Warszawskie voltopiry :)

Atelier Amaro
Ktos byl?? Jedzenie warte swojej ceny??
Mój brat był. Mówił, że... "smaczne" 😉 Jakiegoś wielkiego szału mówił, że nie było, a z uwagi na dobre zarobki trochę rozbija się po takich fancy-pancy knajpach 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
14 kwietnia 2016 15:12
Gdyby ktos byl chetny sprobowac czegos nowego, zapraszam: http://www.leotaniec.com/. Do niedzileili zajecia sa za darmo.
Bylam u Leo na bebnach (dwie osobne szkoly i lokalizacje, gdyby ktos bebnami byl zainteresowany, zapraszam na priv) od wtorku sobie chadzam do szkoly tanca na rozne zajecia, dzis tez jade. Polecam! Szczegolnie osobom z Goclawka wschodniego, okolice szpitala na Szaserow (adres Garwoliinska 16).

E: literowki, klawiatura szaleje 🤔
O kurka, mają twerk, aż chyba skocze poczuć moją czarną stronę mocy 🤣
Help help, załamuje sie już. Kto mi naprawi lóżko w Wawie?
Potrzebuje chyba nowej belki, a jak googluje to same oszołomy jakies.
Arimona, co Ci dokladnie w tym lozku strzeliło??
Small Bridge dosyć mały, ale ma 🙂
Drodzy warszawiacy! Będę jutro w stolicy, chce zjeść jakiś tani ale smaczny obiad - okolice Dworca Centralnego, ale będę szła na spacer do Łazienek 🙂
Mogą być jakieś fajne bary mleczne nawet, przed wypłatą jestem 😉
Na Marszałkowskiej 16 koło trasy Łazienkowskiej - Bar Mleczny Prasowy  💘
Drodzy warszawiacy! Będę jutro w stolicy, chce zjeść jakiś tani ale smaczny obiad - okolice Dworca Centralnego, ale będę szła na spacer do Łazienek 🙂
Mogą być jakieś fajne bary mleczne nawet, przed wypłatą jestem 😉

,,Złota Kurka",smaczna jak na bar mleczny i przyjemna dla kieszeni  😅
Potrzebuję pilnie znaleźć ginekologa, do którego da się dostać najlepiej w ten weekend, ew. na przyszły tydzień.  👀
Już przeszukuje internet i znajomych, może Wy kogoś znacie?
Nie musi być super specjalista, pilnie potrzebuje recepty a w mojej przychodni mnie wyśmiali i odesłali prywatnie...
Alabamka,
Julian Pikiel przyjmuje na Elektoralnej i Renesansowej.
Recepty wypisze Ci jakie sobie zazyczysz.
Info z telefonem znajdziesz przez guglacza.
Jak powiesz ze pilne i w ogole powinien Cie gdzies wcisnąć ( jak nie bedzie miejsc ) lub wypisze receptę a Ty ja tylko odbierzesz.
Infantil i Merka dzięki  :kwiatek: niestety rozmowa w pracy znowu się przedłużyła i z Targówka pojechałam prosto na Dworzec  🙇 tę trasę znam już na pamięć..
Mam pytanie, pierwszy raz będę lecieć do Warszawy samolotem i teraz pytanie, czy jeśli mój samolot ma być o 7:50, to czy dojadę na Ursynów do 10? Ile powinnam na to przeznaczyć sobie czasu?

edit. Ląduję  na Modlinie 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
04 maja 2016 10:05
Teoretycznie jeśli wsiądziesz o 8:46(jeśli wyrobisz się z odprawą) w "MBUS" do Modlina powinnaś się wyrobić na 10:11- tylko to rozkład na dzień jutrzejszy. Wejdź na stronę "jakdojade.pl" i sprawdź dojazdy w Warszawie 🙂 Ale możesz mieć problem z wyrobieniem się, bo Modlin to zupełnie inna strona Warszawy... 🙁
Ten bus z Modlina jedzie z 40 minut do centrum. Potem metro z 20 min.
CzarownicaSa jaką odprawą? Przecież gryglodor przylatuje. Więc tylko bagaż zabiera i tyle. Jakby miała tylko podręczny, to po prostu wychodzi z lotniska i jedzie dalej.
Moim zdaniem bez szans zdazyc do 10 na ursynow z modlina.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
04 maja 2016 10:29
Asthray skrót myślowy, o to mi chodziło 😉 Mi wzięcie bagażu i przejście przez kontrolę celną zajmowało ok. 20-40 minut w zależności od tego, ile czasu na bagaż czekałam.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
04 maja 2016 11:05
ashtray, 40 min. z Modlina do Centrum o tej godzinie? To malo możliwe.
Ja tyle mniej więcej jechałam, co prawda w innych godzinach. 🙂 Na ich stronie też jest napisane, że do centrum się jedzie 40 min.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
04 maja 2016 11:08
Przerzucam się na busy 😉
Mam tylko torebkę, więc zabranie bagażu mnie nie dotyczy. 😉
A tym pociągiem jakimś nie byłoby szybciej? 😉
Jak tylko z torebką to próbowałabym zdążyć.
Na styk myślę, że może się udać 😉
Moim zdaniem po prostu stanie sie w korkach porannych na tej trasie do centrum. Plus pytanie ile minut zajmie dojscie z metra do miejsca docelowego. Dla mnie do 10 bez szans. Pociagiem na pewno szybciej. Plus dojscie z peronu do metra. No w kazdym razie powtorze sie- nie ma moim zdaniem szans zdazyc do 10. Moze 10:20?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
04 maja 2016 13:23
gryglodor nie możesz wziąć taksówki?  😉
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
04 maja 2016 13:37
smarcik, taksówka na takiej trasie będzie kosztowała fortunę, a i tak wcale nie oznacza, że zdarzy na czas, bo tak jak pisze zen o tej porze cala Warszawa jak i dojazdówki stoją w korku.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
04 maja 2016 13:40
Ale na pewno będzie szybciej niż bus + pociąg  😉 Z tego co zrozumiałam gryglodor ma 2,10h na dojazd - mi samochodem z modlińskiej na ursynów dojazd zajmuje około godziny, myślę że w tę drugą godzinę da się dojechać z Modlina  👀 Zwłaszcza, że taksówki mogą jeździć po bus pasach.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
04 maja 2016 13:54
smarcik, bus + metro 😉 a o której godzinie jeździsz? Szczerze podziwiam, bo w godzinach szczytu przejechanie samochodem z Centrum na Ursynów zajmowalo mi zawsze co najmniej godzinę i to pod warunkiem, że Puławska jako tako jechała. Przejechanie z Legionowa do Centrum przy normalnym ruchu, to też zawsze było ok. 30-40 min.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
04 maja 2016 16:36
Bo ja centrum omijam - Wał Miedzeszyński + Trasa Siekierkowska. A w sumie to omijałam, bo już nie mieszkam na Ursynowie więc rzadko tam bywam  😡 😉

Choć nie powiem, czasem mnie kusi żeby gdzieś się przenieść z tego zadupia..
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się