Końska Rewia Mody cz. X (2016)

Czy brązowe ochraniacze przy czarnym sprzęcie mają szanse wyglądać znośnie(koń gniady)? 👀
wątek zamknięty
Dramuta12, zależy jaki masz czaprak :P Ja tu mam brązową lamówkę, więc nie ma tragedii.

wątek zamknięty
Dramuta12, moim zdaniem nie ma co przesadzac i bedzie ok, ale to juz zależy co kto lubi 🙂
wątek zamknięty
Dramuta12, na gniadym koniu to nie jest żaden problem  🙂
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
03 maja 2016 21:10
Dramuta12 pewnie, że będzie ok
Jak koń ładny to wszystko przejdzie  😁
Tu masz brązowe przody i czarne tyły, czarna tranzelkę +brązowy wytok, fartuch i siodło
fot. Katarzyna Boryna
wątek zamknięty
Dzięki, dziewczyny. 😉 Myślałam, że będzie tak nie bardzo, a jednak całkiem przyjemnie to wygląda. 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
04 maja 2016 07:58
Dramuta, ja mam dokładnie odwrotną sytuację u siebie 😂 Cały sprzęt brązowy, ochraniacze i koń czarne 😜 Źle to nie wygląda 🙂
wątek zamknięty
Dramuta12 Myślę, że nie będzie najgorzej 😉 Zwłaszcza jeśli "złamiesz" ten kontrast czaprakiem z dodatkiem brązu.
wątek zamknięty
Tuch, naprawdę pięknie Wam wyszło. Zaczynam żałować, że nie mam ciemnego konia. :P A mogłabym wiedzieć, co to za ogłowie? 🙂
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
04 maja 2016 09:55
Moja Bi w czapraku anthra + owijki rose oraz walnut i owijki tofee z classica 2014

Za duże zdjęcia 🤬

edit a teraz dobry rozmiar?
wątek zamknięty
Sivrite To ogłowie Harry's Horse Chique. Mam już drugie takie. Pierwsze kupiłam brązowe, żeby dopasować do sprzętu ale jest dość ciemne i nie pasowało do brązowego siodła, więc je sprzedałam. Drugie kupiłam czarne. Ze względu na niekosmiczną cenę użytkuję je od roku jako robocze do codziennego użytku i nie mam zastrzeżeń, wystarczy nasmarować i można jechać w nim bez wstydu na zawody.
wątek zamknięty
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
04 maja 2016 12:22
Mam pytanie: czy wiecie co to za kolekcja? Ile taka derka jest warta? Dostałam ją co prawda z metką na której jest ok 80euro, ale myślę, że przeleżała trochę. Nie pasuje na mojego konia, a nawet nie wiem za jaką cenę mogłabym ja wystawić żeby ją sprzedać... Wystawiłam ją jakiś czas temu do ogłoszeń, ale stwierdziłam że lepiej się zapytać i wystawić ponownie za cenę adekwatną do wartosci.
Bardzo proszę o poradę.
Może być na PW
wątek zamknięty
A my przychodzimy z naszym ulubionym bakłażanem od Jarpola  😍
Wciąż się zastanawiam nad kupnem limonki, ale nie wiem czy nie będzie za jasna 🙄 co myślicie?
wątek zamknięty
Od kilku dni testujemy Sugarhorse  😜 czaprak Light Green Chevron oraz czarne, skorzane ochraniacze
foty niezastapiona breakawayy



wątek zamknięty
tuch
Przepiękny komplet, kocham brązy ! Na konia też nie mogę się napatrzeć 🙂
Ale pierwsze co chciałam pytać o ogłowie, ale Sivrite mnie uprzedziła :P
wątek zamknięty
KaWeRa Bakłażan mega  😍 Ja osobiście myślę, że limonka może być za jasna...może ktoś przymiarkę zrobi?  😉
FirstLight Dla mnie szczerze mówiąc szału nie ma ;D
wątek zamknięty
FirstLight, mnie sie podoba 😀 a jak z jakością?
wątek zamknięty
Rudzik, bardzo ladnie w obu! Szczególnie podoba mi się druga kombinacja, choć na pierwszej fotce fajnie się zgrałyście pod kolor owijek i bluzki 🙂😉
KaWeRa, w fiolecie fajnie, wyraziście. Zrobiłam fotoszopkę limonki:

FirstLight, nie neguję jakości, ale te czapraki rzeczywiście wyglądają trochę jak piżama, niestety wg mnie na koniu nie zyskują :-( Za to ochraniacze super.
wątek zamknięty
harja Świetnie to zrobiłaś! KaWeRa nie ma co się zastanawiać, bierz limonkę 😀
FirstLight Również jestem zdania, że czapraki trochę jak piżamki, ale ochraniacze fajne. Możesz powiedzieć jak z wypełnieniem? czy są sztywne/grube i coś tam konkretniej chronią czy tylko tak ładnie wyglądają?  :kwiatek:
ashtray Może to ujęcie bo na żywo nie ma AŻ takiej tragedii  🤣 niestety siodło 16 cali a tybinka to szalone ~35 cm, stare Anky są idealne.
Ogólnie to dziękuję za miłe słowa odnośnie czerwonego kompletu, Livia co do koloru to się zgadzam, trochę słońca i jasnego piasku i aparat od razu zwariował, a ja mistrzem manualnych programów w lustrzankach nie jestem  😁
tuch Co to za kolor Anky? 🙂
wątek zamknięty
Osobiscie jestem oczarowana tym wzorem, cos nowego i oryginalnego. Czaprak fajnie lezy, ucielam paski do przystul, bo mam siodlo jednotybinkowe, nic sie nie przesunelo, jak czesto bywa z ES. Jakosc wykonania pierwsza klasa, troche cienki i malo sztywny, ale nastepne maja miec inne wypelnienie.
Ochraniacze z miekkiej skory, nie maja gum, ale po calym treningu leza dokladnie tak jak je zapielam na poczatku. Te moje konkretne sa bez sztywnego wypelnienia, wiem ze jest to opcja do wyboru. Calosc przychodzi pieknie zapakowana, w torbach, z metkami.
wątek zamknięty
KaWeRa, - bakłażan obłęd! W limonce też byłoby pięknie 😍
FirstLight, - koń robi większe wrażenie niż szmaty 😉 Choć czaprak ma piękną kolorystykę i mama wrażenie, ze z ciemną, nie jasną lamówką robiłby szał. Ochraniacze wyglądają na dość krótkie i szerokie - ale wydaje mi się, że to kwestia długachnych nóg Twojego konia. Jak rzeczywiście wypada rozmiarówka?
wątek zamknięty
Na codzien nosimy L veredusa i sa na styk  😉, te Sugarhorsy to full, w obwodzie idealne.
wątek zamknięty
Wrzucam podglądowe fotki siwej w kantarze coffe berry. Typowy osioł  😂
wątek zamknięty
FirstLight, - a długość? Veredusy, to jedne z nielicznych, w które mój ślązak wchodzi w obwodzie i nie wbijają mu się w nadgarski 😵
arika00, - coffe, berry and cream! Maść idealna do zestawienia 🤣
wątek zamknięty
Dlugosc jak widac na fotach, ja nie mam zastrzezen. Moj kon ma 170cm.
wątek zamknięty
Hej, czy ma ktoś może czaprak fair play Amber z kolekcji 2016?
Chciałam zapytać o jakość i gatunek oraz rzeczywiste kolory
wątek zamknięty
Br Passion Suzane

Fajny jakościowo, ładnie się układa, mieni się ślicznie 😉


wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
06 maja 2016 07:22
aniaagre piękny ten granat. Z animalii?
First Light kurcze, jakieś mdłe te sugarhorse, w katalogu wyglądały lepiej. Ja czekam na derkę, może w końcu się doczekam.

Mam pytanie czy freshberry to bardziej czerwony, czy różowy odcień? Na tym zdjęciu z cavallo wygląda na taką malinowa czerwień, zupełnie inaczej niż na zdjęciach katalogowych
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
06 maja 2016 07:34
aniaagre, cudowny ten granat!

FirstLight
, dla mnie też bez szału, ale za to czaprak na twoim koniu nie wygląda jak derka 😉

Rudzik, widziałam tą kolekcję na żywo, Freshberry to dla mnie różowy zdecydowanie 🙂
wątek zamknięty
Livia rozmiarowo jest idealny, mniejszy by mi sie pod siodlem nawet nie zmiescil, a na male konie warto rozwazyc pony  😉

Przy okazji wrzucam jakies dwa starocie:

Caball


Eskadron impuls
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.