinować.

Tak ci tylko napiszę, że znajomy zamontował sobie wiatrak. Był mu potrzebny do podgrzewania basenu. Gdy pierdyknął cudem tylko nie zabił cennych koni, ani córki, która właśnie wybierała się na pastwisko. Znajomy nie ma wiatraka, choć był na gwarancji. Czegoś już nie chciał.


Znajomy kupił auto z automatem, zagapił się na światłach na tyłek jakiejś dziołchy, wjechał w inne auto. Automatu już nie chce. Wina jego bezmyślności, czy automatu jako takiego...?
Dla niezorientowanych : owe "wiatraki"  to  trzeba umieć stawiać . Założę się , żę odwalono tam niezłą fuszerę .  I polecam zapoznanie się z rachunkiem dodatkowych kosztów agregowania prądu wynikającym z tych dyletanckich pomysłów pisu , oraz  doradzam tez przemyślenie , w jakim zakresie te głupie pomysły ograniczą TEŻ możliwość instalacji prywatnych minielektrowni. Dla niezorientowanych polecam  również  projekty przydomowych minielektrowni wiatrowych w USA i Australii , gdzie często są jedynym źródłem energii elektrycznej dla farm - w jakiej odległości od zabudowań się je stawia .

Piszę to , ponieważ inwestujemy w takie ( połączone jeszcze i innym ) rozwiązanie w naszym domu 🙂

Czemu ?
Bo rozwiązujemy umowę o dostawy prądu . Na jesieni 🙂

Czemu ?
BO NIE BĘDĘ PŁACIĆ NAWET JEDNEJ ZŁOTÓWKI NA MEDIALNY BEŁKOT PISU !!!!
Nawet nie wiecie , jak bardzo mnie to cieszy 🙂 
trusia, umiem czytać odkąd skończyłam 3 lata. Umiem też otworzyć strony z projektami ustaw, przeczytać co się dzieje i nikt mi nie musi mówić jak mam to rozumieć.
Tak ci tylko napiszę, że znajomy zamontował sobie wiatrak. Był mu potrzebny do podgrzewania basenu. Gdy pierdyknął cudem tylko nie zabił cennych koni, ani córki, która właśnie wybierała się na pastwisko. Znajomy nie ma wiatraka, choć był na gwarancji. Czegoś już nie chciał.
Dla niezorientowanych: autorzy artykułu mają pretensje do PiS, że chce narzucić minimalną odległość stawiania wiatraków od zabudowań.


halo, gratuluję zdolności. Niestety, jak się okazuje, umiejętność czytania od 3 roku życia nie oznacza umiejętności zrozumienia tekstu pisanego w późniejszym życiu. Kompletnie nie zrozumialaś, co jest wytykane w tej ustawie,
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
23 kwietnia 2016 17:59
No jak ktos uważa, se samym faktem umiejętności sklejania literek w słowa jest w stanie rozumieć akty prawne, to spoko 😀 a Ci głupi prawnicy i sędziowie sie tyle lat uczą... Ba, korzystają z komentarzy pisanych przez jeszcze mądrzejszych. A tu juz 3-letnie dziecko by mogło im wytłumaczyć 😀
Strzyga, fakt, umiejętność samodzielnego myślenia nie zależy od umiejętności czytania. Od ukończenia studiów prawniczych też nie. Zasadniczo należałoby się zastanowić nad sensem spisywania aktów prawnych w takiej formie, że niby tylko prawnicy są w stanie je pojąć. Chyba, że ten sens leży w ogłupianiu "szarej masy" i ściemnianiu.
Niestety, szara masa umie czytać. A gdy miała szczęście do nauczycieli - to myśleć i wnioskować też nauczyli.
Chyba pozostaje mi współczuć prawnikom, że nie rozumieją co sami (koledzy, znaczy) napisali.
Za to wiem, że dziennikarze nie rozumieją NIC, w ząb 🙁 A szkoda.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
24 kwietnia 2016 08:30
halo, no i sie głęboko mylisz. Ale w Twoim przypadku to nic dziwnego, bo przecież nie dopuścisz nigdy do siebie mysli, ze mogłabyś czego nie wiedzieć, czegoś nie umieć, albo czegoś nie rozumieć.
Strzyga, to jeszcze napisz w czym się mylę. I uzasadnij argumentami.
Nie umiem robić tatuaży. Np. Szlifowania głowicy silnika też się nie podejmę. I nie przepadam za logarytmami. Nie znam też większości języków świata. Ale polski znam. Wystarczająco.
Nie, no kolejny pisowski projekcik, ustawa medialna!  😵 Pogięło ich do reszty?

- 15 zł składka audiowizualna płacona z prądem. Gdy nie chce się oglądać państwowej tv to opłata wynosi 30 zł. Co z osobami nie posiadającymi tv i radia? Oczywiście też nas przymuszą  😤

- Rada Mediów Narodowych (6 członków) w tym tylko jedno miejsce dla opozycji. Jej przewodniczący nieodwoływalny z 6 letnia kadencją.

- lustracja dziennikarzy

Rzeczywiście, dobrze, że inwestuję w panele słoneczne i ogniwa fotowoltaiczne, kozy, kury i własne uprawy. Deszczówki już też zdążyli się czepić więc who knows what's next?
Nada , zawsze też nad domem można będzie ustawić ... parasol😉 Albo -  panele słoneczne zmniejszą m2 powierzchni dachu 🙂

Albo zamieszkamy  w ziemiance !!!!!

Nie damy się  🏇 , i jakoś przetrwamy  tę  pisowską  zimę 😉
Slucham tv. Ma wejść rozszerzona konfiskata, czyli ścigany przez wierzyciela bedzie sprawdzany lata wstecz skąd pochodzi jego majątek i majątek najbliższych. Jesli nie będzie udokumetowany, bedzie zabierany na rzecz wierzyciela nawet majątek najbliższych...
I wszystko byłoby ok, gdyby nie bardzo marne sądownictwo w kraju.
tzn - dzieci będą odpowiadac za długi rodziców? No bo jak np udowodnisz ,że 10 lub 15 lat temu miałas pieniadze np na zakup kawalerki i skad je miałas?
Hm nie rozumiem , chyba ścigany przez wierzyciela , nie dłuznika ?
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
25 kwietnia 2016 11:09
Ścigany za np. wyłudzenia vat-u, działalność przestępczą itp.
Dominox... poprawilam. Szybko pisalam przysluchując sie wypowiedziom. Dzieki  :kwiatek:
Faza, pójdą do US i sprawdzą jakie odprowadzalas podatki od jakich dochodów.

Mam 3 przykłady po znajomosci błędnych decyzji sądu, gdzie nie sprawdzono dokladnie wszystkich dowodów. Spawy, tj apelacje są w toku ale w miedzyczasie zniszczono ludziom życie (utrata pracy z powodu zajęć komorniczych, ktore są w depozycie do wyjaśnień, dalej utrata majątku, bo nie było pieniedzy na spłate kredytow) Jedna sprawa po latach wygrana, ale aby wystąpić o odszkodowanie trzeba miec sporo kasy na prawnikow. Tez utracony majątek, zdrowie... (zawał znajomego) takie niby błahe sprawy każdego mogą dosięgnąć i staje sie sporym dłużnikiem.
Jak to sie mówi, jak sie chce, to na kazdego znajdzie sie kwity. A sądy mają sprawiedliwość głęboko w d..e.
Wystarczy, ze Ci udowodnią działanie na szkode firmy i juz jest podstawa do tego, aby ścigać za vat.
Halo o co ci chodzi?
kokakola, a tobie o co chodzi? Wrzuciłam link, kogo zaciekawi ten przeczyta. Przecież nie będę pisać jak kretynka, że wrzucam link, bo widać. Link jest na temat. M.in. ten jak doszło do klęski PO w wyborach 2015.
Uwielbiam wiarygodne artykuły, w których padają słowa "prawdopodobie", możliwe" itp.
Jest takie morze a w nim pływa ryba co się nazywa Chyba  😁 halo operuje konkretami  😁
Toż jest jakiś  na prawo przekrzywiony  portal -śmietnik,  prostujący zwoje mózgowe  😲. To już chyba "fakt24.pl" jest lepszym żródłem informacji .
Megane, a znasz Wiarygodne artykuły (nie stricte naukowe), nie wyroki sądowe, w których pada "na pewno"?

dominoxs, co a różnica, jaki portal? Ja tam czytam nawet portal Lisa. TREŚĆ może sobie każdy sam ocenić. Na ile jest, właśnie, Prawdopodobna.

Smok10, pozostaję w niesłabnącej nadziei, że Kiedyś dojdzie do konkretów  😀iabeł:

edit: nie wiem, czy wszyscy zauważali - wypowiedź jest z 2010 r.
http://www.fakt.pl/politycy/rzad-ratuje-upadajace-kopalnie-odprawy-dla-gornikow,artykuly,629584.html

urocze- czyli mamy jakies 4 letnie płatne urlopy , fantastyczne odprawy rzędu 75.000zł oraz 14-tki. I za to Kto zapłaci? pytanie raczej retoryczne!
http://www.fakt.pl/politycy/rzad-ratuje-upadajace-kopalnie-odprawy-dla-gornikow,artykuly,629584.html

urocze- czyli mamy jakies 4 letnie płatne urlopy , fantastyczne odprawy rzędu 75.000zł oraz 14-tki. I za to Kto zapłaci? pytanie raczej retoryczne!


Ej, Dziewczyny! Idziemy popalić trochę opon pod sejmem??? Noż kurna  😤
Czemu się dziwisz ? Oto kolejne wiekopomne dokonanie partii  Bezprawie i Niesprawiedliwość 🙂
Zapraszamy  7 maja , niekoniecznie na palenie opon :
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/grabiec-marsz-7-maja-jest-nawiazaniem-do-demonstracji-sprzed-10-lat-chcemy-by-byl-to/wqgjx0
Za wyścigi się jeszcze biorą. Radę jakąś nową mają ustanowić. Ktoś coś wie, czy mnie coś ominęło?
Za wyścigi się jeszcze biorą. Radę jakąś nową mają ustanowić. Ktoś coś wie, czy mnie coś ominęło?


Od rana trąbią o tym w radiu.  😤 Teraz za wszystko odpowiedzialnym będzie Jurgiel , to dopiero będzie się działo.  😵

Godzilli ciąg dalszy !!!   😵

https://www.wprost.pl/kraj/10005094/Resort-rolnictwa-przejmie-Polski-Klub-Wyscigow-Konnych.html

http://www.rmf24.pl/fakty/news-katarczycy-chca-pozwac-jedna-z-najslynniejszych-polskich-hod,nId,2192609#utm_source=www.rmfon.pl&utm_medium=player&utm_campaign=newsy
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się