Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
30 kwietnia 2016 18:37
Livia dzięki
Bronze   "Born to chase and flee.."
30 kwietnia 2016 21:14
U nas dziś przepiękna pogoda. W takie dni nie chce sie wracać do domu ;-)
Livia   ...z innego świata
01 maja 2016 20:29
Bronze, jak wiosennie 🙂

U nas też dziś cudownie, las zaliczony z samego rana - dawno nie było tak pięknie i ciepło o 8 rano 😜
Wczorajszy teren na ok. 60 km, 4  konie, 4 dziewczyny i mnóstwo śmiechu 😉
Livia   ...z innego świata
02 maja 2016 18:17
My dziś też terenowaliśmy, wreszcie jest cieplej - taką wiosnę mogę mieć 🙂

BW, dobrze zrozumiałam, robisz 60 km w jeden dzień?  😲 a ja dzisiejsze 17 km uważam za wyczyn  🤣
Livia, ładne kwiatki, choć chciałoby się zobaczyć coś więcej  😉

Dzisiejszy teren, 3 godziny poznawania nowych tras i widoków, następnym razem będę już wiedzieć, gdzie nie jechać, żeby nie błądzić 3 km  😎

Kopalnia Dolomitu Dubie, a w tle Kraków  🙂


Dolinka Racławki


Widok na stajnię w Paczółtowicach (małe czarne kropki to koniki na padokach 😉 )
Livia   ...z innego świata
03 maja 2016 08:46
Aszra, takie z "więcej" wrzucałam całkiem niedawno 🙂 Ja uwielbiam takie łąki mleczowe, stąd zdjęcie 🙂 Ale masz widoki u siebie!
Aszra tylko km wyszło nam z nową grupą, tak  +/- 7 km.
Pojechałyśmy w teren gdzie ani my ani nasze konie nie były, ale tereny boskie.
Konie też nam się super zachowywały, no i było sporo pasienia się i ognicho 😉
Wczoraj byłam na fajnej imprezie- na biegu terenowym. Później będę miała fotki, to wrzucę coś. Koń mi się spisał na medal.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
03 maja 2016 15:18
Z naszego sobotniego wyjazdu w teren. Warunki idealne: temperatura ok +15, bezwietrznie, kwitnące krzewy i drzewa przepełniały powietrze swym zapachem, brak jakichkolwiek owadów.


Stępujemy





Ścieżka do galopu





Czekając na upały





Nowobudowany dom już obity płytami



A tak wyglądał jeszcze w styczniu





Przy murze Stevena. Nie można narzekać że brzydko czy szaro.




Scieżka wiedzie przez kampus uniwersytecki - akurat jakaś impreza była i dużo ludzi


Nie samym lasem człowiek żyje 😉
ElaPe w takich klimatach jak na przedostatniej fotce to bym pojeździła  😜
Livia   ...z innego świata
04 maja 2016 07:59
ElaPe, jak wiosennie! Ścieżka przy murze Stevena piękna, chciałabym takie widoki mieć gdzieś blisko u nas 🙂

izydorex, cudowne zdjęcie 🙂
ElaPe, - pięknie, nic dziwnego, że pachniało pięknie 🙂

Ja mam taką fotę z poniedziałku - terenowa, więc do wątku pasuje

Livia   ...z innego świata
06 maja 2016 07:42
marysia, ale fajne zdjęcie! Lubię takie "chlapiące" fotki 🙂

My wczoraj byliśmy na spacerze na oklep - już dawno tak nie jechałam i strasznie fajnie było do tego wrócić 🙂 A pogoda dzisiaj piękna - mam nadzieję, że weekend będzie równie cudowny 🙂
Mnie kusi jechać w teren... Znajomej ostatnio prowadziłam jazdę na pobliskiej łące i tak jakoś przypomniały się stare, dobre, jeździeckie czasy  🙁 Wybaczcie brak kasku ale kucyk nieco się buntował więc musiałam wsiąść na małą korektę  😡 Kobył ma nieco pary w terenie i lubi pokazać na co ją stać  🙄 Po jakości pojechało bo lustrzankowe...
Dzisiaj szybka runda po lesie- za gorąco po prostu... Much u nas miliony jak nie więcej 👿
Ale wszystko w koło piękne i zielone 😉
my tez ostatnio zaliczyłyśmy samotny terenik, zielooono już tak 😀
Livia   ...z innego świata
07 maja 2016 11:51
BW, współczuję, u nas jeszcze tylu much na szczęście nie ma. Choć pewnie derkę siatkową i tak niedługo odpalę.

My dziś już też po terenie. Cudowna pogoda - trochę wietrznie, ale za to ciepło i słońce 😀 Do tego "odzyskałam" swoją ulubioną ścieżkę, więc teraz nic tylko korzystać z pogody i jeździć 😍
Ja też już po terenie. 🙂 Było milusio 🙂



hahah na pierwszy rzut oka myślałam że ciągniecie te belki  😂 🤣
Ja zajechalam rano do domu az ha ha. Kon dzis kosi,
My też dziś korzystałyśmy z pięknej pogody i odkrywałyśmy nowe ścieżki  🙂





Livia   ...z innego świata
08 maja 2016 11:26
tunrida, fajnie, że wróciłaś do terenowania, i tu do wątku 🙂

marysia, ale fajnie! Czasem myślę, czy by mojego konia jakoś na działkę nie zabrać, ale jakoś tak potem mi przechodzi 😁

brzezinka, pierwsza ścieżka cudowna!

My dzisiaj też terenowaliśmy. Jest bardzo wietrznie i chyba przeczuwam jakąś burzę po południu 😉 Ale rano było jeszcze słonecznie i do tego koń złoto, więc zrobiliśmy sobie fajną wycieczkę 🙂 Wrzucam jeszcze jedno zdjęcie kwietniowe, ale tak pięknie zielono jest u nas teraz wszędzie 💘

Livia, myslalam ją na sluzej zostawic, ale po jakis 5 godzinach stanęła w bramie i tęsknie paczała i ją odprowadzilam. Ona 3 lata stała sama i wiedziałam, że nie spanikuje mi tutaj, ale jednak towarzystwo ponad wszystko!
U nas aktualnie leje deszcz, moze przejdzie pozniej to tez w teren wyskoczę. Jak zwykle pięknie sie prezentujecie, a mnie poraża ilość Twojego konia.
brzezinka, ooo calkiem podobnie mam niedaleko, jak na 2 i 3 zdjęciu.
U mnie dzis gorąco, ze 25 stopni chyba.. Chciałam z kolezanką w rzepaki jakies fotki pstryknąc, ale rzepaku w tym roku nie ma w zwykłym miejscu, tylko wielkie pole żyta  🤔
Nas i deszczyk zmoczyl i slonko osuszylo i burza gonila
My ostatnio odkryliśmy cudowne jeziorko, do którego udało się wejść i trochę pohopsać bo żywej duszy nie było 🙂

[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/13124486_1071638149575354_292661661889059237_n.jpg?oh=3c8cc85a29bc7b0b1741217e9b373847&oe=57A0A7C9[/img]
Livia   ...z innego świata
09 maja 2016 13:27
marysia, i tak super, że tyle dała radę sama 🙂 Ale sine niebo!

Halisha, u nas też był taki piękny rzepak rok temu, miałam chrapkę na fajne zdjęcia w tym roku i też jest zboże... 🙂

drabcio, dobrze widzę, że tam jest taka fajna plaża? Super!

My dzisiaj pojechaliśmy na oklepowy spacer - pogoda jest tak piękna, że nie mogę usiedzieć na ujeżdżalni 😁

Oj zazdroszczę Wam tych jeziorek, stawików, rzeczek 🙂

Zaraz po pracy lece do koniutków i jesli zdążymy przed burzą to pędzimy do lasu. Weekend był bez koni, więc już strasznie mnie ciągnie. W piątek miałam spotkanie z ziemią i już nie będę jeździć w okularach, chociaż bez nich słabo widzę 😉

Zdjęcia z zeszłego tygodnia 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się