Kącik WKKW

Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
02 maja 2016 20:55
Strzyga ja wiem. Tylko dziwne jest dla mnie, że potem się wściekają, bo ktoś kradnie ich zdjęcia, bo się doczekać nie może. Co prawda na fejsie można udostępniać, ale jak dla mnie to nie o to chodzi.

Żeby nie było OT, to siwy z ostatnich zawodów
Czy ktoś się orientuje , ile par zgłoszonych o terminie zostało nie przyjętych na zawody w Sopocie ? Gło wnie chodzi mi o zawody krajowe od L do 1*
Constantia, ja nie mogę odpowiadać za wszystkich fotografów na świecie. Ja zawsze odpisuję. nawet na najgłupiej zadane pytania :P

To ja zadam jedno: dlaczego nie masz moich zdjęć? Ja też chętnie zapłacę za takowe 😁

titina, Wg listy zgłoszeń 8 koni było na liście rezerwowej... nie wiem jednak czy to wszystkie zgłoszone po czasie i nie przyjęte. Mogę przy okazji zapytać... Z ciekawostek: pierwsze zgłoszenie przyszło od Andrew Hoy'a  😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 maja 2016 11:34
_Gaga, a napisałaś, ze byś takowe chciała? 🙂

Andrew Hoy jest cudowny. Mega sympatyczny! Szkoda straszni upadku akurat stałam na wodzie 🙁
Strzyga, ok to piszę i następnym razem będę chciała :P np na CSIO  😅
Na marginesie podeszłabyś kiedyś i się pokazała  😉 nie gryzę, pomimo że zawodnicy się trochę boją  😁
Hoy spadł????
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 maja 2016 20:08
crazy, wywrócił się z koniem na starej wodzie. Dwie wywrotki widziałyśmy. Bardzo była trudna.
[quote author=_Gaga link=topic=815.msg2537961#msg2537961 date=1462257155]
Constantia, ja nie mogę odpowiadać za wszystkich fotografów na świecie. Ja zawsze odpisuję. nawet na najgłupiej zadane pytania :P

To ja zadam jedno: dlaczego nie masz moich zdjęć? Ja też chętnie zapłacę za takowe 😁

titina, Wg listy zgłoszeń 8 koni było na liście rezerwowej... nie wiem jednak czy to wszystkie zgłoszone po czasie i nie przyjęte. Mogę przy okazji zapytać... Z ciekawostek: pierwsze zgłoszenie przyszło od Andrew Hoy'a  😀
[/quote]
8 było na liście rezerwowej, ale nieprzyjętych, ale zgłoszonych o czasie było podobno więcej. wiem o trzech  jeszcze, ale chciałam się dowiedzieć  ile po za tą 11- nastką :/
Czy ktoś ze wschodu Polski jechał do Racota i może się podzielić jak droga, którędy najlepiej dotrzeć ?  😲 😲 trochę przeraża mnie ta przeprawa przez Polskę...
Znalezione w Malmö 🙂 Chyba pozostałości po ME.
Raqel, najlepiej do Grójca, Żyrardowa i autostradą do Wrześni.
Raqel, najlepiej do Grójca, Żyrardowa i autostradą do Wrześni.


Albo do Warszawy, zależy jaka część tego wschodu 😉
armara, sądząc z lokalizacji przy awatarze - Lublin.
Czy ktoś zgłaszał się do Starej Miłosnej? W pierwszych propozycjach kazali zgłaszać się na maila, w kolejnych podali link do panelu zgłoszeniowego, który nie działa, przynajmniej u mnie. Nie wiem co robić  🤔 🤔
Poprawny mail do Miłosnej : ois@wp.pl - ze strony PZJ. Miałam ten sam problem
Ja się zgłaszałam przez tego meila i jak najbardziej jest ok
armara, sądząc z lokalizacji przy awatarze - Lublin.


Mea culpa  😡
Jakiego trenera WKKW polecicie (na terenie całej Polski), gdzie stacjonują, co możecie o nich powiedzieć? I jakich trenerów lepiej omijać szerokim łukiem? 😉
Parę (marnych) fotek z tegorocznego Badminton:
http://re-volta.pl/galeria/album/6647
Wspaniała impreza jak co roku.
Tłumy ludzi (śmialiśmy się, że jak na papieża 😉).
Wszystko świetnie zorganizowane, zero bałaganu.
Trasa toru zapierająca dech "pytaniami", fantastyczne konie (wyglądające niczym atleci), wspaniali jeźdźcy - było co podziwiać 😍.

czeggra1
Zazdrość na maksa! Pogoda w tym roku chyba też wyjątkowo dobra? 😉
Pogoda wyjątkowo dopisała. Tylko przez chwilę pokropiło i parę razy postraszyło ciemnymi chmurami.
Proponuję za rok spróbować pojechać tam grupą. Zawsze można u nas przenocować, pojechać na 2 samochody do Badminton 🙂.
Edit. chodziło mi o pojechanie tam re-voltową grupą. My z chęcią ugościmy ekipę 🙂.
Raqel, najlepiej do Grójca, Żyrardowa i autostradą do Wrześni.

Albo do samego Poznania a potem na piątkę
ogurek, dużo mniej kalkuluje się finansowo, przynajmniej tak mi wyszło, gdy kiedyś sprawdzałam. Od Wrześni można pojechać za GPS najkrótszą. Trochę kręto, ale nie ma "niby-asfaltu".
halo bardzo dziękuję za odpowiedź, chyba właśnie tak pojedziemy
Mam jeszcze jedno pytanko trochę nie do tematu... Ile jeździcie po autostradzie z końmi ? pierwszy raz będę jechać, nie zdarzyło mi się jeszcze 90km/h przekroczyć i zastanawiam się jak to jest z autostradą?
Zjeżdżając we Wrześni trzeba pamiętać, że zamknięty jest wyjazd na Środę Wlk., google o tym wie, nawigacje niekoniecznie
Dziękuję bardzo za informację 🙂
Kto będzie robił zdjęcia w Racocie? 😉
Ja się liczę?
😉
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
12 maja 2016 13:46
A czy ja mogę prosić o zdjęcia? Jadę 1*.
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 maja 2016 14:43
Na pewno kaskal
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się