Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Kastorkowa   Szałas na hałas
12 kwietnia 2016 20:23
Gdzie zaopatrujecie się w takie rzeczy jak łuska słonecznika czy otręby pszenne ? Wiem, że w Mnikowie w punkcie na pewno mają łuskę, ale nie wiem czy operują mniejszą ilością niż big bagi a te odpadają. Ktoś, coś? Bardziej interesowały by mnie okolice Liszki, Zabierzów itp.  :kwiatek: :kwiatek:
W Jaworzańskim Jar-Paszu.
Łuska- jar-pasz. Wyslodki można kupić w Liszkach w składzie pasz. tak samo otręby. Najtaniej otręby pszenne można kupić w Wadowicach 15zł za worek 25kg
Dorcysia http://agro-axel.wix.com/agro#!kontakt/c67i coś takiego?
Kastorkowa, otręby możesz dostać w młynie przy drodze głównej Krzeszowice-Kraków jak skręcasz na Nielepice  😉 a łuskę to chyba tylko w Jarpasz
Dorcysia http://agro-axel.wix.com/agro#!kontakt/c67i coś takiego?

Tak 🙂
Kastorkowa   Szałas na hałas
13 kwietnia 2016 05:31
Dziękuje za odpowiedzi  :kwiatek: O tym w Liszkach wiedziałam, że mają wysłodki, ale dobrze wiedzieć, że otręby też bo tam mam 5 minut ze stajni.  :kwiatek: Z tą łuską szkoda, że nie ma nic stacjonarnie tylko trzeba zamawiać.
Chyba nadal można kupic z pro-linen w Horse Tradzie łuskę. Około 20zł za duży worek, takiej wielkości jak sprzedają paszę, waży nie wiem ile, nie dużo, bo to lekkie.
Poszukuję informacji o stajni w Targowisku, jaka tam obecnie cena, jak z miejscami, pastwiskami itp. Itd. Może być na pw  :kwiatek:
z miejscami chyba ciężko
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
13 kwietnia 2016 10:08
z miejscami chyba ciężko

Najlepiej skontaktować się z właścicielem
Jakiś czas temu szukałam kogoś, kto wszyje zamek do oficerek i dziś mogę polecić panią Ewę kaletnik z Racławickiej.
czy będzie jakiś fotograf w Swoszowicach w ten weekend ?
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
27 kwietnia 2016 22:21
Poszukiwane miejsce dla rocznego ogierka. Zależy mi na pastwisku, nieograniczonym dostępie do siania i możliwie niskiej cenie. Fajnie by było niedaleko Nowej Huty 🙂
Słyszałem że będą wolne miejsca w STAJNI przy Goscincu kolo Skały
Witam serdecznie, poszukuje pensjonatu dla swojego wierzchowca w Krakowie/okolicy Krakowa. Koń niestety choruje na COPD. Zainteresowało mnie ogłoszenie : http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/457 stajni w Laskowej. Byłabym wdzięczna za wszelkie informacje od osób, które tam stacjonują lub stacjonowały.
Może ktoś kojarzy jeszcze jakąś stajnie przyjazną dla koni z COPD?
Z góry dziękuję za odpowiedź
Cariotka   płomienna pasja
03 maja 2016 19:09
My 15 maja przyjeżdżamy do Laskonika. Chociaż koń zdrowy (chyba :wysmiewa🙂 ale już starszawy (19) to wybrałam właśnie tę stajnię i to nie ze względu na cenę. Jak doliczę dojazd to na jedno mi wyjdzie. Ale opieka i podejście właścicielki mnie zaskoczyło i bardzo zachęciło. Byłam tam dwa razy i każdy koń jest traktowany indywidualnie 🙂 naprawdę indywidualnie! Konie z COPD są otoczone wyjątkową i fachową opieką.
Stajnia jest angielska, bardzo czysta, siano porządnie moczone!, trociny lub słoma, wiata dla koni. Wszystkie konie wyglądają jak pączki.
karolinapolanska, dawaj z pytaniami na pw 🙂 ja tam stoję już trochę, też mam kaszlaka
Szukam dobrego domu dla dwóch hucułów. Konie do oddania za darmo ze względu na śmierć właściciela. Stoją w gminie Bochnia. Tylko w dobre ręce, nie do handlarza. Zainteresowanym podam numer telefonu na priv.
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
06 maja 2016 20:56
Czy ktoś ma może kontakt do jakiejś osoby handlującej używanymi siodłami zawodowo? szukam siodeł na wyposażenie stajni, wiem że dawniej były osoby które przyjeżdżały i można było wybierać, przymierzać i kupować.. czy ma ktoś może namiary na takie osoby?
Arsen z Volty, mieszka koło Olkusza.
luzak   rude dziecko...[*] łacia....
07 maja 2016 10:42
Ja kupowałam od Arsena siodło, przyjechał do mnie z  siodłami, polecam
Czy ktoś ma namiary  na stajnie  z łąkami 24h na dobę? albo chociaż  gdzie konie wychodzą po kilkanaście godzin?
Dava   kiss kiss bang bang
09 maja 2016 11:11
Laskonik?  :kwiatek:
Cariotka   płomienna pasja
09 maja 2016 12:00
Donia Aleksandra Laskonik. Opieka rewelacyjna i możliwość padokowania konia 24h/dobę. Derkowanie, podawanie pasz, wyslodkow i suplementów bez problemów.
Donia Aleksandra, Kocierz w Nawojowej Górze (nocą konie schodzą na padoki przed stajnią), leśniczówka Kopce -  w sezonie konie są na łąkach, przejeżdżałam ostatnio i widziałam,  że obok zrobiona  jest ujeżdżalnia i lonżownik, bardzo fajnie to wygląda.
Dzięki dziewczyny  :kwiatek:  Może doprecyzuje. Nie zależy mi w ogóle na infrakstrukturze. Kon jest po kontuzji i chodzi tylko o te pastwiska  i dobrą opiekę. Dlatego z chęcią jakies gospodarstwo.
Cariotka   płomienna pasja
09 maja 2016 13:19
Laskonik jest forumowej Orzeszkowej. Na miejscu kowal. Podejście do koni bardzo indywidualne.
Dobrą opiekę masz we wszystkich trzech stajniach. Pastwiska przy leśniczówce są tylko w sezonie, potem konie są przenoszone na padoki koło leśniczówki, ale z tego, co wiem, nie ma wolnych miejsc, więc od października pewnie trzeba by było szukać innego miejsca.  Kocierz to bardzo fajna stajnia (sama trzymam tu konia), ale ma pastwiska i infrastrukturę, za którą z przyczyn oczywistych pewnie nie chcesz płacić  😉
karolinapolanska i Donia Aleksandra polecam Wam obu stajnie w Borku Szlacheckim koło Krakowa. Sama mam konia z COPD, w tej stajni konie mają bardzo dobrą opiekę, siana do oporu, pastwisk ile dusza zapragnie, konie stoją od rana do wieczora, codziennie sprzatane boksy

http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/51923
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się