Zawody SO Starogard Gdański

Każde forum ma takiego 'wrotkiego' 😉 I chyba zawsze tak będzie. (co nie znaczy, że mam coś przeciwko)

Widziałam parę razy siostrzyczki w akcji, ale jak pewnej osobie z forum o tym powiedziałam, usłyszałam tylko 'nie uogólniaj' 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
15 maja 2009 17:07
SamSam, widzę jednoznaczność w Twoich wypowiedziach, idź lepiej na volte, tam Wrotki siedzi 😎

Rewir - to,że masz problem z ogarnięciem samej siebie już wiem,ale nie życzę sobie jakiś dziwnych,niczym nieuzasadnionych insynuacji w stosunku do wrotka. bądź proszę tak miła i podejdź jutro do nas na zawodach w Sopocie - skoro i tak się wybierasz - i wyjaśnijmy sobie raz a dobrze gdzie nadepnęliśmy Ci na odcisk,bo ani ten temat ani forum nie jest odpowiednie chyba do załatwiania prywatnych porachunków,nie sądzisz?
chyba,że masz inne plany na jutro,to podaj mi proszę namiary na siebie na pw,jakoś się umówimy i dojdziemy do porozumienia w sprawie spotkania. nie obawiaj się,nie gryziemy,nie jeden już o tym się przekonał.


p.s. SamSam - a ja śmiem coraz bardziej podejrzewać że po prostu sam byłeś zainteresowany zakupem Dancera,ale nie zdążyłeś...kolejny spóźniony atak?Zuzia ma w sobie przynajmniej tyle pokory,że nie zapisuje się od razu na N,tylko od LL zaczyna....po to kupiła konia profesora,żeby od niego coś "kupić".
Ohhooo, Ktoś, niezwykłe to co piszesz. Nie, nie wybieram się jutro do Sopotu nie czuję też potrzeby załatwiania porachunków, których nie ma i nie było. Ja po prostu mam pewne uprzedzenia wynikające, powiedzmy z osób trzecich, które mam wątpliwą przyjemność oglądać, a są z Wami w jakiś tam sposób bezpośrednio związane. To mi wystarczy, reszcie dziękuję 😉 Ale jeśli masz ochotę, to proszę bardzo - możemy się przenieść na pw.
bardzo prosze Panie Moderatorki o wcztynie sie  w tekst Rewir mysle ze ta strona i temat nie jest do  obrazania  i wypowiadania takich osadów i posadzeń. Popieram SAMsam i wrotki w swoich wypowiedziach sa  grzeczne  i inteligentne w odróznieniu do Rewir
kochani, widzę, że ten wątek jakąś dziwną postać przybiera. wiem, że się wszyscy mniej lub bardziej znacie, obserwujecie swoje starty itd, ale trzeba wiedzieć, kiedy zagryźć zęby i przemilczeć. nie za bardzo rozumiem dlaczego ostatnie posty tego wątku to głównie obgadywanie zawodniczek i siebie na wzajem. proszę Was, zachowajcie klasę i nie wszczynajcie awantur, bo tego tu nie potrzeba. zwracam się głównie do SamSam i rewir. znajcie umiar. nie będę kasować postów, ani tu sprzątać. proszę jednak, żebyście nie śmiecili w tym wątku prywatnymi porachunkami i nie offtopowali, bo to nie interpretacja treningów i przejazdów. Zgodnie z sugestią Ktosiny, prywatne sprawy należy załatwiać prywatnie i nie prać brudów na forum. dziękuję wszystkim za uwagę  / a.

acha, chciałam jeszcze dopisać taką informację (już mniejszym drukiem 😉 ) bardzo Was wszystkie prosimy, byście używali zgłoszeń do moderatora. dla nas jest to najprecyzyjniejsza informacja i najlepsza dokumentacja. jeśli coś jest na forum nie tak, to po prostu kliknijcie w prawym dolnym rogu "zgłoś do moderatora", a nam natychmiast pokaże się info, kto, gdzie, kiedy i dlaczego. pisanie w wątkach wezwań do modek może być przez nas przeoczone, bo nie jesteśmy w stanie czytać wszystkich wątków na bieżąco. zatem prosimy, korzystajcie z udogodnień forum 🙂 / a.
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
17 maja 2009 17:01
SamSam, zapomniałabym dodać...
dlaczego jest mała skaczących dzieci?
-brak wsparcia, a dużo krytyki.


Pozdrawiam
czyli jednym słowem, jak Ty tak powiedziałaś o jakiś bliźniaczkach to wszystko było w porządku, ale jak ktoś tak powiedział o Tobie, to...

-brak wsparcia, a dużo krytyki.

ciekawi mnie dlaczego.  🙄
może dlatego, że Ty mówiłaś za jej plecami, a on Ci prosto w ... monitor?
nie pochwalam tego typu komentarzy/jak dał SamSam/, wszak ten co nic nie robi nie popełnia błedów, ale razi mnie hipokryzja.
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
17 maja 2009 20:42
Ja akurat jestem osobą dość silną psychicznie i nie robią na mnie wrażenia komentarze innych.

Nie koniecznie miałam na myśli ich umiejętności jeździeckie (bo nie jeżdżę wcale lepiej).
Dziewczyny są drobne i  niektórych momentach zaciskałam palce, bojąc się że na zakręcie się rozstaną.

Dlaczego za dużo krytyki?
Bo nie raz słyszę krzyki trenera na młodego zawodnika, a młodą osobę łatwo zniechęcić.

To tyle z mojej strony.
😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
17 maja 2009 20:47
dlaczego jest mała skaczących dzieci?
-brak wsparcia, a dużo krytyki.

a ja bym napisała,że dużo butności,a mało pokory.

niestety,większość - co nie znaczy,że wszystkie skaczące dzieci,to rozwydrzone gówniarstwo,którym mamusia kupiła konia i najchętniej skakałyby 7 dni w tygodniu,a potem jeszcze jechały pozapier*** w teren...niedawno wrotki podziękował takiej dziewczynce za współpracę...

"z trzeciej strony" jeździectwo to nie jest sport dla dzieci - nie są przygotowane psychicznie na rywalizację na "żywym" sprzęcie...konik przestaje skakać,trzeba kupić następnego,bo ten to trup i wstyd przed koleżankami...trener nie wysyła na zawody,bo uważa,że jest nie gotowy,albo każe jechać niżej niż by się chciało,to jest śmiertelna obraza i strzelanie focha....
nie mówię,że dzieci nie powinny jeździć - bo powinny...ale rywalizacja sportowa na takim w tym wieku i na koniach nie jest dobra dla niedojrzałych jeszcze psychicznie dzieciaków...
bo czy ktoś z was zna mistrza olimpijskiego w jeździectwie,który zdobył ten tytuł przed 30?ja nie znam.
powiedziałaś o jakiś bliźniaczkach - siostry, rok po roku 😉
Moon   #kulistyzajebisty
17 maja 2009 21:04
Ktoś, amen. Podpisuję się pod tym ręcami i nogami.
Nie robiąc offtopu... Jakąś galerię ktoś może sporządził? 😉
czy jest na forum ktos kto trzyma konia  w stadzie? :kwiatek:
nie trzymam tam konia ale tam teraz jeżdżę i znam osoby, które tam konie trzymaja a co??
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
14 kwietnia 2011 08:57
no to oficjalnie podbijam.dla mnie początek sezonu otwartego,bez Majówki w Stadzie,nie był by taki sam 😁
[[a]]http://zawodyjezdzieckie.com/wp-content/uploads/2011/04/propozycje-maj%C3%B3wka-Starogard.pdf[[a]]

kto się wybiera? 😉
Moon   #kulistyzajebisty
14 kwietnia 2011 09:52
Jeśli wyciągnę chłopa mego, to będę, w roli fotoreportera. ;-)
Jeśli nie, to może ktoś mnie przygarnie? Jestem chuda, więc się (prawie) wszędzie zmieszczę :P
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
14 kwietnia 2011 09:57
Moon, ja Cię pewnie mogę przygarnąć,albo mój chłop,tym bardziej,że będziemy krążyć miedzy Sopotem a Stadem 😉
mam tylko nadzieję,że godziny konkursów się nie nałożą 🙂
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
14 kwietnia 2011 14:38
Ja będę jak co roku (w roli luzaka).
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
14 kwietnia 2011 20:30
Jak dobrze pojdzie to i my bedziemy🙂
Też się melduję.  😉
Monia ja Cię przygarnę!!!! Ja, ja, ja  😅 😅
No i może przy okazji wykorzystam?
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
23 kwietnia 2011 16:03
Sluchajcie. Jakie polecacie noclegi jak najblizej stada? im tansze tym lepsze. te z propozycji posprawdzalam.
Moon   #kulistyzajebisty
23 kwietnia 2011 17:34
Tweeite, już ustaliłam z chłopem mym, że pojedziemy na jeden przynajmniej dzień, resztę się zobaczy jak wyjdzie w praniu ;-) Duży model na pewno skorzysta, jak coś będę uderzać do Ciebie. ;-)
Ja będę na pewno, czy mój koń będzie zobaczymy 🙂 ale raczej go zabiore na małą wycieczkę
Sa gdzies wyniki? Bo na volcie ani na SK nie ma :/
DZieki bardzo za link. Troche kiepsko ze tylko z ZO, bo od nas sporo osob jedzie regionalki, ZO tylko pare. Ale moze sie pokaza niedlugo z regionalek tez.
z regionalek pewnie po zakonczeniu wszystkiego czyli jutro wieczorem/w poniedzialek pojawia sie wyniki. nawet list na jutro nie ma 😉
pewnie sie do tego czasu dowiem juz wszystkiego, ale ciekawe jak tam sie ulozylo - chcialam jechac popatrzec (i poluzakowac), ale trzeba bylo do roboty wracac :/
ChingisChan   Always a step ahead! :)
02 maja 2011 21:34
Zdaje mi się, że w sobotę widziałam Ponię i Ktosia 🙂.
Ponia   Szefowa forever.
02 maja 2011 21:40
Zdaje mi się, że w sobotę widziałam Ponię i Ktosia 🙂.
 

byłyśmy przez wszystkie 3 dni ;-)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się