wasze ulubione seriale

Gillian   four letter word
29 kwietnia 2016 16:35
Tak. Zrobili tyle błędów w sztuce po wypadku Dereka, że nie mogę zdzierżyć :P  foch forever!
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
29 kwietnia 2016 16:40
Hahaha 😀 No tak 😀
Mnie akurat McDreamy w ostatnich sezonach tak denerwował, że jego śmierć przyjęłam z lekką... ulgą? Można to tak określić. Między nim i Meredith już tak się plątało, że nie wiedziałam jak z tego wyjdą... 🙁
Za to czytam komentarze na forum Grey's Anatomy i jestem w szoku, jak bardzo ludzie są przywiązani do związków pojawiających się w pierwszych sezonach. Piszą, że najlepiej by było, gdyby znów pojawiła się Izzie i była z Alexem, Arizona znów z Callie, Cristina z Burkiem 😲 A to sytuacje sprzed 5? 6 sezonów? 😲 Dla mnie większość z nich została super rozwiązana- pojawiły się nowe postaci, nowe sytuacje, stare zostały dobrze rozegrane... nie wiem, mam wrażenie że jestem jedyną, która dalej jest zadowolona z jakości scenariusza  😉
Ja też Grey'sów dalej oglądam, chyba z sentymentu, ale co ciekawe Mer lubię bardziej bez Dereka... Ale Penny i ta dała sytuacja z nią to dno, jeśli ktoś ma umrzeć pod koniec tego sezonu to chciałabym, żeby to była Penny, nie mogę jej przetrawić, przewijam sceny z jej udziałem  😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 kwietnia 2016 18:36
A nie, jednak nie. Myślałam, że mi watchseries zablokowali. Ale nie.
smarcik The Night Shift! Zdecydowanie polecam! Albo serię Chicago
Błagam ostrzegajcie przed spoilerami 🙁 Jestem dopiero na końcu 5 sezonu GA 🙁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
30 kwietnia 2016 22:04
Przepraszam 😡 nie pomyslalam :kwiatek:
No nic, już za późno :P

Od koleżanki w szkole z niewyparzonym jęzorem dowiedziałam się o śmierci 2 bohaterów, i teraz tylko na to muszę czekać, to teraz o jeszcze jednym się dowiedziałam :P Czas umierać  🤬

Ps. Jakby ktoś szukał miejsca, gdzie można oglądać seriale, to polecam tutaj, już od dłuższego czasu tu oglądam. Z boku tylko sobie wybierzcie przez Openload 😉
KLIK
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
30 kwietnia 2016 22:10
No ja jestem typem który spoilery uwielbia i kompletnie nie przeszkadzają mi one oglądać dalej, więc często cos palne bez zastanowienia 😡
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
01 maja 2016 12:43
Oglądam teraz "How to get away with murder" (polski tytuł "Sposób na morderstwo"😉, jestem obecnie na 6 odcinku i powiem wam, że nie jest to jakieś wybitne dzieło, ale na wakacyjną przerwę bardzo ok 🙂
Kto oglądał GOT juz kolejny odcinek? 🙂😉))))))
Właśnie sobie włączyłam  😀
Arimona, ja! Wreszcie było tak jak lubię 😁
Właśnie skończyłam oglądać 😜
Gniadata   my own true love
02 maja 2016 17:48
Ja wieczorem sobie włączę  😜 Póki co staram się omijać spoilery jak tylko mogę  😁
Dobra skończyłam 😀 Jedyny serial, gdzie kończący się odcinek wywołuje u mnie reakcję "ale, że już?"  😁
mils   ig: milen.ju
02 maja 2016 19:10
Alten mam to samo! Liczę dni do następnego poniedziałku już. 😁
Zakończenie ostatniego odcinka było po prostu 😜 😍
Czekałam na tę końcową scenę cały rok  😀
Nie tylko Ty 😁
To ja też odpalam 😀
Ja tam bardziej czekałam na scenę z Balonem, zwłaszcza, że w tym sezonie będzie bardziej rozbudowana akcja z Żelaznych Wysp. No wkurzający dziad z niego 😁 i wreszcie wątek Aryi się rozkręci, nudził mnie strasznie i irytował już. 🙂
Ten serial wzbudza we mnie takie emocje, że mimo że skończyłam oglądać godzinę temu to nadal jestem totalnie rozemocjonowana i nie mogę się doczekać kolejnego  😍 Super odcinek!
mils   ig: milen.ju
02 maja 2016 22:59
Obejrzałam zapowiedź następnego odcinka. Te 36 sekundy były dużym błędem, już się niecierpliwię. 😂
Hue hue, 5 lat czekałam na tę scenę  🤣
Moon   #kulistyzajebisty
03 maja 2016 06:48
Poza wiadomą sceną, teraz z niecierpliwością bede czekać aż ktoś w końcu odetnie łeb Ramsayowi! -.-
Moon, ja tam nie przepadam za Boltonami, mój stosunek do Ramsaya został jaki był-psychol i tyle 😁
Za to Tyrion w rozmowie ze smokami- 😍 💘 😍
Gniadata   my own true love
03 maja 2016 08:57
Ja wczoraj obejrzalam i ojaaa, ale super 😜 chociaż, nie powiem, końcowa scena w ogole mnie nie zaskoczyła, bo wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że tak będzie 😁 oprócz tego fajna była scena z Boltonami i w sepcie, i wątek Tyriona, i Brana nareszcie!  😍 i w ogóle wszystko było fajne 😜
Boże, muszę w końcu ten got nadrobić, bo się was czytać nie da 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się