KONKURS na logo firmy Jarpol

że popusję Paniom nastrój z samego rana...

czy to jest wątek promocyjno-reklamowy firmy Jarpol? 🤔

p.s. w takim razie czekamy na żwyą reklamę firmy Jarpol w postaci pana Jerzego Krukowskiego.
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
15 maja 2009 07:52
Myślę, że tak samo, jak Końska Rewia Mody jest wątkiem reklamowym Any Padów i innych takich, coś w tym złego? Jeśli produkty są dobrej jakości a sprzedawca kompetentny, to czemu tego nie polecać? To ja Panu zepsuję nastrój z samego rana, bo swoją wypowiedzią wcale mi Pan nastroju nie zepsuł- za wysoko się Pan ceni  😎
wątek zamknięty
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
15 maja 2009 08:00
Ale racji trochę przyznać trzeba.
wątek zamknięty
Myślę, że tak samo, jak Końska Rewia Mody jest wątkiem reklamowym Any Padów i innych takich, coś w tym złego? Jeśli produkty są dobrej jakości a sprzedawca kompetentny, to czemu tego nie polecać? To ja Panu zepsuję nastrój z samego rana, bo swoją wypowiedzią wcale mi Pan nastroju nie zepsuł- za wysoko się Pan ceni  😎

nie rozumiem tej arogancji wypowiedzi...grzecznie zapytałem tylko,bo może takie są zwyczaje na forum,że promuje się swoich użytkowników na zasadzie "teraz Polska"
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
15 maja 2009 08:17
że popusję Paniom nastrój z samego rana...

czy to jest wątek promocyjno-reklamowy firmy Jarpol? 🤔

p.s. w takim razie czekamy na żwyą reklamę firmy Jarpol w postaci pana Jerzego Krukowskiego.


fakt, ze trochę taka postać wątek zaczyna przybierać ale w sumie co w tym złego?
drażni Cię ten wątek? nikt do czytania nie zmusza.

nowy Jarpol wyrósł na re-volcie i dzięki wsparciu wielu forumowiczów istnieje i się rozwija.

a przytyku dotyczącego Jurka komentować nie będę.
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
15 maja 2009 08:33
SamSam Ja odebrałam Twój post w zupełnie innym tonie. Ale jeśli był on napisany tylko i wyłącznie w celu uzyskania niezbędnych informacji to wybacz moją nadinterpretację. Choć szczerze wątpię.
wątek zamknięty
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
15 maja 2009 08:37
A dlaczego Jarpol wyrosnąć może na volcie a mirpol , pirpol i inne nie?
To może otwórzmy wątek dla Argento, inny dla np.sklepu Karino itp. To też polskie firmy.
Zasady dla równych i równiejszych?  🤔

Ale ja tylko swe zdanie wyrażam, róbcie co chcecie.  😉
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
15 maja 2009 08:39
Możemy otworzyć 😉
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
15 maja 2009 08:42
Dorotheah, Argento już swój wątek miała 😉

choć nie widze niezgodności z regulaminem nie będę walczyła jak lwica o ten wątek.
miło czytać te wszystkie dobre słowa i mocno mi pomógł jak ledwo dawałam rade pogodzić wszystko. Jeśli jest komuś solą w oku trzeba zamknąć i tyle
wątek zamknięty
moje dziecko nadal używa ochraniaczy transportowych firmy Jarpol...serce rośnie że firma przetrwała na rynku.
za modowe kaprysy mojego dziecka płącę kartą Master Card...ale za to zobaczyć minę kota ze Shreka w jej oczach,gdy chce dostać nową szmatę dla konia - bezcenne.
żona ubolewa nad zapachem,ale cóż,garaż podzieliłem i dziecko ma gdzie szmaty trzymać.fakt, ze trochę taka postać wątek zaczyna przybierać ale w sumie co w tym złego?
drażni Cię ten wątek? nikt do czytania nie zmusza.

nowy Jarpol wyrósł na re-volcie i dzięki wsparciu wielu forumowiczów istnieje i się rozwija.

a przytyku dotyczącego Jurka komentować nie będę.


szanuję pana Jerzego za jego osiągnięcia,dlatego cieszę się,że polski zawodnik będzie promował polską firmę.

dlaczego panuje tu tak wielka złośliwość i dopatrywanie się złych intencji?
czy to jest problem netowych wypowiedzi czy mentalności użytkowników?
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
15 maja 2009 08:49
SamSam, nie tylko ja odebrałam wypowiedź jako zionąca jadem
pewnie dlatego, ze przez net trudno wyrazić intencje 😉

edit:
szybko się wieść niesie, ze Jurek mi pomóc zechciał.. ja też się z tego cieszę choc myśle że korzyść obopólna

wątek zamknięty

edit:
szybko się wieść niesie, ze Jurek mi pomóc zechciał.. ja też się z tego cieszę choc myśle że korzyść obopólna








to nie pierwszy taki przypadek. Jurek który w temacie szmat zdecydowanie zgadzał sie z moim Bartkiem i z politowaniem obserwował kiedy ubierałam się w różne zestawy kolorystyczne na trening tez zmienił zdanie trochę i ma dla każdego swojego konia pad w innym kolorze 😀


ja nie baba,nie plotkuję,tylko uważnie forum czytam...
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
15 maja 2009 08:59
znam plotkujących "dziadów" więc płcią się nie wywijaj 😀
wątek zamknięty
czy to jest wątek promocyjno-reklamowy firmy Jarpol?


wygląda na to, że tak

nie mam nic do deborah, czy jej firmy - ale warto jakieś zasady ustalić - nawet jeśli regulamin tego nie przewidywał (nic nie jest doskonałe)

bo....można sobie na razie tylko pogdybać co zrobią administratorzy forum kiedy pozostałe firmy handlujące na naszym rynku zaczną zakładac własne wątki?
Jakim argumentem się posłużycie?

"Jarpol to co innego? "  🤔wirek:
wątek zamknięty
deborah, z argento sprawa wyglądała tak, że jej wątek zamknięto i odesłano na pw i do ogłoszeń, ludziom reklamującym swoją działalność poza ogłoszeniami wlepiano ostrzeżenia i usówano wpisy poza odpowiednim wątkiem i taka polityka była jak dotąd prowadzona na re-volcie i chyba o to chodziło z przytoczeniem jej przykładu

sens powstania tego wątku zaś był całkowicie inny, jak sama nazwa wskazuje i wątpię by deborah, jakkolwiek celowo robiła wszystko by wątek stał się stricte reklamowym, a że w tej chwili zaczyna przybierać taki charakter.. tutaj także jest to efekt wpisów forumowiczów więc nie zakładajmy że deb miała takie zamiary i taką politykę tutaj uprawia


a deb gratuluję raz jeszcze i wciąż nieodmiennie kibicuję bo robi kawał dobrej roboty! oby tak dalej  😅

ps. faceci czasem bardziej plotkują od bab 😉
wątek zamknięty
nie wiem czy robiła celowo czy nie - pisze o tym czym watek się stał - a stał sie żyjącą reklamówką - po zakończeniu konkursu na logo powinien być zamknięty i koniec
wątek zamknięty
Trudno zakładać dobre intencje, gdy post startuje od "popsuję nastrój"  😀iabeł:
Co złego w tym wątku?
Mnie napawa optymizmem, a jedyny "interes" jaki mam, to żeby lubiane produkty były na rynku.
Nikt nie zabrania chyba zakładania podobnych? (ups... jednak zabrania - doczytałam 🙁 - czemu?)
Wolę taką, "jawną" netową reklamę, niż "kryptoreklamy" czasem niezgodne z prawdą.
wątek zamknięty
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
15 maja 2009 09:12
Dorotheah, Argento już swój wątek miała 😉

i jej zamknęli 😉   A sporo innych nie miało w ogóle i musieli sobie radzić 😉 Np. na kogoś w wątku o ogłowiach wszyscy skoczyli, ze przemyca ogłoszenia swej firmy.   To może dajmy też tej osobie watek, innym też, albo przyzwyczajmy od początku, że zasady są  nierówne.
wątek zamknięty
halo - popsuję nastrój,bo w ferworze achów i echów (któych absolutnie nie neguję) zapomniano o regulaminie tego forum...a że obserwuję forum od jakiegoś czasu wiem,że moderacja tu jest bardzo uznaniowa....
wątek zamknięty
halo, ja również ale myślę że konsekwencja powinna być zachowana.. powinni móc wszyscy się reklamować - ale podejrzewam że wtedy forum by zarosło wątkami każdej jednej osoby która wpisuje się w ogłoszeniach a to by zrobiło jeden wielki śmietnik na forum

więc jest dział ogłoszeń, zakupoholików, rewie mody końskiej i jeździeckiej, polecanych sklepów.. i chyba tak jak nitka mówi ten temat powinien konsekwentnie ograniczyć się do konkursu
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
15 maja 2009 09:15
wątek spełnił swoje zadanie. Dzięki niemu powstało nowe świetne logo. Takie były założenia i spełnił je w 100%. fotki z produktami z logo były uwieńczeniem dzieła tworzenia zwyczajnie.
wystarczające reklama firmy jest owa strona internetowa która wygooglać można po prostu.
Zatem jeśli moderatorki uznają że wątek narusza jakiekolwiek zasady bądź też jest niezgodny z regulaminem należy podjąć decyzję o zamknięciu.
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
15 maja 2009 09:16
przypominam post Quantanamery w sprawie Dramki: http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,39.msg212666.html#msg212666

wątek spełnił swoje zadanie. Dzięki niemu powstało nowe świetne logo. Takie były założenia i spełnił je w 100%. fotki z produktami z logo były uwieńczeniem dzieła tworzenia zwyczajnie.
wystarczające reklama firmy jest owa strona internetowa która wygooglać można po prostu.

sic!
wątek zamknięty
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
15 maja 2009 09:19
A ja myslę, że nawet jak ten wątek rozwinie się w czysto reklamowy, to powinien pozostać. Twórcami logo byli re-voltowicze. Ja może nic do logo nie wniosłam, bo wszytkie moje próby na kompie i kartce okazały się totalną klapą i wstydziłam się pokazywać to na forum. Deb jest użytkowniczka forum , postawiła firmę na nogi i uważam, że należy "naszych" promować nawet w takiej formie jak ten wątek. Personalnie, sama wolę kupić coś od "znajomej" z forum niż anonimowego X z netu. Dlaczego? Bo widziałam zaangażowanie w tym wątku, parcie na to by firma ruszyła. Do tego trzeba doliczyć fajny towar. Osobiście licze na to, że firma z czasem będzie miała szeroki asortyment, a ja (i pewnie wielu innych forumowiczów) będę klientem tej firmy. Nalezy się wspierać i przynam się tu przed wszytkimi, że jak kiedyś będę próbowała coś tworzyć i to sprzedawać (co prawda chodzi juz mi po głowie pomysł ale nie jest to tematyka jeździecka) to może też pokuszę się o rady i sugestie forumowiczów. Wielu z nas spędza na forum dobre kilka godzin dziennie więc czujemy się jakby powiązani ze sobą. Dlatego popieram takie wątki. Sama ciesze się, że nie kupiłam padu Anky, teraz chce z Jarpolu.

Deb, jaki kolor ma pad pod siodłem na focie, którą wstawiłaś? Monitor coś mi kolory przekłamuje, bo u taty na kompie kolory wygladają inaczej. W moim monitorze wyszedł całkiem biały.
wątek zamknięty
i uważam, że należy "naszych" promować nawet w takiej formie jak ten wątek. Personalnie, sama wolę kupić coś od "znajomej" z forum niż anonimowego X z netu.


czy Ty zdajesz sobie sprawę ilu "naszych" handluje w necie?

dlaczego np. Dramka nie może reklamowac swoich towarów a Deborah może? Bo jedną lubisz bardziej?
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
15 maja 2009 09:25
dlaczego np. Dramka nie może reklamowac swoich towarów [w żadnym wątku poza ogłoszeniami] a Deborah może? Bo jedną lubisz bardziej?


dopisek mój 😉 tak dla precyzji 😉
wątek zamknięty
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
15 maja 2009 09:28
Nitka, w tym sęk, że ani jednej ani drugiej nie znam. A swoją drogą, próbowałaś sama kiedyś ruszyć z firmą? Czy masz pojęcie jak trudno jest w tej chwili rozruszać interes? Łatwo jest tak mówić. My już kiedyś startowaliśmy i niestety, nie wyszło, bo zabrakło reklamy. Takiej reklamy, by nasze usługi nie znikły w ogromie innych. Poza tym wyraziłam tylko swoje zdanie więc po co ten atak? Ja strone juz zapisałam w ulubionych, a o działalności Dramki dowiedziałam się przed chwilą z postu Caroline, gdzie podlinkowała wątek
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
15 maja 2009 09:29
nitka, znam Dragonnie tak samo dobrze jak Ciebie 😉
wątek zamknięty
proszę państwa, rzeczywiście wątek przybrał kontrowersyjną postać, na którą regulamin forum nie pozwala. wątek będzie od dziś zamknięty, dlatego, że wiemy już jakie jest logo firmy, kto wygrał konkurs i jak nowe logo prezentuje się na czaprakach i ubraniach. według moderatorek wątek spełnił swoje zadanie i można go uznać za zamknięty. wszystkich zainteresowanych wyrobami firmy, odsyłamy na priv deborah. jednocześnie życzymy jej powodzenia, a wszystkim jej klientom udanych zakupów. pozdrawiamy serdecznie / a. i  o.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.