Stajnie w Warszawie i okolicach

BUCK   buttermilk buckskin
27 kwietnia 2016 21:19

A nie wiesz co ze stajnią w Słubicy- widziałam ją w ogłoszeniach na portalach nieruchomościowych?


ma nowego właściciela 🙂 ale nie wiem czy życzy sobie by coś powiedzieć......... wiem, że pojawi się w ogłoszeniach, jak okrzepnie w "swoim" miejscu 🙂
[quote author=bjooork link=topic=46.msg2535729#msg2535729 date=1461787647]
Widziałam na FB, że Grzmiąca wraca do gry. Wiadomo, kto będzie to teraz prowadzić?


Pan Tadeusz 🙂  prowadził ok. 5 lat pensjonat w Słubicy 🙂  czyli kilkaset metrów od Grzmiącej, ale po drugiej stronie rzeczki 🙂🙂
[/quote]

ale super!  😅 miałam cichą nadzieję, że ktoś to w końcu ruszy. Oby mu się udało  😀
Zuzu., może być szalenie z Tadeuszem 🙂 ale wpadam tam na dniach, a co!
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
28 kwietnia 2016 10:46
A co do zmian - czy ktoś wie co to za [url=http://olx.pl/oferta/sprzedam-stajnie-okolice-piaseczna-CID3-IDf2YSx.html#02be819141]stajnia[/url]?
edit: pomyliłam wątki
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
28 kwietnia 2016 10:56
Bjooork  ja wiem co to jest,  to jest Luzak...To co dxierzawila kiedyś Weronika Borowska
Si, wygląda jak Luzak.
Prażmów? 😲 a miała być taka fajna, stabilna stajnia
famka   hrabia Monte Kopytko
28 kwietnia 2016 11:27
http://www.luzak.net.pl/ dokładnie ta stajnia
OGŁOSZENIE W ODPOWIEDNIM DZIALE WYSTARCZY
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] REKLAMA NA FORUM
[quote author=Karla🙂 link=topic=46.msg2535930#msg2535930 date=1461839162]
Prażmów? 😲 a miała być taka fajna, stabilna stajnia
[/quote]

A co ? nie jest ? Wygląda fajnie . 🙄
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
02 maja 2016 07:38
Stajnia Vega zapraszamy 🏇


Patatajować na konikach? czy trzymać konia w pensjonacie?

PS. Na ogłoszenia jest inne miejsce tego forum 😉
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
02 maja 2016 07:53
Smoku ano nie jest- kolejne zmiany, wczesniejsze jak widac byly z grupy "dobrych zmian". Mam nadzieje, ze ktos sensowny to kupi i rozkreci, bo obiekt super
[quote author=Karla🙂 link=topic=46.msg2537634#msg2537634 date=1462175910]
Smoku ano nie jest- kolejne zmiany, wczesniejsze jak widac byly z grupy "dobrych zmian". Mam nadzieje, ze ktos sensowny to kupi i rozkreci, bo obiekt super
[/quote]

Czyli co . Często zmieniaki się najemcy ? Bo stajnia wygląda na bardzo ładną i w dodatku blisko trasy i Piaseczna .  😉 Ciekawy obiekt. Nie miał klientów ??? W tej okolicy to chyba niemożliwe.  🙄
Najemcy się zmieniali, właściciel BARDZO specyficzny.
Najemcy się zmieniali, właściciel BARDZO specyficzny.


Ciekawe czy sam obiekt dobrze funkcjonuje ?  🙄
Z dotychczasowymi najemcami - nie wiem, nie miałem okazji tam zajechać. Poprzednia dzierżawczyni zrobiła z tego fajną stajnię, lecz potem w bardzo nieprzejrzystych okolicznościach, przejęli stajnię obecni dzierżawcy. Temat dobrze na rv znany i omawiany ze dwa lata temu. Z tego co pamiętam to Emptyline mogłaby napisać więcej. Jednak karma rządzi się swoimi prawami i wraca w najmniej dogodnych momentach. Z mojej strony, gdybym miał wolne dwie bańki i szukał stajni to to, byłaby stajnia, którą chyba najbardziej chciałbym kupić.
Jest wiele super stajni w których jedynym problemem są właściciele.  😎 Sam znam kilka ,a ta nawet troszkę gorsze gdzie własciciele są Ok to na miejsca czeka się latami  🤣
BUCK   buttermilk buckskin
06 maja 2016 08:53
🙂 może mój komentarz zainteresuje kogoś kto szuka pensjonatu z nowoczesną infrastrukturą położonego na południowy zachód od Warszawy 🙂 spędziłam wczoraj przemiły wieczór w pensjonacie ARIKON u re-voltowej ziejuszek 🙂  chapeau bas proszę Państwa  chapeau bas ! 🙂  chyba nie chcę wiedzieć ile wysiłku kosztowało zrobienie z tego miejsca stajni na miarę XXI wieku 😉 karuzela+hala+ujeżdżalnia z flizelinowym podłożem, no i górka do ćwiczeń muskulatury  💘  podobno crossik ma być 🙂  o matko……  i ta atmosfera 🙂  i takie moje nieodparte wrażenie,  że parę koni spokojnie mogłoby jeść odrobinę mniej energetycznie 😉  ale już wolę takie konie niż „szkieletory”….. przyznać muszę, że do tej pory kręcę głową, na różnicę przed i po !  teren zmeliorowany  👍  no widać, że ziejuszek WIE co robi i to ROBI ! 🙂  ARIKON trzymam kciuki  !!!  i nie omieszkam odwiedzić Was ponownie gdy upały wzmogą chęć napicia się mrożonej kawy 😉 😉  :kwiatek:
Koleżanko, takie autopromocje to zły dział.  🤬 Chyba nie chcemy co drugi post czytać takich postów.
BUCK   buttermilk buckskin
06 maja 2016 19:40
Koleżanko, takie autopromocje to zły dział.  🤬 Chyba nie chcemy co drugi post czytać takich postów.


pudło 😉  stałam tam za poprzedniej ekipy, a nawet jeszcze krótko za poprzedniej poprzedniej ekipy 😉
AniaOo,  ja rowniez polecam Arikon 😉  Nie sadze aby to byla autopromocja😉
🙂 może mój komentarz zainteresuje kogoś kto szuka pensjonatu z nowoczesną infrastrukturą położonego na południowy zachód od Warszawy 🙂 spędziłam wczoraj przemiły wieczór w pensjonacie ARIKON u re-voltowej ziejuszek 🙂  chapeau bas proszę Państwa  chapeau bas ! 🙂  chyba nie chcę wiedzieć ile wysiłku kosztowało zrobienie z tego miejsca stajni na miarę XXI wieku 😉 karuzela+hala+ujeżdżalnia z flizelinowym podłożem, no i górka do ćwiczeń muskulatury  💘   podobno crossik ma być 🙂  o matko……  i ta atmosfera 🙂  i takie moje nieodparte wrażenie,  że parę koni spokojnie mogłoby jeść odrobinę mniej energetycznie 😉  ale już wolę takie konie niż „szkieletory”….. przyznać muszę, że do tej pory kręcę głową, na różnicę przed i po !  teren zmeliorowany   👍  no widać, że ziejuszek WIE co robi i to ROBI ! 🙂  ARIKON trzymam kciuki  !!!  i nie omieszkam odwiedzić Was ponownie gdy upały wzmogą chęć napicia się mrożonej kawy 😉 😉  :kwiatek:


Wow widzę, że w ogóle nie jestem na czasie ze zmianami w stajniach :o Wreszcie to miejsce chyba zostało odczarowane po tylu latach 😀

Pewnie przewinęło się tutaj wiele takich stajni, ale nie mogę się doszukać....
Poszukuję taniego pensjonatu (max 600-700 zł), bez luksusów, wystarczą łąki i boks; bez hali, karuzeli etc. Okolice Grodziska Maz, Żyrardowa, Mszczonowa ew Żabia Wola. Ktoś, coś zna i poleca? Z góry dziękuję za pomoc  💘
Stoi ktoś obecnie lub stał  w Platynie? jak z warunkami bo wyglądają fajnie🙂

Appaloosa, ja stoję od sierpnia, czyli od otwarcia stajni i jestem wciąż zadowolona.
zimnokrwista125 Stajnia Havanna, forumowej Aniagre, nie wiem, czy ma miejsca, ale gorąco polecam. Stawia poprzeczkę bardzo wysoko.
Misiek69, dziękuję za polecanie  :kwiatek:
Obecnie brak wolnych miejsc 🙂
Aniu, nie masz za co dziękować, po prostu wiem co piszę  😉  Świadczy o tym choćby Twoja pełna stajnia  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się