Zdjęcia Naszych Koni cz. IX (2016)

To piękne, ze dostosowujesz wszystko pod Czesia. Pewnie gdyby mogl dałby Ci więcej. Ale jak mówisz latka lecą. A nie wygląda na 15 lat🙂
wątek zamknięty
anil22, bardzo dziękuję :kwiatek:! W ruchu, szczególnie przez pierwsze minuty już widać, że nie jest pierwszej młodości.  Ma już ewidentnie wyczuwalne ograniczenia, ale cały czas chce, jest wesoły i bryknąć też dalej potrafi (on z tych hiperaktywnych wesołków) 🙂.
Im jest starszy tym łatwiejszy do współpracy. Nawet trochę się ujeździł na stare lata 😂. Ćwiczymy pod kątem technicznym i dalej mamy dobrą zabawę.

Podejrzewam, że gdyby go po prostu wstawić na pastwisko, to z dnia na dzień zrobiłby się pousztywniany dziadziuś.
wątek zamknięty
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
30 kwietnia 2016 17:26
Czekałam na dzisiejsze zdjęcia, a tu niestety większość nieostra🙁 Ale i tak nas pokażę, bo już kilka miesięcy miałam posuchę zdjęciową.








i taki stępik na koniec
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
08 maja 2016 18:23
Taggi fajna maszynka się zrobiła  😀




Moje dwa głupole. 5 latek kontra 20 latek





wątek zamknięty
ziejuszek   Nic na siłę!
09 maja 2016 06:24
Cześć wszystkim!

Jako, ze koleżanka miała chwilkę nas porządnie obfocić, mam okazję wreszcie pokazać moją Gwiazdę światu! : ) Przedstawiam Wam moją Arinę - 10 latka SP po Marino - wariat i zołza po całej linii - ale i tak Ją wielbię! 🙂

Ps. Dziewczyny fajne macie maszyny i bardzo przyjemnie się Was ogląda (podgląda) : ) Zdrówka życzę dla wszystkich rączych rumaków!
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
09 maja 2016 08:15
Cześć wszystkim!

Jako, ze koleżanka miała chwilkę nas porządnie obfocić, mam okazję wreszcie pokazać moją Gwiazdę światu! : ) Przedstawiam Wam moją Arinę - 10 latka SP po Marino - wariat i zołza po całej linii - ale i tak Ją wielbię! 🙂

Ps. Dziewczyny fajne macie maszyny i bardzo przyjemnie się Was ogląda (podgląda) : ) Zdrówka życzę dla wszystkich rączych rumaków!


A ta twoja Arina to nie jest przypadkiem bliźniaczką Arino, konia, który stoi u mnie w stajni? 😉
Dziwak z niego straszny, ale skacze jakby mu trampolinę pod kopyta podkładali  😁
wątek zamknięty
ziejuszek   Nic na siłę!
09 maja 2016 13:10
Dokładnie tak!!! dzieciaki wyhodowane i wychowane w Eden Rogów : ) no przyznam, że moja do najnormalniejszych nie należy... pokręcona jest na maxa... i mocno nieprzewidywalna... ale fakt i ona póki nie odezwały się trzeszczki waliła jak głupia, praktycznie bez ograniczeń wysokościowych : ) chociaż jest zdecydowanie niższa od Arino : )
wątek zamknięty
Ehhh, po Marino chyba wszystkie tak maja 😉 ta nieprzewidywalność to jednak kiepska cecha 😉
wątek zamknięty
ziejuszek   Nic na siłę!
10 maja 2016 06:12
całkowicie się z tym zgadzam... dlatego dziwi mnie, że na rynku falami pojawia się sporo koni po nim... to nie są łatwe do jazdy konie i niestety trzeba wyczuwać czy to jest dobry czy zły dzień, bo przy złym jest mocno ciężko... chociaż przyznam, ze obecnie kobył się max ogarnia i w złe dni podczas treningu dosłownie na sekundy wpada w swój świat i zaraz wraca, więc tragedii nie ma. Myślę, że nie poleciłabym koni po Marisiu dla mniej doświadczonych jeźdźców : P
wątek zamknięty
Po raz pierwszy pozwolil mi polozyc sie obok siebie na padoku.  😀

wątek zamknięty
tunrida swietne zdjęcie,kapitalnie 😍
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
10 maja 2016 22:47
Mój 6 latek 😅
wątek zamknięty
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
10 maja 2016 23:20
lusia - sto lat! i pola marchewek🙂
tunrida - zazdroszczę, fajne jest to uczucie. moja niestety nawet przyłapać na leżeniu się daje nie mówiąc już o położeniu się obok.
Kastorkowa - bardzo dziękuję :kwiatek:
wątek zamknięty
tunrida, świetne!
lusia722, sto lat dla najsłodszego księciunia!

Dziewczyny, pojawiła się ankieta w sprawie zwiększenia dopuszczalnej wielkości zdjęć, może zagłosujecie?
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,99671.0.html
wątek zamknięty
lusia722 - sto lat sto lat  😍 🙂
Twój też ma milion pomysłów na minutę?
Chrupson w czerwcu kończy 7, a dalej wsiu bździu w główce  😀

Kilka zdj z ostatnich dni 😉




wątek zamknięty
Nirvette   just close your eyes
16 maja 2016 21:03
Meldujemy się w wątku razem z Magicem. 💃







wątek zamknięty
Nirvette

Piękne kare ! Swoją drogą bardzo mu pasuje kolor tego kantara 🙂
wątek zamknięty
Nirvette, podglądam was już na fb i instagramie 😁
tunrida, ale super foto 😀
Mam dokumentację jak dużo zmienia ustawienie konia i kąt zdjęcia :P

prawie jak prospekt ujeżdżeniowy w wieku lat 3

ślązak z rekreacji
wątek zamknięty
Mój koń w wersji pastwiskowej 😉
wątek zamknięty
Skoro jesteśmy w temacie pastwiskowych fotek wrzucę kilka swoich.
wątek zamknięty
Nirvette   just close your eyes
17 maja 2016 19:32
Dominika95, dzięki 😀
budyń, miło mi! Założyłam mu fanpejdża, bo spamer jestem okrutny i mi znajomi niekońscy marudzili, że za dużo zdjęć dodaję.  😁 A tak oglądają je ci, co chcą 😉 Twoje konisko jakie błyszczące 😍 i faktycznie na pierwszym zdjęciu wygląda atrakcyjniej 😀
wątek zamknięty
Mam wreszcie jakieś fotki, to wrzucam  😀
wątek zamknięty
Nirvette co to za kantar ? :kwiatek:
wątek zamknięty
Nirvette   just close your eyes
19 maja 2016 09:48
zoyabea, York Stars :kwiatek:
wątek zamknięty
Super wygląda.  😉
wątek zamknięty
Rzadko się zdarza, że mój własny kucyk staje przed moim obiektywem, więc wczoraj nadrobiłam  🏇
[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13227177_590422434460687_6390465689081869458_n.jpg?oh=230fdff19dcae0d9e4eae31ab5d7a58c&oe=57CDEB2F[/img]
wątek zamknięty
Mój wiecznie nienajedzony koń  😀iabeł: grubas 😁
wątek zamknięty
Burta
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
22 maja 2016 11:26
Time, nareszcie widzę konia, który jest grubszy niż mój 😀 przepiękny   😍
wątek zamknięty
Time, ale mu się przytyło 😀  Teraz to jest pączek, a nie chrupek 😀
budyń, on mokry jest, czy aż tak się błyszczy?!  😲  😍

Skoro już tu jestem, to Siwego przypomnę. Niedawno skończył 9 lat i jest już bardzo poważnym kucykiem (a przynajmniej teoretycznie :-)).
Na zdjęciu z Dominika95, wczoraj miałam okazję coś pstryknąć 🙂


Pozdrawiamy cały kącik i przesyłamy czochranie wszystkim koniom :kwiatek:
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.