Stajnie: kujawsko-pomorskie

vissenna   Turecki niewolnik
26 kwietnia 2016 21:37
Cocosowo dzięki, ale Nieszawka to dla mnie ponad 50 km i przedarcie się przez dokładnie całą Bydgoszcz 🙂
Ma ktoś może do udostępnienia konia na jazdy w Bydgoszczy, Grudziądza i okolicach? Trenera mam, tylko konia brak :P
Albo nie orientujecie się czy jakaś stajnia użyczy mi konia na treningi 2/3 razy w tygodniu? Współdzierżawa też wchodzi w grę.
domiwa ma stajnię w Grudziądzu i na pewno konie do dzirrżawy/współdzierżawy 😉 Ja polecam 🙂
Czy ktoś wie czy w stajni Gołoty prowadzą jakieś jazdy, czy tylko przyjmują konie do pensjonatu?

Edit: I jeszcze czy wiecie może coś o stajni w Pyszczynie?
vissenna   Turecki niewolnik
01 maja 2016 08:38
Nie wiem jak jest teraz, ale przypuszczam, że nic się nie zmieniło w Pyszczynie. Omijać szerokim łukiem...
monczis, a może sprezyzuj dokładniej o co ci chodzi? Chcesz się uczyć jeździć i szukasz stajni czy chcesz konia wydzierżawić czy o co chodzi?
monczis, a może sprezyzuj dokładniej o co ci chodzi? Chcesz się uczyć jeździć i szukasz stajni czy chcesz konia wydzierżawić czy o co chodzi?


Chcę się uczyć jeździć. Ale chodzi mi o coś więcej niż 'pięta w dół, palce do konia, łydka' i ogólna samowolka.
monczis, a skąd jesteś? 🙂 jak mówisz o Golotach, to do Chełmna chyba nie masz daleko? 🙂
A to tu masz do tego odpowiednią stajnię: www.stajniawczarnymblocie.com  Poprowadzą ci tam jazdy indywidualne na dobrze ujeżdżonych koniach i gwarantuję że tam usłyszysz ZNACZNIE więcej niż pięta w dół 😉  Gorąco polecam!
Libeerte mieszkam w okolicach Chełmna, ale tutaj chyba nie ma nic oprócz Górki i stajni pana Wojtka?
konik1974 znam Czarne Błoto, byłam parę razy na jazdach u p. Ani, sporo się nauczyłam, niestety teraz nie mieszkam już w Toruniu i mam do Czarnego Błota ponad 50 km i brak połączeń pks
monczis, sporo innych jest 😉 ale ja właśnie na Gorce jeżdzę i bardzo polecam 🙂
A jakie inne jeszcze są?  😀 O Górce niestety nic dobrego nie słyszałam, sama jak tam byłam kiedyś na zawodach to warunki w stajni nie wyglądały ciekawie, co prawda to było kilka lat temu, więc może od tego czasu coś się zmieniło.
monczis, polecam jednak sprawdzić osobiście 🙂 z takich stajni, gdzie naprawdę mozna sie czegoś nauczyc, to bliżej nic nie znam. Sama jeżdzę tam z Torunia 😉
Hej ja z takim pytaniem bo wyszukiwarka cokolwiek bym nie wpisała komunikuje mi, że niezbyt precyzyjnie, więc nic nie mogę znaleźć. Zna ktoś stajnie Stadnina Koni Arkadia w Wielkim Stwolnie i stajnię Rawelin? Chciałabym się dowiedzieć jak tam wyglądają sytuacje jakby chciał ktoś wpaść na jazdę 🙂
macbeth, ja znam obie 😉 a czego oczekujesz od stajni?
Libeerte, żeby jazdy nie były prowadzone w zastępie, jak są możliwości indywidualnych treningów też fajnie, no i zdecydowanie żeby zwracali uwagę jednak na to co się z jeźdźcem na koniu dzieje, mówili o błędach itd. Nie chciałabym typowej rekreacji, tylko porobić coś więcej. Kiedyś jeździłam mały sporcik więc no, żebym tak się nie zanudziła po prostu :P
macbeth, to chyba jednak bardziej Rawelin 🙂 ale jesli okolice Grudziądza Cie interesują, to najbardziej chyba bym poleciła Stajnie pod wierzba forumowej domiwy 😉


Edit: albo Maranka i treningi z Oliwia Wierzbowska 🙂
Libeerte, u Dominiki jeżdżę, ale szukam tez odmian po prostu 😉 W Marance długo stacjonowałam bo dzierżawiłam tam konia i teraz jakoś, mam powody dla których niechętnie tam jeżdżę.
hej
czy ktoś coś  👀 wie na temat zawodów (skokowych) towarzyskich w czerwcu?
vissenna   Turecki niewolnik
11 maja 2016 14:47
Pewnie Jarużyn i Kobylarnia jak zawsze będą coś organizować.
saganek   shit happens
18 maja 2016 19:43
Halo, halo ktoś do nastawiania pleców w kujawsko-pomorskim? Jest tu u nas ktoś godny polecenia? Jak nie to może ktoś ma podobnie jak ja potrzebę do ściągnięcia kogoś takiego? Wiadomo w grupie taniej... Chodzi mi o okolice Bydgoszczy...
smartini   fb & insta: dokłaczone
18 maja 2016 19:46
Ja z podobnym pytaniem - mamy w okolicy (Toruń-Bydgoszcz najlepiej) kogoś dobrego z fizjo? Zabiegi na spore rany i szycia, tejpowanie itp? Póki co mamy sam początek leczenia ale niedługo będzie mi ktoś taki bardzo potrzebny... żeby było wiadomo o czym mówię, link do wpisu z wątku o ranach http://goo.gl/0uGiPH
saganek   shit happens
18 maja 2016 19:53
smartini, ostatnio jakoś nawinęła mi się strona Fijo Punkt poszukaj na facebooku, a proszę https://www.facebook.com/Fizjo-Punkt-1587817918103890/?fref=ts, może przyda Ci się, mi potrzebny stricte nastawiacz...
vissenna   Turecki niewolnik
18 maja 2016 20:53
Jak do nastawiania pleców, to polecam Danutę Gwizdałę ze Stajni Janowo Młyn.  🙂
saganek   shit happens
18 maja 2016 21:15
vissena, stwierdzam ostatnio, że jesteś kopalnią informacji  :kwiatek: dziękuje.
vissenna   Turecki niewolnik
18 maja 2016 23:02
saganek żaden problem, siedze teraz w Brzydgoszczy na "urlopie" to z nudów na forum jestem i jak wiem to odpisuję 🙂
Danka z tego co wiem nie zajmuje sie nastawianiem, ale masarzami, a do niej nastawiać przyjeżdżała pani weterynarz Olga Kulesza.
saganek   shit happens
19 maja 2016 06:54
vissenna, to może wjedź do mnie, widzę, że dosyć objeżdżasz młodziaki, to może wsiądziesz na moje rude i podpowiesz mi co i jak?  🤣 Ona nie z tych młodych, ale dopiero zaczęła na dobrą sprawę chodzić pod siodłem... Zawsze posłucham czegoś nowego z chęcią...
vissenna   Turecki niewolnik
19 maja 2016 09:18
blackstones Danka na moich oczach nastawiala dwa konie. Mnie z reszta tez nastawila ostatnio 🙂

saganek   od mlodziakow to jest KaNie, w tym temacie to ja jej moge oficerki czyscic. Ja to bardziej od flatworku przy koniach sportowych. Ale zerknac moge. Gdzie stoicie?
saganek   shit happens
19 maja 2016 09:39
vissenna, pw.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się